Dominion Energy برای ساخت بزرگترین پروژه بادی دریایی در ایالات متحده در برنامه باقی مانده است

Dominion Energy برای ساخت بزرگترین پروژه بادی دریایی در ایالات متحده در برنامه باقی مانده است

RICHMOND ، وا.، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – Dominion Energy و پیمانکاران آن در راه هستند تا اطمینان حاصل کنند که پروژه ساحل دریایی ویرجینیا ساحلی (CVOW) همچنان برنامه دارد تا به عنوان راننده اقتصادی در جاده های همپتون. تیم پروژه و خدمه کشتی ، فرایندهایی را برای پیمایش تأثیر همه گیر کوراو ویروس در سراسر جهان انجام داده اند.

دو کشتی – M / V سارا بوردلون و M / V مارسلل بوردلون از طریق TerraSond پیمان شدند – در اوایل این ماه مطالعات ژئوفیزیکی را در منطقه اجاره پروژه 112،800 هکتار ، 27 مایل دور از ساحل ساحل ویرجینیا جایی که پروژه 2600 مگاواتی از ابتدای سال 2024 ساخته خواهد شد. این نظرسنجی ها داده های زمین شناسی ، بیولوژیکی و اقیانوس شناسی مورد نیاز شرکت را برای پشتیبانی از برنامه ریزی و ساخت و ساز به روشی که همزیستی بین اکوسیستم دریایی طبیعی و توسعه انرژی پاک را فراهم کند ، در اختیار شرکت قرار می دهد. سرانجام ، این داده ها از آماده سازی طرح ساخت و بهره برداری پروژه برای ارسال به دفتر مدیریت انرژی اقیانوس (BOEM) در اواخر سال جاری پشتیبانی می کنند.

کشتی های این نظرسنجی برای جمع آوری داده های ژئوفیزیکی به تجهیزات نصب شده و بکسل مجهز خواهند بود ، در حالی که تجهیزات اضافی در اواخر تابستان امسال در مکان های خاص برای انجام نمونه برداری از کف دریا مستقر می شوند.

وی اظهار داشت: ایمنی اولویت اصلی ما است و در حالی که همه گیر کوروی ویروس چالش های منحصر به فردی را ایجاد کرده است ، تیم های ما با خیال راحت از طریق آنها تلاش کرده اند تا توسعه پروژه بادی دریایی تجاری را در مسیر خود نگه دارند. مارک D. میچل، Dominion Energy معاون رئيس جمهور از ساخت و ساز نسل. “در عین حال ، ما با پشتکار و تلاش با تامین کنندگان خود تلاش می کنیم تا زنجیره تأمین باد دریایی مستقر در ایالات متحده مستقر در ایالات متحده را متصل کنیم. جاده های همپتون، که ایجاد می کند ویرجینیا به عنوان رهبر باد دریایی در آمریکا. “

مطلب مرتبط  دفاتر قانونی هوارد جی اسمیت آخرین مهلت اعلامیه در دادخواست اقدام طبقاتی علیه بازیابی انرژی ، شرکت (ERII) را به سرمایه گذاران یادآوری می کند.

در حال دیدن یک مرکز باد دریایی در خارج از کشور هستید جاده های همپتون، Dominion Energy برای پشتیبانی از پروژه های CVOW از جوامع ماهیگیری و دریایی منطقه بهره برداری کرده است.

  • کشتی های ماهیگیری محلی از رودخانه ورودی در ساحل ویرجینیا به عنوان پیشاهنگان درگیر برای کمک به کشتی های بررسی شده از هرگونه تعامل بین شیلات و عملیات بررسی جلوگیری می کنند.
  • کشتی های این نظرسنجی در خارج از کشتی سازی Colonna واقع شده اند نورفولک.
  • بارهای از خدمات راه اندازی کیپ هنری در ساحل ویرجینیا تجهیزات و مواد لازم را برای پروژه آزمایشی به کار گرفته اند.
  • صنایع Crofton در پورتسموث اوایل سال جاری یک کشتی و غواصان را برای انجام کارهای زیرزمینی برای پروژه آزمایشی این شرکت بسیج کرد.
مطلب مرتبط  Hydro One استیسی مووبری را به هیئت مدیره خود منصوب می کند

Dominion Energy همچنین با توربین های بادی و سایر تولید کنندگان در تلاش است تا آنها را ترغیب کند زنجیره تأمین مورد نیاز ایالات متحده را وارد بازار کنند. جاده های همپتونتحریک توسعه اقتصادی و فرصت های شغلی در منطقه و در عین حال کاهش هزینه های پروژه.

Dominion Energy با شناخت اهمیت ماهیگیری تجاری و تفریحی در منطقه ، جوامع ماهیگیری و دریایی را برای هماهنگی عملیات دریایی CVOW ، پرداختن به سؤالات و به دست آوردن بازخورد از جامعه ماهیگیری درگیر کرده است.

در اوایل سال جاری ، مأمورین ارتباط با انرژی و دامداری Dominion ، از افسران و راه حل های دریایی پشتیبانی می کنند ، که هم از پروژه های آزمایشی و هم برای حمایت از پروژه پشتیبانی می کنند ، جلسات مربوط به مناطق منطقه ای و بازدیدهای شخصی در بندر را برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی پروژه ها و گوش دادن به نگرانی های صیادان منطقه انجام دادند. محدودیت های اخیر کروناویروس در سفر و جلسات حضوری با توزیع الکترونیکی مطالب به روز شده پروژه انجام شده است.

ساخت و سازهای نزدیک به پروژه آزمایشی به عنوان مؤلفه ها و پایه های این دو توربین 6 مگاواتی که در اوایل بهار امسال نصب می شوند با خیال راحت توسط MC-Class Bigroll Beaufort از طریق اقیانوس اطلس حمل و نقل شدند.

پروژه های بادی فراساحلی Dominion Energy بخشی از استراتژی جامع انرژی پاک این شرکت برای دستیابی به دی اکسید کربن صفر و انتشار متان از تولید برق و عملیات زیرساخت های گاز خود تا سال 2050 است. برای تحقق این هدف ، این شرکت به سرعت در حال گسترش انرژی خورشیدی و باد در سراسر ویرجینیا است. با همکاری گازهای هسته ای صفر کربن و گاز طبیعی کم کربن. علاوه بر این ، این شرکت در حال سرمایه گذاری در گاز طبیعی تجدید پذیر ، ذخیره باتری ، ذخیره پمپ هیدروالکتریک و منابع دیگری است که می تواند انرژی خورشیدی و باد را تکمیل کند.

مطلب مرتبط  شرکت لوله های شمال غربی مجاز به بازگشایی عملیات کارخانه در مکزیک است

درباره Dominion Energy
بیش از 7 میلیون مشتری در 20 ایالت ، خانه ها و مشاغل خود را با برق یا گاز طبیعی از Dominion Energy (NYSE: D) ، که مقر آن در Richmond ، Va است ، مستقر می کنند. این شرکت به انرژی پایدار ، قابل اعتماد ، مقرون به صرفه و ایمن متعهد است. بزرگترین تولید کنندگان و حمل و نقل انرژی کشور با بیش از 100 میلیارد دلار دارایی که تولید برق ، انتقال و توزیع و همچنین ذخیره سازی گاز طبیعی ، انتقال ، توزیع و واردات و صادرات را دارند. این شرکت متعهد است تا سال 2050 به دی اکسید کربن صفر و انتشار متان از تولید برق و زیرساخت های گاز خود دست یابد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به DominionEnergy.com مراجعه کنید.

منبع انرژی Dominion

لینک های مربوطه

http://www.dominionenergy.com

پاسخی بگذارید