CTEK و EVC توافق نامه ای را برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده شارژ EV در انگلیس امضا کردند

CTEK و EVC توافق نامه ای را برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده شارژ EV در انگلیس امضا کردند

این توافق نامه شاهد پشتیبانی CTEK از EVC در راه اندازی یک برنامه انقلابی جدید است که از نصب نقاط شارژ رایگان EV برای بخش های مسکونی و تجاری پشتیبانی می کند. EVC ، با پشتیبانی گروه سرمایه گذاران انرژی های تجدیدپذیر Oasthouse Ventures ، حدود 100000 نقطه شارژ VE را در انگلستان نصب می کند ، پاسخ به رشد VE را در انگلستان ایجاد می کند و دسترسی به شارژ استراتژیک EV را برای همه امکان پذیر می کند. بخش به صورت رایگان.

این توافق نامه پنج ساله با CTEK شامل تهیه تجهیزات شارژ VE ، راه حل های مقیاس پذیر برای تعادل بار و نرم افزار مدیریت VE مرتبط برای کمک به EVC در ارائه زیرساخت شارژ نوآورانه و مقیاس پذیر و اطمینان از رضایت مشتری است. راه حل CTEK در حوالی بازار نصب شده است Chargestorm Connected Box ، که به طور گسترده ای برای امنیت ، طراحی و فناوری یکپارچه شناخته شده است ، پشتیبانی شده توسط راه حل مدرن تعادل بار Nanogrid CTEK.

مطلب مرتبط  LONGi برنده قرارداد تأمین 103 مگاوات ماژول Hi-MO 5 به پایگاه تولید TBEA در سین کیانگ شد

EVC بزرگترین راه اندازی نقاط شارژ VE رایگان در انگلیس را ارائه می دهد. همانطور که صنعت با سرعت بالایی در حال تکامل است ، EVC به دنبال ایجاد تحرک پایدار با ارائه زیرساخت شارژ مقیاس پذیر و نرم افزار مدیریتی برای تجارت آینده و پارکینگ اتومبیل برای آینده قابل پیش بینی است.

نیک بالیامی، مدیر عامل EVC ، اظهار داشت: “ما واقعاً تحت تأثیر تجربه بی سابقه CTEK در شارژ EV و تعهد آنها برای کمک به راه اندازی این رویکرد انقلابی در شارژ EV قرار گرفتیم. با CTEK ، ما می دانیم که ما یک راه حل اثبات شده داریم که محصولاتی از با کیفیت و پیشرفته ، همچنین ایمن و آسان برای استفاده. تیم CTEK بیش از 10 سال است که راه حل های شارژ EV را ارائه می دهد و ما اطمینان داریم که این اتحاد به ما کمک می کند تا برنامه خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم. ”

مطلب مرتبط  Bechtel بالای بخش 3 در سایت ساخت و ساز نیروگاه هسته ای ایالات متحده قرار می گیرد

سسیلیا روتلج، رئیس جهانی انرژی و تاسیسات در CTEK ، گفت: “ما کاملاً خوشحالیم که با EVC در این پروژه مهیج کار می کنیم. ما سابقه اثبات شده ای در زمینه تحویل موفقیت آمیز محصولات و راه حلهای EVSE در بازارهای اروپا داریم و همراه با EVC امیدواریم که اعطای این قرارداد اثبات واقعی کیفیت و قابلیت اطمینان محصولات و تخصص ما در این زمینه است. ”

این اطلاعیه در حالی است که ثبت نام اتومبیل های الکتریکی پلاگین جدید روند ثبت نام خودروهای جدید انگلیس را تحریک می کند و این یک کاهش بی سابقه است. در حالی که ثبت نام خودروهای جدید انگلیس در ماه اکتبر 1.6 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشت ، خودروهای الکتریکی پلاگین برای مدت مشابه 172 درصد رشد داشتند که 12 درصد سهم بازار است.

سسیلیا روتلج ادامه داد: “هنگامی که ما برای اولین بار با EVC درگیر شدیم ، مشخص شد که آنها استراتژی دارند که خواستار ارائه محصول قوی و انعطاف پذیر است. همانطور که ما برای درک نیازهای آنها کار کردیم ، مشخص بود که CTEK در این موقعیت مناسب برای حمایت از EVC است. در مقیاس وسیع. ما مشتاقانه منتظر کمک به آنچه که اضافه شده قابل توجه به زیرساخت شارژ EV UK خواهد بود. “

مطلب مرتبط  ائتلاف Mapistry و California Metals مشارکت برای ایجاد نوآوری را برای اعضای دارای فناوری انطباق با EHS اعلام کرد

نیک بالیامی وی افزود: “ما می دانیم كه در این اوقات سخت اقتصادی مشاغل می توانند از اولویت های بالاتری برخوردار باشند. از طریق سرمایه گذاری ما می توانیم راهكارهای رایگان برای كمك به انقلاب بعدی EV ، تأمین تقاضای مشتری و ایجاد مشاغل تجاری به سازمان ها ارائه دهیم. شارژ EV یکی دیگر از مواردی است که باید نگران باشید. “

درباره CTEK: www.ctekemobility.com

درباره EVC:
سایت اینترنتی: www.ev-chargersuk.co.uk
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 0330 111 2999

سوالات رسانه ای
کاترین پارکر، مدیر ارتباطات ، CTEK
+44 (0) 7974 141266
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1337917/CTEK__Chargers.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1337918/CTEK__Nick_Ballamy.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1337919/CTEK__Cecilia_Routledge.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1337923/CTEK_and_EVC_Logo.jpg

SOURCE CTEK؛ EVC

پاسخی بگذارید