Decarbonization Plus Acquisition Corporation پیشنهادات اولیه را به اتمام می رساند

Decarbonization Plus Acquisition Corporation پیشنهادات اولیه را به اتمام می رساند

این شرکت با هدف ایجاد ادغام ، بورس اوراق بهادار سرمایه ، تملک دارایی ، خرید سهام ، سازماندهی مجدد یا ترکیب تجاری مشابه با هدفی که تلاش اصلی آن توسعه و پیشرفت بستری است که کربن ترین بخشهای کربنیزه را ایجاد می کند ، تشکیل شده است. این بخشها شامل بخشهای انرژی و کشاورزی ، صنایع ، حمل و نقل و بخشهای تجاری و مسکونی است.

رابرت تیچیو، رئیس هیئت مدیره شرکت و یک شریک در Riverstone، گفت: “ما از اعلام این مرحله مهم بسیار هیجان زده هستیم و از پشتیبانی دریافت شده از گروه گسترده ای از سرمایه گذاران که تعهد ما را در شناسایی یک شرکت خصوصی متمایز که به جهان در جهت حرکت به سمت آینده با کربن کم کمک می کند ، سپاسگزاریم. پتانسیل فوق العاده ای برای محیط زیست و سرمایه گذاران وجود دارد ، زیرا بسیاری از صنایع به طور فعال در جستجوی راه هایی برای کاهش رد پای کربن خود هستند. سرمایه های قابل توجهی در حال شکل گیری است و علاقه سرمایه گذاران به سمت این ابتکارات حیاتی و ابتکاری هدایت می شود. “

آقای تیچیو ادامه داد ، “ما از طرف هیئت مدیره بسیار خوشحال هستیم اریک اندرسون به عنوان مدیر ارشد اجرایی شرکت خدمت کنید. رهبری ، مهارت ها و تجربیات اریک به عنوان یک کارآفرین و سرمایه گذار در اقتصاد نوآوری ، دسترسی شرکت به تفکر مخربی را فراهم می کند که این پتانسیل را دارد تا راه حل هایی برای تغییر اقلیم پیدا کند. “

اریک اندرسون، مدیر ارشد اجرایی، گفت ، “امروز یک فصل جدید با یک چشم انداز روشن ، برای دنبال کردن راه حل های قابل توسعه برای کربن زدایی اقتصاد جهانی آغاز می شود. با هیئت مدیره واقعا متنوع ما ، متشکل از سرمایه گذاران ، دانشگاهیان و کارآفرینان با استعداد و موفق ، شرکت ما در موقعیت ایده آل برای شناسایی یک عالی شرکتی تأثیرگذار که با آن می تواند معامله ای را انجام دهد و آینده کم کربن را تسریع می کند. ما مشتاق هستیم که به نمایندگی از سهامداران خود به کار بپردازیم و منتظر ساختن شرکتی هستیم که به طور هدفمند تاسیس شده باشد.

مطلب مرتبط  Valvoline قیمت گذاری و افزایش اندازه پیشنهادات ارشد را اعلام کرد

پیر لاپیر ، جونیور و دیوید لوشن، بنیانگذاران Riverstone، گفت ، “Decarbonization Plus Acquisition Corporation نشان دهنده گسترش بیشتر حق رای دادن 15 ساله ما در سرمایه گذاری های کم کربن است. در طول آن مدت ، ما تعدادی از شرکت های پیشرو در صنعت در مقیاس و بسیاری از پروژه های مرتبط ، با بیش از 5 میلیارد دلار سهام عدالت تا به امروز IPO به گستردگی تلاش های Riverstone می افزاید و حمایت از سرمایه گذاران بلند مدت و جدید را تأکید می کند. ما معتقدیم که کربن زدایی یک گرایش سرمایه گذاری چند دهه ای خواهد بود و ریورستون با تجربه ای عمیق در موقعیت خوبی قرار دارد تا تأثیر قابل توجهی برای محیط زیست و سرمایه گذاران ما بگذارد. بزرگ کردن 1.4 میلیارد دلار در این سال فقط در سرمایه های جدید در سراسر نمونه کارها با کربن کم ، ما به طور فعالانه تلاش خود را برای رفع تغییرات آب و هوایی با این سرمایه گذاری جدید پیش می بریم. “

Citigroup و Credit Suisse به عنوان مدیران مشترک اداره کتاب برای این پیشنهاد عمل کردند. این شرکت به متقاضیان پذیرش گزینه 45 روزه برای خرید حداکثر 3،000،000 واحد اضافی با قیمت IPO اعطا کرده است. Alvarium MB (UK) Limited خدمات مشاوره مالی خاصی را در رابطه با پیشنهاد ارائه داد.

این پیشنهاد فقط با استفاده از یک دفترچه ارائه شده است که نسخه هایی از آن را می توانید از Citigroup Global Markets Inc. ، c / o Broadridge Financial Solutions، 1155 Long Island Avenue، Edgewood ، نیویورک 11717 ، در 1-800-831-9146 1-8 یا از طریق ایمیل در [email protected] یا Credit Suisse اوراق بهادار (ایالات متحده آمریکا) LLC ، توجه: بخش دفترچه ، خیابان یازده مدیسون ، طبقه 3 ، نیویورک ، نیویورک 10010 ، از طریق تلفن از طریق شماره 1-800-221-1037 ، یا از طریق ایمیل در [email protected]. بیانیه ثبت مربوط به این اوراق بهادار توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) در تاریخ موثر اعلام شد 19 اکتبر 2020. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی از این قبیل.

مطلب مرتبط  JA Solar در نمایشگاه آنلاین VR خط جدیدی از ماژول های PV ارائه خواهد داد

در باره اریک اندرسون

اریک اندرسون یک رهبر در نوآوری جهانی است که در تمام دوران حرفه ای خود به دلیل هوشمندی و رهبری تجاری شناخته شده است. اندرسون به عنوان بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی گروه WestRiver (WRG) در حال بازتعریف الگوی تخصیص سرمایه با یک مدل تجاری تحول پذیر است. بستر سهام عدالت توسط تیم های متعادل جنسیتی هدایت می شود ، که شواهد تجربی نشان می دهد با بازده بهتر ارتباط دارد.

اندرسون یک کارآفرین پویا است که صنایع را به چالش می کشد و مختل می کند. او جایزه ارنست و کارآفرین جوان سال را دریافت کرده است ، توسط گلدمن ساکس به عنوان یکی از 100 کارآفرین برتر جذاب معرفی شد و جایزه مدیر عامل تحول از طرف گروه مدیر عامل انجمن را دریافت کرد. در اوایل کار خود ، سیاتل ژورنال تجاری Puget Sound Business ، اندرسون را به عنوان یکی از جوانان برتر و “رهبران 40” زیر 40 “شناخته است. اریک در حال حاضر رئیس اجرایی دانشگاه Singularity و Topgolf Entertainment Group است. در سال 2019 و 2018 توسط Golf Inc به عنوان شماره 3 قدرتمندترین فرد در صنعت گلف رتبه بندی شد.

مطلب مرتبط  Sunoco LP اعلام کرد که حذف پیشنهاد قیمت مناقصه نقدی که قبلاً اعلام شده بود ، به دلیل 4.875٪ اسکناس ارشد خود به دلیل 2023

اریک دارای مدرک کارشناسی ارشد و لیسانس در مهندسی صنایع از دانشگاه استنفورد و با مدرک لیسانس در مهندسی مدیریت از laude فارغ التحصیل شد دانشکده Claremont McKenna.

درباره ریورستون

ریورستون یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی متمرکز بر انرژی و انرژی است که در سال 2000 توسط تاسیس شد دیوید ام. لوشن و پیر اف لاپیر ، جونیور با بیش از 40 میلیارد دلار سرمایه سهام خود که تا به امروز جمع شده است. Riverstone خرید ، سرمایه رشد و سرمایه گذاری اعتباری را در زمینه اکتشاف و تولید ، جریان میانی ، خدمات میدان نفتی ، انرژی و بخشهای تجدید پذیر صنعت انرژی انجام می دهد. با دفاتر در نیویورک، لندن، هوستون، پارک منلو، مکزیکوسیتی و آمستردام، شرکت متعهد شده است 41 میلیارد دلار به بیش از 195 سرمایه گذاری در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا، آفریقا، آسیا، و استرالیا.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه هایی است که “بیانیه های آینده نگر” را تشکیل می دهد ، از جمله در مورد IPO. اظهارات رو به جلو تحت شرایط زیادی قرار دارد ، بسیاری از این شرایط از عهده شرکت خارج است ، از جمله موارد ذکر شده در بخش عوامل خطر در بیانیه ثبت شرکت و اعلامیه پیشنهاد شرکت ارائه شده در SEC. نسخه ها در وب سایت SEC ، www.sec.gov موجود است. شركت هيچ تعهدي براي به روز كردن اين بيانيه ها براي اصلاح يا تغييرات پس از تاريخ انتشار اين نسخه را ندارد ، مگر در مواردي كه قانون الزام كرده است.

مخاطب

سوالات سرمایه گذار:
[email protected]

رسانه ها:
دانیل یونگر
Kekst CNC
[email protected]

SOURCE Decarbonization Plus Acquisition Corporation

پاسخی بگذارید