CSI Compressco LP نتایج نهایی و منقضی شدن پیشنهاد ارز و وکالت رضایت را اعلام می کند

CSI Compressco LP نتایج نهایی و منقضی شدن پیشنهاد ارز و وکالت رضایت را اعلام می کند

WOODLANDS ، تگزاس، 11 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – CSI Compressco LP (“CSI Compressco” یا “مشارکت”) (NASDAQ: CCLP) امروز نتایج پیشنهادی خود را برای مبادله برای مبلغ اصلی برجسته خود یعنی 7.25٪ یادداشت های ناامن ارشد ناپیوسته سال 2022 برای 7.50 تازه صادر شده اعلام کرد. ٪ یادداشتهای اوراق بهادار اول ارشد به دلیل 2025 و 10.0٪ / 10.75٪ یادداشتهای اوراق دوم ایمن دوم به دلیل سال 2026 ، با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در تفاهم نامه پیشنهادی محرمانه و بیانیه تقاضای رضایت مورخ 17 آوریل 2020، از تاریخ این قانون اصلاح و تکمیل شده است. پیشنهاد ارز منقضی شد 10 ژوئن سال 2020.

از زمان انقضا ، تقریباً 215 میلیون دلار مقدار اصلی یادداشت های ناامن به طور معتبر در پیشنهاد ارز مناقصه شده است ، که 72.7 درصد از یادداشت های ناامن برجسته را نشان می دهد. بر این اساس ، مشارکت رضایت نامه های کافی برای تصویب اصلاحات پیشنهادی در مورد سکونت حاکم بر یادداشت های ناامن دریافت کرده است ، و مشارکت و امانتداری برای یادداشت های ناامن وارد یک ضمانت نامه اضافی خواهند شد که حاوی چنین اصلاحات پیشنهادی است. اصلاحات پیشنهادی با تسویه حساب پیشنهادی مبادله ای ، که انتظار می رود در آن صورت بگیرد عملیاتی می شوند 12 ژوئن سال 2020 (“تاریخ حل و فصل”).

در نتیجه پیشنهاد ارز ، مبلغ اصلی قابل توجه یادداشت های ناامن مشارکت از آن کاهش یافته است 296 میلیون دلار به 81 میلیون دلار. برنامه سررسید جدید مشارکت برای یادداشت های ارشد خود پس از پیشنهاد ارز به شرح زیر است:

جدول سررسید بدهی پس از پیشنهاد ارز

(دلار در میلیون)

مدیر اصلی

تاریخ بلوغ

کوپن

نقدی سالانه
هزینه بهره


اولین یادداشت های وثیقه (الف)

400.0 دلار

آوریل 2025

7.50٪

30.0 دلار


یادداشتهای وامهای دوم (ب)

155.5 دلار

ژوئن 2026

7.25٪ + 3.50٪

11.3 دلار


یادداشت های نا امن

80.7 دلار

آگوست 2022

7.25٪

5.9 دلار


جمع

636.2 دلار47.2 دلار


(آ)

شامل اسناد اول وام های جدید صادر شده در پیشنهاد ارز و 350 میلیون دلار اولین اوراق قرضه به دلیل سال 2025 صادر شده در مارس 2018.

(ب)

در انتخابات مشارکت ، کوپن 10.0٪ به صورت نقدی یا 7.25٪ به صورت نقدی به علاوه 3.50٪ در نوع است. هزینه بهره 11.3 میلیون دلار فرض می کند که نرخ بهره در نوع پرداخت می شود و مبلغ اصلی قابل پرداخت را افزایش می دهد.

قبل از پیشنهاد ارز ، برنامه سررسید مشارکت برای یادداشت های ارشد خود به شرح زیر بود:

مطلب مرتبط  شرکت انرژی اورانیوم پیشنهاد عمومی پیشنهادی را برای جمع آوری 8 میلیون دلار اعلام کرد

برنامه زمان سررسید بدهی قبل از پیشنهاد ارز

(دلار در میلیون)

مدیر اصلی

تاریخ بلوغ

کوپن

نقدی سالانه
هزینه بهره

اولین یادداشت های وثیقه

350.0 دلار

آوریل 2025

7.50٪

26.3 دلار

یادداشت های نا امن

295.9 دلار

آگوست 2022

7.25٪

21.5 دلار

جمع

645.9 دلار47.8 دلار

دارندگان واجد شرایطی که به طور معتبر یادداشتهای ناامن خود را مناقصه کنند ، دریافت می کنند 900 دلار در مبلغ اصلی یادداشتهای وامهای اول جدید یا در صورت کاربرد و مشروط بر شرح در شرح زیر ، 975 دلار در مبلغ اصلی برای هر یک از اوراق قرضه دوم جدید 1000 دلار مبلغ اصلی یادداشت های ناامن مناقصه شده است. دارندگان واجد شرایط شرکت کننده ، علاقه مند به دریافت پول نقد و بر روی اسکناس های ناامن پذیرفته شده برای مبادله از آخرین تاریخ پرداخت بهره تا تاریخ تسویه حساب ، اما از جمله آن نمی باشند.

نت های جدیدی که در پیشنهاد مبادله صادر می شود شامل خواهد شد 50.0 میلیون دلار مبلغ اصلی یادداشتهای وامهای جدید جدید و 155 دلار.5 میلیون یادداشت جدید وثیقه دوم. میزان یادداشتهای وامهای جدید اول که به هر دارنده واجد شرایط مناقصه صادر می شود ، بر اساس میزان یادداشت های ناامن ارائه شده توسط چنین دارنده واجد شرایط ، بار ضریب اطمینان 8/25٪ تعیین می شود. بخشی از یادداشتهای ناامن مناقصه شده که به عنوان نتیجه هرگونه واریز در اسکناس های اول وام های جدید مبادله نمی شوند ، برای یادداشت های وام های دوم جدید مبادله می شوند.

مطلب مرتبط  Sabesp - اعلامیه بازار

پیشنهاد مبادله مشروط به شرایط خاصی است که انتظار می رود در تاریخ یا قبل از تسویه حساب رضایت داشته باشد.

یادداشتهای جدید با تکیه بر معافیت از ثبت نام تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح شده ارائه شده است. یادداشتهای جدید طبق قانون اوراق بهادار ، یا سایر قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار ثبت نشده اند ، مگر در مواردی که ثبت شده باشد ، یادداشتهای جدید قابل ارائه ، فروش ، تعهد و یا در غیر اینصورت در داخل منتقل نمی شوند. ایالات متحده یا به حساب شخص شخص آمریكایی یا به جز به موجب معافیت از شرط ثبت نام آن. این بیانیه مطبوعات فقط برای اهداف اطلاعاتی است و نه پیشنهادی برای خرید است و نه درخواست پیشنهادی برای فروش یادداشت های جدید.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو

برخی از اطلاعات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه هایی هستند که آینده نگر هستند. کلمات “ایمان” ، “ممکن” ، “اراده” ، “هدف” ، “برآورد” ، “ادامه” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “باید” و عبارات مشابه در نظر گرفته شده است برای شناسایی جملات آینده نگر. ما این بیانیه های آینده نگر را تا حد زیادی بر اساس انتظارات و پیش بینی های فعلی ما در مورد رویدادهای آینده و روندهای مالی بنا کرده ایم که معتقدیم ممکن است بر وضعیت مالی ما ، نتایج عملیات ، استراتژی تجارت ، فعالیت ها و اهداف تجاری کوتاه مدت و بلند مدت و اقتصادی تأثیر بگذارد. نیاز دارد. عواملی که می توانند باعث ایجاد چنین تفاوت هایی در نتایج آتی شوند ، شامل می شوند ، اما محدود به آنها نمی شوند ، خطرات شرح داده شده در تفاهم نامه پیشنهاد محرمانه و بیانیه تقاضای رضایت مورخ 17 آوریل 2020، به عنوان تاریخ این اصلاح ، و تکمیل شده ، مربوط به پیشنهاد ارز و درخواست رضایت نامه.

مطلب مرتبط  اولین بازخرید نسبی 9.75٪ یادداشتهای ارشد سررسید 2023 را اعلام می کند

درباره CSI Compressco LP

CSI Compressco ارائه دهنده خدمات فشرده سازی و تجهیزات تولید گاز طبیعی و تولید نفت ، جمع آوری ، آسانسور مصنوعی ، انتقال ، پردازش و ذخیره سازی است. فشرده سازی و خدمات مرتبط با خدمات CSI کمپرسکو شامل ناوگان بیش از 5،200 بسته کمپرسور است که تقریباً 1.19 میلیون اسب بخار قدرت جمع می کند و از طیف کاملی از موتورهای کم مصرف ، متوسط ​​و پرقدرت استفاده می کند. CSI Compressco همچنین خدمات کنترل و خودکار سازی جداسازی ماسه را بهمراه فشرده سازی و خدمات مرتبط در برخی از بازارهای آمریکای لاتین به خوبی ارائه می دهد. تجارت پس از CSI کمپرسکو خدمات تنظیم مجدد و تعمیر و نگهداری بسته های کمپرسور و همچنین فروش قطعات و اجزای بسته کمپرسور تولید شده توسط تامین کنندگان شخص ثالث را ارائه می دهد. مشتریان CSI کمپرسکو مجموعه گسترده ای از شرکت های اکتشاف و تولید گاز طبیعی و نفت ، شرکت های میان جریان ، انتقال و ذخیره سازی را در بسیاری از مناطق تولید کننده دریایی فعالیت می کنند. ایالات متحده، و همچنین در تعدادی از کشورهای خارجی ، از جمله مکزیک، کانادا و آرژانتین. CSI Compressco توسط CSI Compressco GP Inc. اداره می شود ، که یک شرکت تابعه غیر مستقیم و کاملاً متعلق به TETRA Technologies، Inc. است (NYSE: TTI).

SOURCE CSI Compressco LP

لینک های مربوطه

http://www.compressco.com

پاسخی بگذارید