Cyient to Acquire IG Partners ، یک شرکت مشاور استرالیایی متخصص برای تقویت قابلیت های دیجیتالی خود در صنعت انرژی و معدن

Cyient to Acquire IG Partners ، یک شرکت مشاور استرالیایی متخصص برای تقویت قابلیت های دیجیتالی خود در صنعت انرژی و معدن

راه حل مدیریت دارایی سازمانی از جمله پیش بینی و نگهداری و مدیریت ضمانت

معدن 4.0 – همگرایی IT / OT ، جمع آوری داده های اکتشافی ، مدیریت داده های اکتشاف مواد معدنی

بهره وری عملیاتی – نیروی کار دیجیتالی ، تجزیه و تحلیل پیشرفته و یادگیری ماشین ، زنجیره تامین و برنامه ریزی خودکار

هیدرآباد ، هند، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – زیرکانه، یک شرکت جهانی راه حل های مهندسی و فناوری دیجیتال ، امروز اعلام کرد که توافق کرده است تا یک شرکت مشاوره ای متخصص استرالیایی ، IG Partners را بخاطر گسترش پیشنهادات خود برای بخش منابع محلی و منطقه ای ، توافق کند. این کسب و کار مشتریان را قادر می سازد با استفاده از هم افزایی بین توانایی اثبات شده Cyient در بهره وری عملیاتی ، بهینه سازی دارایی و تحول دیجیتالی ، و ایجاد ارزش و همکار IG Partners و ایجاد ارزش و سرمایه گذاری در دارایی و سرمایه ، از فزاینده همگرایی روز افزون فناوریهای عملیاتی و اطلاعاتی استفاده کنند. صنایع

Cyient حضور فزاینده ای در استرالیا، ارائه راه حل هایی برای صنعت معدن ، نفت و گاز ، راه آهن ، مخابرات و صنایع سودمند. با رشد سریع بخشی در منطقه ، این شرکت همچنان به سرمایه گذاری در زمینه گسترش رد پای خود و ایجاد ارزش پایدار برای همه سهامداران ادامه می دهد. معامله IG Partners ، شرایط محرمانه و مشروط به تأییدیه های نظارتی ، منجر به مالکیت کامل Cyient مشارکت جهانی خواهد شد.

مطلب مرتبط  نتایج موجود در محیط بازار چالش برانگیز

IG Partners در سال 2012 تشکیل شد و تیمی متشکل از شرکا ، رهبری تمرین ، مشاوران ، مدیران پروژه و تحلیلگران دارد. این مشارکت امکان توسعه یک مشتری منحصر به فرد را فراهم می کند که به مشتریان خود امکان می دهد از همگرایی فزاینده بین فن آوری های عملیاتی و اطلاعاتی نهایت استفاده را ببرند.

اظهار نظر در مورد پیشنهاد پیشنهادی ، دکتر و مدیر عامل شرکت Cyient ، کریشنا بوداناپو، گفت ، “معدن یک صنعت تمرکز مهم است و استرالیا منطقه ای استراتژیک برای رشد Cyient. صنعت معدن با همگرایی فن آوری های دیجیتال متحول می شود. با این سرمایه گذاری ، هم افزایی قدرتمند قابلیت های اجرای دیجیتال Cyient و تخصص مشاوره IGP ، ارزش پیشنهادی بی نظیری را برای صنعت ایجاد می کند. این خرید همچنین به ردپای ما در می افزاید استرالیا، که منطقه مهمی برای رشد آینده ماست. “

“تیم ما از خرید پیشنهادی شرکت توسط Cyient به عنوان یک لحظه تحول آفرین برای هر دو کسب و کار استقبال می کند.” گفت هرمان کلینهانس، بنیانگذار و مدیر شریک ، شرکای IG. “در پیوستن به Cyient ، ما همکاری های چشمگیری را در حمایت از منافع مشتریان خود از صنعت 4.0 می بینیم. ترکیبی از راه حل های برتر مهندسی و فناوری Cyient و تخصص استخراج و بهره برداری IG Partner به طور منحصر به فرد ما را در حمایت از پیشرفت های ارزش و بهره وری که از فن آوری های دیجیتال استفاده می کند ، قرار می دهد.”

مطلب مرتبط  دانا برای معرفی نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 ، تماس کنفرانس میزبان و پخش وب در تاریخ 30 ژوئیه شرکت کرده است

مشتریان IG Partners شامل بازیکنان معادن بزرگی هستند که شامل چندین شرکت Fortune 500 هستند. این شرکت دارای متدولوژی های کاملاً مستقر و سابقه اثبات شده در تحول در دارایی و صنایع با سرمایه است. هدف این است که کلیه پرسنل مدیریت کلیدی آن در مشاغل تحت مالکیت Cyient باقی بمانند.

درباره Cyient:

Cyient (Estd: 1991 ، NSE: CYIENT) یک شرکت راه حل مهندسی و فناوری دیجیتال جهانی است. Cyient به عنوان یک شریک طراحی ، ساخت و نگهداری از سازمانهای پیشرو در سراسر جهان ، مالکیت راه حل را در سراسر زنجیره ارزش در اختیار دارد تا به مشتریان در تمرکز بر روی هسته اصلی خود ، نوآوری و جلو ماندن از منحنی کمک کند. این شرکت از فناوری های دیجیتال ، قابلیت های پیشرفته تجزیه و تحلیل ، دانش دامنه و تخصص فنی برای حل مشکلات پیچیده کسب و کار استفاده می کند.

مطلب مرتبط  پیشرو شرکتهای مشاوره مستقل ISS و شیشه لوئیس توصیه می کنند که سهامداران استخراج SSR و سهامداران طلا Alacer برای موارد پیشنهادی در ارتباط با ادغام پیشنهادی رأی دهند

شرکای مستقر با مشتریان برای کار به عنوان بخشی از تیم گسترده خود به روش هایی که به بهترین وجهی متناسب با فرهنگ و نیازهای سازمان آنها باشد ، فعالیت می کنند. تمرکز صنعت Cyient شامل هوا فضا و دفاع ، مراقبت های بهداشتی ، ارتباطات از راه دور ، حمل و نقل ریلی ، نیمه هادی ، فضایی ، صنعتی و انرژی است.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.cyient.com مراجعه کنید
اخبار مربوط به این شرکت را درCyient دنبال کنید

درباره همکاران IG:

IG Partners در سال 2012 تاسیس شد و در درجه اول به شرکتهای سرمایه دار و بزرگ در بخشهای منابع و انرژی ، دولت و تولید (B2B) خدمات ارائه می دهد. IG Partners با تیمی متشکل از بیش از 70 شریک ، مدیر عملیاتی ، مشاوران ، مدیران پروژه ، تحلیلگران و پیمانکاران تخصصی ، مقدار قابل توجهی از IP و روش مقیاس پذیر را ایجاد کرده است که به آن امکان می دهد خدمات پایان به پایان را در کل ارزش تجاری ارائه دهد. زنجیر.

اطلاعات تماس

روابط رسانه ای

روابط عالی
ویشال تاپا
موبایل: +91 9701834446
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Cyient

لینک های مربوطه

http://www.cyient.com

پاسخی بگذارید