Denison گزارشهای تهیه گزارش فنی برای نخود Waterbury را گزارش می دهد

Denison گزارشهای تهیه گزارش فنی برای نخود Waterbury را گزارش می دهد

تورنتو، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت معدن Denison (“دنیسون” یا “کمپانی”) (DML: TSX) (DNN: NYSE American) امروز اعلام می کند که گزارش فنی خود را تحت عنوان National Instruction Instruction 43-101 تحت نظارت مدیران اوراق بهادار کانادا ثبت کرده است. استاندارد افشای پروژه های معدنی با عنوان “ارزیابی اقتصادی مقدماتی برای سپرده Tthe Heldeth Túé (منطقه Z) ، املاک دریاچه واتربری ، ساسکاچوان شمالی ، کانادا با تاریخ موثر از 30 اکتبر 2020 (“PEA”). مشاهده نسخه PDF

گزارش فنی در وب سایت شرکت به آدرس www.denisonmines.com ارسال شده است ، در زیر مشخصات آن در SEDAR به آدرس www.sedar.com موجود است و در EDGAR به آدرس www.sec.gov/edgar.shtml در دسترس قرار خواهد گرفت. این گزارش از افشای ساخته شده توسط این شرکت در تاریخ انتشار خبر مورخ پشتیبانی می کند 17 نوامبر 2020 (“انتشار PEA”) و از نظر اطلاعاتی که قبلاً در PEA Release افشا شده است ، در گزارش فنی تفاوت مهمی وجود ندارد.

همانطور که در انتشار PEA ذکر شده است ، PEA استفاده بالقوه از روش استخراج بازیابی درجا (“ISR”) را در کانسار Tthe Heldeth Túé (“THT” ، که قبلا J Zone نامیده می شد) (“پروژه”) مرتبط ارزیابی می کند. پردازش در 22.5 Den دنیسون دارای کارخانه آسیاب مک کلین. PEA توسط مهندسین مهندسی و محاسبات Engcomp (“Engcomp”) از تهیه شده است ساسکاتون و اقتصاد قوی را در مقیاس کوچک نشان می دهد آتاباسکا پروژه استخراج اورانیوم ISR حوضه ای – شامل هزینه های کم سرمایه اولیه ، هزینه های عملیاتی کم و هزینه های همه جانبه رقابتی در سطح جهان ، به شرح زیر:

زندگی معدن

6 سال پوند (میانگین 1.6 میلیون پوند U.3ای8 در سال)

پیش بینی تولید معدن (1)

9.7 میلیون پوند U3ای8 (177،664 تن با 2.49٪)

متوسط ​​هزینه های عملیاتی نقدی

USD 12.23 دلار (16.27 دلار) برای هر پوند U3ای8

هزینه های سرمایه اولیه (2)

112 میلیون دلار

پرونده پایه IRR پیش از مالیات (3)

39.1٪

پرونده پایه NPV پیش از مالیات(3)

177 میلیون دلار

فرض قیمت مورد پایه

قیمت نقطه UxC(4) (میانگین 53.59 دلار آمریکا برای هر پوند)3ای8)

حاشیه سود عملیاتی (5)

77 درصد با 53.59 دلار آمریکا برای هر پوند3ای8

تمام هزینه (6)

24.93 دلار آمریکا (33.16 دلار) به ازای هر پوند3ای8(1)

برای اطلاعات بیشتر در مورد تولید معدن پیش بینی شده ، به PEA یا بخش برنامه های معدن ، سپرده ، زمین شناسی و پیش بینی معادن از PEA مراجعه کنید. تن و عیار برنامه ریزی شده برآوردی از ذخایر معدنی را نشان نمی دهد.

(2)

هزینه های سرمایه اولیه 20.1 میلیون دلار از برآورد هزینه های ارزیابی و توسعه پروژه قبل از ساخت را شامل نمی شود.

(3)

NPV و IRR برای شروع فعالیتهای پیش تولید برای عملیات THT محاسبه می شوند.

(4)

پیش بینی قیمت لحظه ای براساس سناریو “Composite Midpoint” از Q3’2020 بازار اورانیوم UxC (“UMO”) برای سالهای 2028 تا 2033 است و به دلارهای ثابت (بدون تورم) بیان می شود.

(5)

حاشیه سود عملیاتی به عنوان درآمد اورانیوم و هزینه های عملیاتی تقسیم بر درآمد اورانیوم محاسبه می شود. هزینه های عملیاتی شامل کلیه حق امتیازات ، اضافات و مالیات بر درآمد نمی شود.

(6)

هزینه تمام شده بر اساس قبل از مالیات برآورد می شود و شامل تمام هزینه های عملیاتی پروژه و هزینه های سرمایه است ، به استثنای هزینه ارزیابی پروژه و توسعه ، تقسیم بر تعداد تخمینی پوند تمام شده U3ای8 تولید شده.

PEA یک تجزیه و تحلیل اولیه از قابلیت ماندگاری بالقوه منابع معدنی پروژه است و نباید آن را همانند یک مطالعه امکان سنجی یا امکان سنجی در نظر گرفت ، زیرا عوامل مختلف از نظر ماهیت مقدماتی هستند. هیچ قطعیتی وجود ندارد که نتایج حاصل از PEA محقق شود. منابع معدنی ذخایر معدنی نیستند و دوام اقتصادی ندارند.

نکات مهم ارزیابی اقتصادی مقدماتی

  • انتخاب روش استخراج ISR به طور بالقوه ارزش سپرده THT را باز می کند: پس از انتشار مطالعه امکان سنجی رودخانه ویلر (“Wheeler PFS”) در سال 2018 (به انتشار اخبار دنیسون به تاریخ مراجعه کنید 24 سپتامبر 2018) و مطالعات بعدی با هدف افزایش اعتماد به نفس در روش استخراج ISR برای رودخانه ویلر انجام شد ققنوس ذخایر اورانیوم (“ققنوس”) ، از جمله دستیابی به “اثبات مفهوم” (نگاه کنید به انتشار اخبار دنیسون به تاریخ 4 ژوئن 2020) ، دنیسون کاربرد روش استخراج ISR بر روی سپرده THT را ارزیابی کرد. شبیه به ققنوس، سپرده THT یک ذخایر اورانیوم مربوط به عدم انطباق است ، که در آن معدنکاری تفسیر می شود که در زمین نفوذ پذیر واقع شود – انتظار می رود که یک راه حل معدن در منطقه معدنی حرکت کند. علاوه بر این ، سنگ زیرزمین واقع در زیر منطقه معدنی بسیار نفوذ ناپذیر است و انتظار می رود که اجازه مهار محلول استخراج در زیر رسوب را بدهد.
  • طراحی دیوار یخ زده انتظار می رود ریسک فنی و هزینه های اولیه را کاهش دهد: مهار کامل هیدرولیکی ماده معدنی حین فعالیت های استخراج برای پروژه با نصب دیواره یخ زدگی از سطح به سنگهای زیرزمین که در زیر رسوب THT قرار دارد برنامه ریزی شده است – به طور موثر 360 درجه اطراف کانسار ایجاد می کند. این طرح با استفاده از فن آوری انجماد زمینی و حفاری معمولی الماس برای ایجاد یک محیط فیزیکی در اطراف کانسار – حاوی محلول استخراج مورد استفاده در فرآیند استخراج ISR و محافظت از محیط اطراف برای به حداقل رساندن تأثیرات زیست محیطی پروژه. چندین روش مهار اضافی به عنوان بخشی از مطالعه مفهومی ارزیابی شد – از جمله طرح گنبد یخ زده که در Wheeler PFS مشخص شده است. نتایج مطالعه مفهومی نشان داد که طراحی دیوار یخبندان خطر فنی بسیار کمتری ، حفاظت از محیط زیست برابر یا بیشتر ، ردپای محیطی کوچکتر ، مزایای پایداری مرتبط با استفاده از تکنیک های حفاری مناسب برای اشتغال محلی و بهبود نتایج اقتصادی با میزان اولیه اولیه به طور قابل توجهی ارائه می دهد هزینه های سرمایه.
  • زیرساخت های منطقه ای موجود سود قابل توجهی را به همراه دارد: املاک دریاچه واتربری تقریباً در 15 کیلومتری آسیاب اورانیوم Lake McClean Lake با 22.5 درصد مالکیت دنیسون واقع شده است ، آتاباسکا منطقه حوضه PEA فرض می کند آسیاب اورانیوم دریاچه مک کلین برای پردازش محلول تحمل اورانیوم (“UBS”) برای بازیابی از چاهک ISR استفاده می شود و از امکانات Points North Landing (“Points North”) در نزدیکی برای اقامتگاه ها و سایر پشتیبانی استفاده می شود خدمات. روی هم رفته ، این زیرساخت های منطقه ای موجود منجر به کاهش قابل توجهی در هزینه های اولیه سرمایه و هزینه های عملیاتی برآورد شده در PEA می شود.
  • بالقوه می تواند یکی از مسئولترین محیط زیست در زمینه معادن در جهان باشد: ترکیبی از روش استخراج ISR با رسوب اورانیوم درجه بالا در آتاباسکا منطقه حوضه این امکان را دارد که به یکی از محافظت کننده ترین محیط زیست در معادن در جهان منجر شود – به دلیل چاپ کوچک پا و حداقل آشفتگی های سطح آن ، و همچنین به دلیل اینکه پیش بینی نمی شود باطله ای تولید شود و برنامه ریزی نشده برای تخلیه آب سایت این عملیات مدل شده به شبکه برق استانی نیز دسترسی دارد و انتظار نمی رود که برای تولید برق اولیه در دیزل ژنراتورها متکی باشد. علاوه بر این ، طراحی دیوار یخبندان انزوای فیزیکی عملیات استخراج ISR از محیط اطراف را فراهم می کند ، که نگرانی اصلی زیست محیطی عملیات استخراج معمولی ISR را کاهش می دهد و پس از اتمام استخراج ، روند بازسازی کنترل شده را تسهیل می کند.
مطلب مرتبط  برای دستیابی به سیستمهای انرژی پاک Post-COVID-19 به همکاری جهانی نیاز است

PEA بر اساس یک پروژه (100٪ مالکیت) و قبل از مالیات تهیه می شود ، زیرا هر یک از شرکای WLULP مشمول مالیات و سایر تعهدات مختلف هستند. نتایج پس از کسر مالیات مربوط به بهره مالکیت دنیسون در PEA Release و PEA ارائه شده است. همه مبالغ به دلار کانادا است مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد.

PEA مطابق با استانداردهای NI 43-101 ، م Instituteسسه معدن ، فرز و نفت (CIM) کانادا (CIM) و همچنین سایر استانداردها مانند استانداردهای برآورد هزینه AACE تکمیل شده است. PEA یک تجزیه و تحلیل اولیه از قابلیت ماندگاری بالقوه منابع معدنی پروژه است و نباید آن را همانند یک مطالعه امکان سنجی یا امکان سنجی در نظر گرفت ، زیرا عوامل مختلف از نظر ماهیت مقدماتی هستند. هیچ قطعیتی وجود ندارد که نتایج حاصل از PEA محقق شود. منابع معدنی ذخایر معدنی نیستند و دوام اقتصادی ندارند.

درباره دریاچه واتربری

Lake Waterbury متعلق به شرکت Waterbury Lake Uranium Limited Partnership (“WLULP”) است که Denison Waterbury Corp. . KWULP از کنسرسیومی از سرمایه گذاران تشکیل شده است که در آن کره برق و انرژی هسته ای (“KHNP”) دارای اکثریت موقعیت هستند. دفتر مرکزی KHNP در گیونگجو قرار دارد ، کره جنوبی و بزرگترین شرکت تولید برق الکتریکی کشور است که با 24 راکتور انرژی هسته ای کار می کند و تقریباً یک چهارم برق کشور را تأمین می کند. KHNP همچنین سهامدار قابل توجهی در دنیسون است.

مطلب مرتبط  Fortune Nickel and Gold Inc. در مورد املاک نیکل Gowan آن کار می کنند

درباره دنیسون

دنیسون یک شرکت اکتشاف و توسعه اورانیوم با منافع متمرکز در آتاباسکا منطقه حوضه شمال ساسکاچوان ، کانادا. پروژه برجسته این شرکت 90٪ متعلق به پروژه اورانیوم رودخانه ویلر است که بزرگترین پروژه اورانیوم توسعه نیافته در بخش شرقی زیربنایی زیربنای آتاباسکا منطقه حوضه شمال ساسکاچوان. منافع دنیسون در ساسکاچوان همچنین شامل سود مالکیت 22.5 درصدی در MLJV است که شامل چندین ذخایر اورانیوم و آسیاب اورانیوم دریاچه مک کلین است که برای فرآوری سنگ معدن از معدن دریاچه سیگار تحت قرارداد فرزکاری عوارض منعقد شده است ، به علاوه سود 25.17 درصدی در سپرده های غرب میانه و سود 66.90٪ به سپرده های THT و Huskie در املاک دریاچه واتربری. کانسارهای Midwest ، THT و Huskie در 20 کیلومتری آسیاب دریاچه McClean واقع شده اند. علاوه بر این ، دنیسون مجموعه گسترده ای از پروژه های اکتشافی در آتاباسکا منطقه حوضه

دنیسون از طریق گروه Closed Mines که مدیریت دنیسون را بر عهده دارد به خدمات غیرفعال سازی مین و محیط زیست مشغول است دریاچه الیوت پروژه های احیا و خدمات تعمیر و نگهداری معادن و تعمیرات پس از تعطیلی به مشتریان و صنعت و دولت.

دنیسون همچنین مدیر شرکت اورانیوم مشارکت ، یک شرکت تجاری عمومی است که در TSX تحت نماد “U” ذکر شده است ، که در اکسید اورانیوم در کنسانتره ها و هگزا فلوراید اورانیوم سرمایه گذاری می کند.

دنیسون را در توییتر دنبال کنید
DenisonMinesCo

افراد واجد شرایط

اطلاعات فنی موجود در این نسخه توسط آقای بررسی و تأیید شده است. دیوید برونخورست، P.Eng ، معاون معاون رئیس جمهور Denison ، که یک فرد واجد شرایط مطابق با الزامات NI 43-101 است.

تأیید داده

برای توصیف تأیید داده ها ، روش های سنجش و برنامه تضمین کیفیت و اقدامات کنترل کیفیت اعمال شده توسط دنیسون ، لطفاً به فرم اطلاعات سالانه دنیسون مورخ مراجعه کنید. 13 مارس 2020 تحت پروفایل شرکت در SEDAR در www.sedar.com.

برآورد منابع معدنی ارائه شده در PEA به طور مستقل برای سپرده Tthe Heldeth Túé (منطقه J) و سپرده Husky بررسی شد و مورد بازرسی قرار گرفت ، همانطور که در گزارش فنی شرح داده شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد PEA مورد اشاره در این خبر ، از جمله اطلاعات مربوط به تأیید داده ها ، مفروضات کلیدی ، پارامترها ، خطرات و سایر عوامل را می توان در گزارش فنی یافت.

بیانیه احتیاط در مورد آینده نگر بیانیه

برخی از اطلاعات موجود در این خبر شامل “اطلاعات آینده نگر” به معنای قابل اجرا است ایالات متحده و قوانین کانادا در مورد تجارت ، عملیات و عملکرد مالی و شرایط Denison.

به طور کلی ، این عبارات آینده نگر را می توان با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “برنامه ها” ، “انتظار” ، “بودجه” ، “برنامه ریزی شده” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “قصد دارد” ، “پیش بینی” یا “اعتقاد” ، یا منفی و / یا تغییرات چنین کلمات و عبارات ، یا بیان برخی موارد خاص اقدامات ، رویدادها یا نتایج “ممکن است” ، “می تواند” ، “می تواند” ، “ممکن است” یا “انجام خواهد شد” ، “رخ می دهد” ، “حاصل می شود” یا “پتانسیل آن را دارد”. به طور خاص ، این نسخه خبری شامل اطلاعات آینده نگرانه مربوط به نتایج و برآوردها ، فرضیات و پیش بینی های ارائه شده در PEA (از جمله خلاصه PEA Release آن) ، از جمله روش ها و برنامه های توسعه آینده ، قیمت های بازار ، هزینه ها و هزینه های سرمایه ؛ برنامه های فعلی شرکت با توجه به توسعه پروژه ؛ نتایج و تخمین ها ، پیش فرض ها و پیش بینی های ارائه شده در ، Wheeler PFS ؛ اهداف فعلی شرکت برای ارزیابی مزایای احتمالی دیواره یخ برای استفاده در کانسار رودخانه ویلر ققنوس ؛ مفروضات مربوط به اهداف و توانایی دنیسون در ادامه پیشرفت پروژه ، از جمله توانایی آن در به دست آوردن کلیه مصوبات نظارتی لازم برای شروع توسعه مطابق با PEA ؛ درصد علاقه دنیسون به پروژه های خود و توافق نامه های خود با شرکای سرمایه گذاری مشترک خود. و در دسترس بودن خدمات ارائه شده توسط اشخاص ثالث. گفته می شود که اظهارات مربوط به “منابع معدنی” اطلاعاتی آینده نگرانه است ، زیرا شامل ارزیابی ضمنی است که براساس برخی تخمین ها و فرضیات ، منابع معدنی توصیف شده می توانند در آینده با سودآوری تولید شوند.

اظهارات رو به جلو بر اساس نظرات و برآورد مدیریت از تاریخ ارائه چنین اظهاراتی است و آنها در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای دنیسون تفاوت اساسی با اظهارات آینده نگرانه داشته باشد. به عنوان مثال ، اگر نتایج PEA پس از آزمایش بیشتر حفظ نشود ، ممکن است مطالعات بیشتری از جمله PFS انجام نشود. اگر توانایی حفظ یا تأمین امنیت منابع لازم (از قبیل امکانات آزمایش ، بودجه سرمایه ، تأییدیه های نظارتی ، و غیره) را نداشته باشد ، یا در غیر اینصورت تحت تأثیر COVID-19 باشد ، ممکن است دنیسون تصمیم بگیرد یا در غیر اینصورت ملزم به قطع کار مربوط شود. تأثیرات بالقوه گسترده. دنیسون معتقد است انتظارات منعکس شده در این اطلاعات آینده نگر منطقی است اما نمی توان اطمینان داد که این انتظارات دقیق خواهد بود و نتایج ممکن است با انتظارات پیش بینی شده در این اطلاعات آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. برای بحث در مورد خطرات و سایر عواملی که می توانند روی رویدادهای آینده نگر تأثیر بگذارند ، لطفاً به عواملی که در فرم اطلاعات سالانه دنیسون مورخ 13 مارس 2020 یا گزارش های مالی سه ماهه متعاقب آن تحت عنوان “عوامل خطر”. این عوامل کامل نیستند و نباید تصور شوند.

مطلب مرتبط  مراقبت روزانه Philadelphia اولین پروژه خورشیدی است که از C-PACE در پنسیلوانیا استفاده می کند

بر این اساس ، خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. اطلاعات آینده نگرانه موجود در این خبرنامه صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط است. هرگونه اطلاعات آینده نگر و فرضیاتی که با توجه به آن ارائه می شود فقط از تاریخ انتشار این خبر حکایت دارد. دنیسون هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا تجدیدنظر در مورد اطلاعات آینده نگر پس از تاریخ انتشار این خبر برای انطباق چنین اطلاعاتی با نتایج واقعی یا تغییر در انتظارات دنیسون متعهد نمی شود ، مگر در موارد دیگری که در قانون اعمال شده است.

یادداشت احتیاطی به سرمایه گذاران ایالات متحده در مورد برآورد منابع معدنی اندازه گیری شده ، مشخص شده و استنباط شده و ذخایر احتمالی معدنی: این خبر ممکن است از اصطلاحات “اندازه گیری شده” ، “نشان داده شده” و “منابع استنباطی” استفاده کند. ایالات متحده به سرمایه گذاران توصیه می شود در حالی که چنین شرایطی مطابق با استانداردهای تعریف شده در مورد ذخایر معدنی م Instituteسسه معدن ، متالورژی و نفت کانادا ذکر شده در استانداردهای افشای مواد معدنی 43-101 ابزار ملی کانادا (“NI 43-101”) و مقررات کانادا شناخته شده و مورد نیاز هستند ، این شرایط تحت راهنمای صنعت 7 تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده تعریف نشده اند و تا همین اواخر اجازه استفاده در گزارش ها و بیانیه های ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را نداشته اند ( “SEC”). “منابع معدنی استنباط شده” از لحاظ وجود و امکان سنجی اقتصادی و قانونی آنها از عدم اطمینان زیادی برخوردار است. نمی توان فرض کرد که همه یا هر قسمت از یک منبع معدنی استنباط شده هرگز به یک گروه بالاتر ارتقا یابد. طبق قوانین کانادا ، برآورد منابع معدنی استنباط شده ممکن است مبنای امکان سنجی یا سایر مطالعات اقتصادی نباشد. ایالات متحده سرمایه گذاران هشدار داده می شوند که تصور نکنند که همه یا هر بخشی از منابع معدنی اندازه گیری شده یا نشان داده شده هرگز به ذخایر معدنی تبدیل می شود. ایالات متحده سرمایه گذاران همچنین هشدار داده می شوند که تصور نکنند که همه یا هر قسمت از یک منبع معدنی استنباط شده وجود دارد ، یا از نظر اقتصادی یا قانونی قابل استخراج است. علاوه بر این ، اصطلاحات “ذخیره مواد معدنی” ، “ذخیره معدنی اثبات شده” و “ذخیره معدنی احتمالی” برای اهداف NI 43-101 با تعاریف و کاربرد مجاز در راهنمای صنعت 7 متفاوت است. فوریه 2019، SEC اصلاحاتی را در قوانین افشای خود به منظور نوسازی الزامات افشای املاک معدنی برای ناشرانی که اوراق بهادار آنها در SEC تحت قانون مبادله ثبت شده است ، تصویب کرد و در نتیجه ، SEC اکنون برآورد “منابع معدنی اندازه گیری شده” را تشخیص می دهد ، “و” منابع معدنی استنباط شده “. علاوه بر این ، SEC تعاریف خود را از “ذخایر معدنی اثبات شده” و “ذخایر معدنی احتمالی” اصلاح کرده است تا “کاملاً مشابه” با تعاریف مربوطه تحت استاندارد CIM باشد ، همانطور که در NI 43-101 لازم است. با این حال ، اطلاعات مربوط به منابع معدنی یا ذخایر معدنی در افشای دنیسون ممکن است قابل مقایسه با اطلاعات مشابه منتشر شده توسط ایالات متحده شرکت ها

منبع Denison Mines Corp.

لینک های مربوطه

http://denisonmines.com/s/Home.asp

پاسخی بگذارید