Ctrl2GO برای حفظ دارایی های استراتژیک کشور با عربستان سعودی همکاری می کند

Ctrl2GO برای حفظ دارایی های استراتژیک کشور با عربستان سعودی همکاری می کند

هوستون، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – Ctrl2GO ارائه دهنده خدمات جهانی تحلیلی و خدمات پیش بینی کننده اعلام کرده است که با یک قرارداد همکاری استراتژیک منعقد شده است عربستان سعودی. چارچوب مشارکت استفاده از تخصص چندین ساله شرکت و بانکهای اطلاعاتی گسترده آماری را برای حفظ داراییهای استراتژیک کشور پیش بینی می کند.

Ctrl2GO در حال فعالیت است اروپا، CIS ، روسیهو آسیا سالهاست که با بزرگترین شرکتهای منطقه همکاری می کند. این شرکت در حال حاضر به دنبال گسترش حضور خود در این شرکت است خاورمیانه ارائه راه حل های پیشرفته تحلیلی تحلیلی تحلیلی خود در بازار ، با هدف هدف قرار دادن نفت و گاز ، راه آهن ، مهندسی نیرو و سایر صنایع.

“ورود به پادشاهی عربستان سعودی اوج یک برنامه ریزی و برنامه ریزی بلند مدت محصول است. اکنون ما با محصولات مناسب برای عرضه به بازار عربستان ، که بزرگترین و مهمترین بازار هوش مصنوعی در کشور است ، آماده هستیم خاورمیانه منطقه ، “همانطور که گفته شد الینا ادریسوارئیس گروه توسعه بین المللی شرکت های Ctrl2GO.

چشم انداز مشارکت با بازار عربستان سعودی برای Ctrl2GO سودآور است ، زیرا این شرکت سابقه ای اثبات شده در بکارگیری فن آوری های خود را با موفقیت در کشور دارد. در حال حاضر Kingdom در حال اجرای برنامه شهر هوشمند است که در بخش های مختلفی از جمله حمل و نقل ، صنعت و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. راه حل های ارائه شده توسط Ctrl2GO می تواند برای بهبود کارآیی برنامه Smart City و افزایش زنجیره ارزش آن سودمند باشد.

مطلب مرتبط  Trina Solar سری ماژول های نسل بعدی Vertex 600W را ارائه می دهد

یکی از این زمینه های کاربردی ، بخش حمل و نقل و راه آهن با توجه به توسعه فعال زیرساخت های ریلی هوشمند در کشور است عربستان سعودی گفته می شود که تا سال 2030 اجرا می شود.

Ctrl2GO در نظر دارد با راه حل Smart Maintenance که به کشور امکان طراحی مجدد دیجیتالی سیستم های حمل و نقل ، معرفی تعمیر و نگهداری پیش بینی و نظارت پیش بینی شده و مدیریت ناوگان هوشمند برای افزایش کارآیی سیستم های ریلی بدون سرمایه گذاری را می دهد ، به کشور کمک کند تا با بهره وری بالاتر در بخش راه‌آهن دست یابد. عنصر مهم این بسته بندی ، تعمیر و نگهداری هوشمند برای راه آهن است ، که ثابت راندمان آن در ارزیابی تجهیزات و کاهش خرابی ها ، خرابی و ردیابی خسارت با پیش بینی تعمیرات است و با موفقیت در راه حل های پیشرو CIS مانند Smart Locomotive و Smart Depot استفاده می شود.

مطلب مرتبط  بازار موتورهای دریایی به ارزش 13.7 میلیارد دلار تا سال 2025

یکی دیگر از صنعت امیدوار کننده برای توسعه شرکت ، بخش کشاورزی است. اتوماسیون مدیریت عملکرد محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار است عربستان سعودیبا توجه به شرایط جغرافیایی و اقلیمی آن و کمبود فزاینده منابع آب و منابع کشاورزی. سیستم های خودکار مدیریت مزرعه ، رباتیک ، کاوش از راه دور زمین و سایر فناوری های هوشمند باعث بهبود کیفیت و کمیت عملکرد محصول می شوند و به راه حل های نظارت فنی مناسب نیاز دارند.

Ctrl2GO سیستم های هوشمند Agro خود را به تولید کنندگان بخش کشاورزی ارائه می دهد – بسته ای از راه حل های نوآورانه که عملکرد محصول مورد انتظار را 15-20٪ افزایش می دهد. فن آوری های هوشمند Agro طیف گسترده ای از مشکلات کشاورزی را با مدیریت موثر داده ها کاهش می دهد که باعث کاهش هزینه ها و خطر موقعیت های پیش بینی نشده می شود ، ضمن افزایش بهره وری تجهیزات نظارت بر نهال ها و تنظیم پیش بینی عملکرد.

تخصص اثبات شده در بازار

راه حلهای Ctrl2GO با ارائه محصولات تولیدكنندگان محلی پیشرفته به همراه كشش از راه دور زمین ، عكاسی هوایی و تشخیص تصویر برای ساده سازی فرآوری مواد اولیه ، افزایش بازده ، نظارت بر منطقه و سایر موارد ، اثربخشی خود را در بازار روسیه اثبات كرده اند.

مطلب مرتبط  ALYI سه شنبه هفته آینده جزئیات مرکز وسایل نقلیه الکتریکی پیشرفته 100 هکتار را فاش کرد

برنده جوایز شرکت راه حل تعمیر و نگهداری پیش بینی و پیش بینی خرابی و تعمیرات غیرمترقبه را 20٪ کاهش می دهد و تشخیص منجر به 90٪ می شود ، در حالی که 20٪ بازده انرژی و بهره وری نیروی کار را افزایش می دهد و تا 20٪ کل هزینه های چرخه عمر را صرفه جویی می کند.

تعمیر و نگهداری هوشمند و استفاده از سیستم های کنترل هوشمند در تعمیر و نگهداری و پیش بینی ، پیش بینی وضعیت فنی قطعات تجهیزات صنعتی یک تجارت امیدوار کننده است که در بازار خاورمیانه مورد تقاضای زیاد است.

در آینده ای نزدیک ، Ctrl2GO در نظر دارد یک برنامه آموزشی را با همکاری یکی از دانشگاه های برجسته کشور – دانشگاه علم و فناوری پادشاه عبدالله – راه اندازی کند. این برنامه بر آموزش کارآفرینان در سیستمهای تحلیلی پیش بینی و نگهداری خواهد بود.

درباره شرکت

Ctrl2GO یک هلدینگ دیجیتال بین المللی با طیف وسیعی از راه حل های صنعت 4.0 با هدف تقویت و بهینه سازی صنعتی و تجاری پردازش شده در بخش های راه آهن ، انرژی ، مهندسی ، نفت و گاز و فلزکاری است.

منبع Ctrl2GO

لینک های مربوطه

http://www.ctrl2go.com/

پاسخی بگذارید