Datagration Solutions Inc. تیم مدیریت اجرایی را که برای راه اندازی دانش پیشرفته اتوماسیون برای صنعت نفت و گاز تشکیل شده اند ، اعلام می کند

Datagration Solutions Inc. تیم مدیریت اجرایی را که برای راه اندازی دانش پیشرفته اتوماسیون برای صنعت نفت و گاز تشکیل شده اند ، اعلام می کند

هوستون، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Datagration As این هفته به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو در زمینه نرم افزار اتوماسیون گردش کار در صنعت نفت و گاز ، تیم مدیریت اجرایی خود را اعلام کرد. این گروه متشکل از رهبران ارشد با ریشه های عمیق در ساخت و پیشرو سازمان های فناوری نرم افزار سازمانی در سراسر جهان است.

Datagration مجموعه ای از راه حل های اتوماسیون گردش کار برای مدیریت نمونه کارها ، توسعه دارایی و افزایش بهره وری خوب ایجاد کرده است که توسط بزرگان ، شرکت های ملی نفت و مستقلین در سراسر جهان با نتایج قابل اندازه گیری استفاده شده است. اکوسیستم پلتفرم PetroVisor cap داده های سیستم های مختلف میراث مشتری را برای خودکار کردن گردش کار و ارائه بینش عملی برای تصمیم گیری سریعتر ، آگاهانه و کاهش هزینه های عملیاتی و سرمایه ای برای بخش نفت و گاز ، ضبط می کند.

افراد زیر نقش خود را در تیم مدیریت اجرایی بر عهده می گیرند:

 • پیتر برنارد، کرسی اجرایی پیتر با 36 سال سابقه کار در زمینه نفت و گاز در شرکت های پیشرو خدمات میادین نفتی ، رئیس جمهور و مدیرعامل بزرگترین ارائه دهنده نرم افزار در بخش بالادست نفت و گاز و مدیر هیئت مدیره پیشرو تحلیل و تحلیل سیستم نفت و گاز SaaS بود.
 • ج ایک الپی، نایب رئیس با 26 سال تجربه نفت و گاز ، آیک مدیرعامل یک شرکت ارائه دهنده نرم افزار بهبود روند کار در روغن و گاز و همچنین مدیر عامل یک شرکت E&P بود که خواصی با پتانسیل بازسازی تولید می کرد.
 • خورخه ماچنیژ، رئیس جمهور و مدیر عامل خورخه با بیش از 30 سال سابقه کار در زمینه نفت و گاز ، نقش رهبران بزرگترین ارائه دهنده نرم افزار مستقل در صنعت نفت و گاز را بر عهده داشته و در آنجا شبکه ای متشکل از تصمیم گیرندگان صنعت را توسعه داده است.
 • مایکل اشتوندنر، EVP ، فناوری و بنیانگذار myr: conn ، توسعه دهنده اصلی PetroVisor. مایکل بیش از 30 سال تجربه در زمینه مهندسی مخزن و توسعه نرم افزار دارد.
 • دیل اسپرزا، CCO دیل 30 سال تجربه کار با نفت و گاز در گروه های فناوری شرکت های بزرگ خدمات میادین نفتی دارد.
 • کنتون گری، CTO. کنتون دارای 20 سال تخصص در زمینه فناوری و توسعه نرم افزار است که اخیراً به عنوان CTO برای یک ارائه دهنده پیشرو SaaS خدمت کرده است.
 • دیوید فریر، مدیر مالی دیوید ریشه ای عمیق در بانکداری سرمایه گذاری ، سهام خصوصی و مالی شرکت ها دارد و در چندین نقش با پشتیبانی از سهام خصوصی در نقش های مدیریت مالی کار می کند.
 • براکستون هاگینز، مدیر CMO Braxton در زمینه بازاریابی دیجیتال ، توسعه تجارت و برنامه ریزی شروع به بازار در چندین بخش از جمله نفت و گاز تخصص دارد.
 • کارول پیوسان، SVP کارول 20 سال سابقه در هدایت تیم های راه حل های دیجیتال متمرکز بر مدیریت محدودیت و ادغام داده های تجهیزات سطح بالا با داده های زیر سطح دارد.
 • تام جوردن، توسعه شرکت VP. تام سابقه گسترده ای در زمینه خدمات مالی و 20 سال تخصص در زمینه بهداشت و درمان و نفت و گاز دارد.
 • لارس اولریک، فروش عمده لارس بیش از 20 سال رشد تجارت بین المللی و رهبری با تمرکز بر فرصت های پیچیده فروش نرم افزار دارد.
مطلب مرتبط  NexWAFE مدیریت خود را با مدیر عامل جدید گسترش می دهد

“با اعضای تیم در بادن ، اتریش، و هیوستون، تگزاس، ما می توانیم به مشتریان در سراسر جهان خدمات ارائه دهیم. خورخه Machnizh ، رئیس و مدیرعامل Datagration گفت: “همه اعضای تیم Datagration علاقه زیادی به ارائه نتایج برجسته برای مشتریان ما دارند.” موفقیت ما ناشی از ایجاد تیم های بسیار واجد شرایط از افراد با سابقه ثابت شده در حوزه خاص ، زمینه های متنوع و دیدگاه های آنها است. . ما بر این باوریم که وقتی همه اعضای تیم Datagration بتوانند شخصیت واقعی خود را به کار گیرند ، شرکت بهتری هستیم. ما با هم متعهد به ساختن یک تیم و فرهنگ متنوع ، عادلانه و فراگیر هستیم. “

مطلب مرتبط  Covia برنامه ای را برای ایجاد ساختار سرمایه پایدار و کاهش تعهدات بلند مدت با بیش از 1 میلیارد دلار اعلام کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Datagration ، به سایت www.datagration.com بروید.

درباره راه حل های داده
مدیریت قبلی که Oilsphere نام داشت ، مدیریت تصمیم گرفت نام شرکت را تغییر دهد تا آنچه را که شرکت ارائه می دهد از نزدیک تر نشان دهد. Datagration یک اکوسیستم آسان برای پیاده سازی ، باز و مشارکتی سیستم عامل های خاص دامنه را ارائه می دهد که با تجمیع و ادغام داده ها از سیستم های متفاوت میراث ، پایگاه داده ها و اسناد بدون ساختار در یک محیط مبتنی بر ابر یا پیش فرض ، راه حل هایی برای سازمان های E&P ایجاد می کند. Datagration همراه با تجزیه و تحلیل پیشرفته AI / ML ، فرصت های تصمیم گیری پیشرفته ای را برای به حداکثر رساندن ارزش آفرینی در اختیار سازمان ها قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Datagration ، لطفاً به سایت www.datagration.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  گزارش بازار جهانی سم بوتولینوم (BTX) 2020-2027

تماس با رسانه
براکستون هاگینز
[email protected]

SOURCE Datagration Solutions، Inc

لینک های مربوطه

https://www.datagration.com

پاسخی بگذارید