Deep Yellow محدود به پخش زنده در VirtualInvestorConferences.com در 22 اکتبر است

Deep Yellow محدود به پخش زنده در VirtualInvestorConferences.com در 22 اکتبر است

SUBIACO، استرالیای غربی، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Deep Yellow Limited (OTCQX: DYLLF و ASX: DYL)، بر اساس سوبیاکو، استرالیای غربی، متمرکز بر اکتشاف و توسعه اورانیوم ، امروز اعلام کرد که جان بورشوف، مدیر عامل / مدیر عامل شرکت به صورت زنده در VirtualInvestorConferences.com در 22 اکتبردوم.

تاریخ: پنجشنبه 22 اکتبردوم
زمان: 10:00 صبح ET
ارتباط دادن: https://bit.ly/3lAKeK3

این یک رویداد آنلاین و تعاملی آنلاین خواهد بود که در آن از سرمایه گذاران دعوت می شود تا در زمان واقعی از شرکت س questionsال کنند. اگر شرکت کنندگان نتوانند به صورت زنده در روز کنفرانس به این رویداد بپیوندند ، پخش اینترنتی بایگانی شده نیز پس از رویداد در دسترس قرار می گیرد.

توصیه می شود سرمایه گذاران برای تسریع در مشارکت و دریافت به روزرسانی های رویداد ، از قبل ثبت نام و بررسی سیستم آنلاین را انجام دهند.

درباره این رویداد در www.virtualinvestorconferences.com بیشتر بیاموزید.

نکات برجسته اخیر شرکت

 • اتمام موفقیت آمیز مطالعه محدوده توماس منجر به ارتقا اهداف اصلی شد (که در زیر شرح داده شده است) ، که به عنوان اقدامات آستانه ای برای تعیین موفقیت در مطالعه امکان سنجی توماس (PFS) ، رهنمودهای روشنی را ارائه می دهد:
  • عمر بالقوه معدن بیش از 20 سال.
  • هزینه های نقدی زیر 30 دلار آمریکا/ پوند U3ای8
  • الزامات سرمایه ای از 115 میلیون دلار آمریکا به 130 میلیون دلار آمریکا در هر میلی لیتر U3ای8 ظرفیت طراحی سالانه
  • حداقل نرخ بازده داخلی (IRR) 20٪.
 • نتایج مثبت حاصل از مطالعه Scoping منجر به شروع فوری Tumas PFS شد.
 • Tumas PFS با نتایج مثبت به دست آمده و اعلام شده ، پیشرفت خوبی دارد و انتظار می رود پایان CY2020 پایان یابد.
 • ارزیابی M&A در حال انجام برای ادغام بخش.
 • قیمت اورانیوم شروع به نشان دادن علائم اولیه بهبود می کند
مطلب مرتبط  جورجیا پاور 7000 کارمند خود را در سراسر ایالت تشویق به رای دادن می کند

درباره Deep Yellow Limited

Deep Yellow (ASX: DYL) با هدایت یک تیم مدیریتی اثبات شده و باتجربه با سابقه استثنایی موفقیت اورانیوم ، با ایجاد یک مجموعه اورانیوم چند پروژه ای و متنوع در جهان ، متمرکز بر تبدیل شدن به یک تولید کننده اورانیوم درجه یک و ارزان قیمت است.

مطلب مرتبط  شرکت Chemours جلسه سالانه سهامداران را به قالب فقط مجازی منتقل می کند

این شرکت در حال پیشبرد یک استراتژی رشد جسورانه ، خلاف دوره و دو ستون است. این استراتژی متمرکز بر رشد ارگانیک از طریق توسعه پایه دارایی موجود در شرکت در است ناميبيا، و رشد غیر آلی از طریق یک برنامه ادغام و ادغام هدفمند.

چشم انداز دراز مدت برای اورانیوم بسیار مهم است و نقش اساسی را که انرژی هسته ای برای دستیابی به اهداف انرژی پاک باید ایفا کند ، تقویت می کند. گذشته از رشد پیش بینی شده برای تأمین تقاضای برق در مناطقی مانند آسیا، خاورمیانه و اروپای شرقی، انتظار این است که تقاضای هسته ای اضافی تحت تأثیر الزام مقابله با رشد روزافزون انتشار گازهای گلخانه ای و در نتیجه افزایش قیمت اورانیوم باشد.

مطلب مرتبط  وایتفورد برنده دو جایزه کریستال برای تعالی ارتباطات بازاریابی و افتخارات رهبری اجرایی است

Deep Yellow خود را آماده می کند تا بتواند یک منبع مطمئن و مطمئن اورانیوم را به این بازار در حال رشد ارائه دهد.

درباره کنفرانس های سرمایه گذاران مجازی®

کنفرانس های سرمایه گذاران مجازی (VIC) پیشروترین سری کنفرانس های سرمایه گذاران اختصاصی است که یک محفل تعاملی را برای شرکت های تجاری و عمومی برای دیدار و ارائه مستقیم با سرمایه گذاران فراهم می کند.

یک کنفرانس سرمایه گذاران مجازی که یک راه حل واقعی برای مشارکت سرمایه گذاران است ، بخشی از مجموعه خدمات روابط سرمایه گذاران OTC Market Group است که به طور خاص برای دسترسی کارآمدتر به سرمایه گذاران طراحی شده است. با تکرار ظاهر و احساس کنفرانس های سرمایه گذاران در محل ، کنفرانس های سرمایه گذار مجازی ، کنفرانس های برتر و قابلیت های ارتباطی سرمایه گذاران را با یک شبکه جهانی مخاطبان سرمایه گذار جهانی ترکیب می کند.

SOURCE VirtualInvestorConferences.com

لینک های مربوطه

https://www.virtualinvestorconferences.com/

پاسخی بگذارید