DLA Piper در صدور 1.4 میلیارد دلار از اوراق قرضه بازپرداخت درآمد ارشد بدهی های سال های 2020A و 2020B به پورتوریکو قنات و سازمان فاضلاب توصیه می کند

DLA Piper در صدور 1.4 میلیارد دلار از اوراق قرضه بازپرداخت درآمد ارشد بدهی های سال های 2020A و 2020B به پورتوریکو قنات و سازمان فاضلاب توصیه می کند

نیویورک، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – DLA Piper نمایندگی قنات و فاضلاب پورتوریکو (PRASA) در صدور 1.4 میلیارد دلار آمریکا اوراق قرضه بازپرداخت درآمد ، سری 2020A (سنوات بالاتر) و اوراق قرضه بازپرداخت درآمد مشمول مالیات فدرال ، سری 2020B (لیون ارشد).

درآمد حاصل از انتشار برای تأمین مجدد بخشی از اوراق بدهی PRASA که به حدود تقریبی می رسد ، استفاده می شود 350 میلیون دلار آمریکا در پس انداز خدمات بدهی در طول عمر اوراق بازپرداخت که PRASA پیش بینی می کند از آنها برای کاهش کسری عملیاتی موجود یا تأمین هزینه های سرمایه استفاده کند.

مطلب مرتبط  Enbridge نتایج تبدیل برای سری 15 سهام برگزیده را اعلام کرد

وی گفت: “لذت بردن از تجربه گسترده ما در زمینه مدیریت پیچیده بازارهای سرمایه و معاملات مالی ، و همچنین درک ما از نیازهای بخش زیرساخت ها ، خدمات شهری و مشتریان دولتی ، برای تکمیل این انتشار اوراق قرضه برای PRASA ، خوشحال کننده بود.” میریام فیگوروا، شریک DLA Piper که معامله را هدایت می کند.

علاوه بر Figueroa (سان خوان) ، تیم DLA Piper به نمایندگی از PRASA شامل شرکایی بود کریستین فرانچسکی (بالتیمور) و خوزه سوسا-لورنس (سان خوان) وکیل لورا روزاس (سان خوان) و آدریانا پرز-رنتاس و ماریانا موزیز-لارا (هر دو سان خوان)

تیم DLA Piper در بازارهای سرمایه جهانی نمایندگی ناشران و پذیره نویسان را در معاملات بازار سهام با نام تجاری و ثبت نشده ، سهام داران و بدهی ، از جمله پیشنهادات اولیه عمومی ، پیشنهادات سهام عدالت ، پیشنهادات اوراق بهادار مرتبط با سهام و پیشنهادات درجه سرمایه گذاری و بالا دارد بازده اوراق بدهی.

مطلب مرتبط  گزارش خدمات سالانه خدمات انرژی آمریكا

درباره DLA Piper

DLA Piper یک شرکت حقوقی جهانی با حقوقدانان مستقر در بیش از 40 کشور در سراسر قاره آمریکا است ، اروپا، خاورمیانه، آفریقا و آسیا و اقیانوسیه، موقعیت یابی ما برای کمک به مشتریان در زمینه نیازهای قانونی آنها در سراسر جهان. در حوزه های قضایی خاص ، این اطلاعات ممکن است تبلیغات وکالت محسوب شود. dlapiper.com

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

SOURCE DLA پایپر

لینک های مربوطه

http://www.dlapiper.com

پاسخی بگذارید