Dominion Energy و Duke انرژی خط لوله خط ساحلی اقیانوس اطلس را لغو کرد

Dominion Energy و Duke انرژی خط لوله خط ساحلی اقیانوس اطلس را لغو کرد

RICHMOND ، وا. و CHARLOTTE ، N.C.، 5 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Dominion Energy (NYSE: D) و دوک انرژی (NYSE: DUK) امروز اعلام کردند که خط لوله خط ساحلی اقیانوس اطلس (“ACP”) به دلیل تاخیر مداوم و افزایش عدم اطمینان در هزینه که باعث زنده ماندن اقتصادی پروژه می شود ، اعلام کردند. .

علیرغم پیروزی قاطع 7-2 ماه گذشته در دیوان عالی ایالات متحده ، كه این پروژه و تصمیمات اتخاذ شده توسط آژانس های مجاز را تأیید كرد ، تحولات اخیر لایه ای غیرقابل قبول از عدم اطمینان و تأخیرهای پیش بینی شده برای ACP ایجاد كرده است.

به طور خاص ، تصمیم از ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای ناحیه مونتانا سرنگون کردن مجوز طولانی مدت اجازه فدرال برای عبور از آب و تالاب ها (مجوز 12 در سراسر کشور) ، و پس از آن حكم نهمین مدار در مورد 28 ماه مه به نظر می رسد که درخواست تجدید نظر موفق نباشد ، چالش های جدید و جدی است. احتمال ماندن دادگاه عالی در مورد حكم دادگاه ولسوالی در نهایت باعث تغییر در محل دادگاه برای تجدیدنظر نمی شود و عدم قطعیت مربوط به حكم نهایی را كاهش نمی دهد. مونتانا تصمیم دادگاه ولسوالی همچنین به احتمال زیاد باعث ایجاد چالش های مشابه در مدارهای دیگر مربوط به مجوزهای صادر شده تحت برنامه سراسر کشور از جمله برای ACP خواهد شد.

این ریسک اطلاعاتی و دادخواستی جدید ، از جمله سایر ریسک های اجرای برجام ، پروژه را برای توجیه سرمایه گذاری بیشتر سهام داران نامشخص می کند. به عنوان مثال ، یک فصل تولید مثانه درختکاری در زمستان امسال مهم و اساسی برای حفظ هزینه و برنامه پروژه است. متأسفانه عدم امکان پیش بینی با اطمینان نتیجه پروانه های پروژه و پتانسیل تأخیرهای افزایشی افزایشی همراه با ادامه چالش های حقوقی ، بدین معنی است که انجام میلیون ها دلار سرمایه گذاری اضافی برای قطع درختان و رمپهای بعدی برای ساخت و سازهای کامل دیگر نیست. استفاده محتاطانه از سرمایه سهامدار.

مجموعه ای از چالش های قانونی برای مجوزهای فدرال و ایالتی پروژه باعث افزایش قابل توجهی هزینه پروژه و تأخیر در زمان بندی شده است. این دادخواستها و تصمیمات در صدد بازنویسی چشمگیر دهه های گذشته از مجوزها و سابقه های قانونی است ، از جمله آنچه توسط دولتهای ریاست جمهوری هر دو حزب سیاسی اجرا می شود. در نتیجه ، راهنمایی های عمومی اخیر درباره هزینه پروژه به افزایش یافته است 8 میلیارد دلار از برآورد اصلی $ 4،5 به 5.0 میلیارد دلار. علاوه بر این ، جدیدترین ارزیابی عمومی خدمات تجاری در اوایل سال 2022 نشان دهنده تاخیر تقریباً سه و نیم ساله با عدم قطعیت است.

توماس اف فارل ، دوم، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی Dominion Energy ، و لین J. خوب است، رئیس صندلی ، رئیس جمهور ، رئیس و مدیر اجرایی دوک انرژی گفت:

وی گفت: “پشیمان می شویم که نتوانستیم خط لوله آتلانتیک را تکمیل کنیم. تقریباً شش سال است که با پشتکار کار کردیم و میلیارد ها دلار سرمایه گذاری کردیم تا پروژه را به اتمام برسانیم و زیرساخت های مورد نیاز خود را به مشتریان و جوامع خود تحویل دهیم. با بازخورد اجتماعات محلی ، رهبران کارگری و صنعتی ، ادارات دولتی و مجاز ، منافع زیست محیطی و سازمان های عدالت اجتماعی تشکر می کنیم. ما از تلاشهای خستگی ناپذیر و کمکهای مهم کلیه کسانی که در این پروژه اساسی شرکت داشته اند ابراز قدردانی می نماییم. افزایش عدم قطعیت حقوقی که بر توسعه اقتصادی و اقتصادی در مقیاس بزرگ تأثیر می گذارد ایالات متحده. تا زمانی که این مسائل برطرف نشود ، توانایی برآوردن نیازهای انرژی کشور به طور قابل توجهی به چالش کشیده خواهد شد. “

خط لوله خط لوله آتلانتیک در ابتدا در سال 2014 در پاسخ به عدم تأمین انرژی و تنوع تحویل برای میلیون ها خانواده ، مشاغل ، مدارس و تأسیسات دفاع ملی در سراسر کشور اعلام شد. کارولینای شمالی و ویرجینیا. تقاضای پایدار برای این پروژه با بازنشستگی منطقه ای تولید برق ذغال سنگ به نفع تولید گاز طبیعی با انرژی بالاتر ، کم هزینه تر همراه با تقاضای رو به رشد گسترده برای کاربردهای مسکونی ، تجاری ، دفاعی و صنعتی کم هزینه و گاز طبیعی کم انتشار این نیازها امروز به همان اندازه واقعی است که در زمان آغاز پروژه بود ، همانطور که در اشتراک مشتری اخیراً در حدود 90 درصد از ظرفیت پروژه نشان داده شده است. همچنین پیش بینی می شد این پروژه هزاران شغل ساختمانی و میلیون ها دلار درآمد مالیاتی برای جوامع محلی ایجاد کند ویرجینیای غربی، ویرجینیا و کارولینای شمالی

مطلب مرتبط  Vertex Northern اختلافات جزئی را با پیمانکار قبلی معدن حل و فصل می کند

این شرکتها در این باور ثابت قدم هستند که تنوع سوخت ، از جمله تجدید پذیر ، هسته ای و گاز طبیعی ، برای اطمینان و پایداری در خدمت به مشتریان و جوامع ما بسیار مهم است. هر دو به دنبال تهاجمی در مورد توسعه منابع تجدید پذیر ، ذخیره سازی ، تمدید مجوزهای هسته ای ، زیرساختهای وسایل نقلیه برقی ، زیرساخت های تحویل انرژی و همچنین برنامه های مدیریت بهره وری انرژی و تقاضا برای تأمین نیازهای مشتریان در ضمن ایجاد شغل و ایجاد تحریک در رشد اقتصادی جدید هستند. مناطق یاد شده

Dominion Energy و Duke Energy به طور جداگانه اطلاعات دیگری را در رابطه با سهامداران و سهامداران مربوطه در رابطه با تأثیرات مالی ، زیست محیطی ، عملیاتی و سایر تأثیرات این اطلاعیه در اختیار شما قرار می دهد.

درباره Dominion Energy
بیش از 7 میلیون مشتری در 20 ایالت ، خانه ها و مشاغل خود را با برق یا گاز طبیعی از Dominion Energy (NYSE: D) ، که مقر آن در آن است ، انرژی می دهند. ریچموند ، وا این شرکت متعهد به انرژی پایدار ، قابل اعتماد ، مقرون به صرفه و ایمن است و یکی از بزرگترین تولید کنندگان و حمل و نقل انرژی کشور با بیش از 100 میلیارد دلار دارایی هایی که تولید برق ، انتقال و توزیع و همچنین ذخیره سازی گاز طبیعی ، انتقال ، توزیع و واردات و صادرات را ارائه می دهند. این شرکت متعهد است تا دی اکسید کربن خالص و انتشار متان از تولید برق و عملیات زیرساخت های گاز خود را تا سال 2050 به دست آورد. لطفا بازدید کنید DominionEnergy.com برای کسب اطلاعات بیشتر

درباره دوک انرژی
دوک انرژی (NYSE: DUK) ، یک شرکت Fortune 150 که مقر آن در آن است شارلوت ، N.C.، یکی از بزرگترین شرکتهای نگهدارنده انرژی در ایالات متحده است که 29000 نفر را در خود جای داده و ظرفیت تولید الکتریکی 51،000 مگاوات را از طریق ابزارهای تنظیم شده خود و 2300 مگاوات از طریق واحد تجدید پذیر انرژی تجدید پذیر انرژی خود دارد.

دوک انرژی در حال تغییر تجربه مشتریان خود ، مدرن سازی شبکه انرژی ، تولید انرژی پاکتر و گسترش زیرساخت های گاز طبیعی برای ایجاد آینده انرژی باهوش تر برای مردم و جوامع در آن است. خدمات تنظیم شده واحد برق و زیرساخت ها در شش ایالت 7.8 میلیون مشتری برق خرده فروشی را خدمت می کنند: کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، فلوریدا، ایندیانا، اوهایو و کنتاکی. واحد آب و برق و زیرساخت های گاز در پنج ایالت گاز طبیعی را به 1.6 میلیون مشتری توزیع می کند: کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تنسی، اوهایو و کنتاکی. واحد انرژی های تجدید پذیر دوک ، تاسیسات تولید باد و خورشیدی را در سراسر ایالات متحده و همچنین پروژه های ذخیره انرژی و میکروگرید فعالیت می کند.

دوک انرژی در فهرست “تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان” در فورچون 2020 و لیست “بهترین کارفرمایان آمریکایی” فوربس قرار گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، می توانید در Duke-energy.com استفاده کنید. مرکز اخبار دوک انرژی شامل انتشار اخبار ، برگه اطلاعات ، عکس ها ، فیلم ها و سایر مطالب است. نورپردازی دوک انرژی شامل داستانهایی در مورد مردم ، نوآوری ها ، موضوعات جامعه و موضوعات زیست محیطی است. Duke Energy را در توییتر ، لینکدین ، ​​اینستاگرام و فیس بوک دنبال کنید.

مطلب مرتبط  SDRL - Seadrill - برزیل

بیانیه DOOE ENERGY FORWARD LOOKING

این سند شامل بیانیه های آینده نگر به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 است. اظهارات رو به جلو بر اساس اعتقادات و فرضیات مدیریت استوار است و اغلب با اصطلاحات و اصطلاحات قابل شناسایی است. که شامل “پیش بینی” ، “باور” ، “قصد” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “ادامه” ، “باید” ، “می تواند” ، “ممکن است” ، “برنامه” ، “پروژه” ، “پیش بینی” “اراده” ، “پتانسیل” ، “پیش بینی” ، “هدف” ، “هدایت” ، “چشم انداز” یا اصطلاحات مشابه دیگر. عوامل مختلفی ممکن است باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از نتایج پیشنهادی در بیانیه های آینده نگر باشند. بر این اساس ، هیچ تضمینی مبنی بر تحقق این نتایج وجود ندارد. این عوامل شامل می شوند ، اما به این موارد محدود نمی شوند:

 • تاثیر بیماری همه گیر COVID-19؛
 • طرح های قانونی و مقررات ایالتی ، فدرال و خارجی ، از جمله هزینه های انطباق با الزامات محیطی موجود و آینده ، از جمله موارد مربوط به تغییرات آب و هوا ، و همچنین احکامی که بر هزینه و بهبود سرمایه گذاری تأثیر می گذارد یا تأثیر بر ساختار نرخ ها یا قیمت های بازار دارد.
 • میزان و زمان هزینه ها و بدهی های مربوط به رعایت قوانین ، مقررات و الزامات قانونی فدرال و ایالتی مربوط به اصلاح خاکستر زغال سنگ ، از جمله مقادیر بسته شدن مورد نیاز برخی از موانع خاکستر ، نامشخص و دشوار است.
 • توانایی بازپرداخت هزینه های واجد شرایط ، از جمله مقادیر مرتبط با تعهدات بازنشستگی خسارت خاکستر ذغال سنگ و هزینه های مربوط به وقایع مهم آب و هوایی ، و کسب بازده کافی از سرمایه گذاری از طریق پرونده های موردی و روند تنظیم مقررات.
 • هزینه های انتقال کارخانه های هسته ای می تواند گسترده تر از مبلغی باشد که تخمین زده می شود و ممکن است تمام هزینه ها از طریق فرآیند نظارتی به طور کامل قابل بازیافت نباشند.
 • هزینه ها و اثرات مراحل قانونی و اداری ، تسویه حساب ها ، تحقیقات و ادعاها
 • رشد یا کاهش صنعتی ، تجاری و مسکونی در سرزمینهای خدماتی یا پایگاههای مشتری ناشی از رکودهای پایدار اقتصاد و سلامت اقتصادی قلمروهای خدمات ما یا تغییر در الگوهای مصرف مشتری ، از جمله تلاشهای مصرف انرژی و استفاده از منابع جایگزین انرژی مانند خود – تولید و تولید فن آوری های توزیع
 • مقررات ، قوانین و قوانین فدرال و ایالتی برای ترویج و گسترش استفاده از اقدامات بهره وری انرژی و فن آوری های تولید توزیع ، مانند ذخیره انرژی خورشیدی و باتری ، در سرزمین های سرویس انرژی انرژی می تواند منجر به خروج مشتری از سیستم توزیع برق شود ، تولید اضافی. منابع و همچنین هزینه های رشته ای؛
 • پیشرفت در فن آوری؛
 • رقابت اضافی در بازارهای گاز برقی و گاز طبیعی و ادغام مداوم صنعت؛
 • تأثیر آب و هوا و سایر پدیده های طبیعی در عملیات ، از جمله اثرات اقتصادی ، عملیاتی و سایر اثرات طوفان های شدید ، طوفان ها ، خشکسالی ها ، زمین لرزه ها و گردبادها ، از جمله هوای شدید ناشی از تغییرات آب و هوایی.
 • امکان کار با موفقیت امکانات تأسیسات برقی و ارسال برق به مشتریان از جمله اثرات مستقیم یا غیرمستقیم به شرکت ناشی از حادثه ای که بر روی شبکه الکتریکی ایالات متحده یا منابع تولیدی تأثیر می گذارد.
 • امکان به دست آوردن مجوزها و مجوزهای لازم و تکمیل پروژه های لازم برای گسترش یا خط لوله های زیربنایی لازم یا مطلوب در تجارت گاز طبیعی ما
 • وقفه های عملیاتی در فعالیت های توزیع و انتقال گاز طبیعی ما.
 • در دسترس بودن ظرفیت حمل و نقل کافی لوله بین شهری و تأمین گاز طبیعی؛
 • تأثیر تأسیسات و مشاغل ناشی از حمله تروریستی ، تهدیدات فضای مجازی ، نقض امنیت داده ها ، حوادث عملیاتی ، خرابی فن آوری اطلاعات یا سایر وقایع فاجعه بار ، مانند آتش سوزی ، انفجار ، حوادث بهداشتی همه گیر یا سایر موارد مشابه؛
 • خطرات ذاتی مرتبط با بهره برداری از تاسیسات هسته ای ، از جمله خطرات زیست محیطی ، بهداشتی ، ایمنی ، نظارتی و مالی ، از جمله ثبات مالی ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث.
 • زمان و میزان تغییرات در قیمت کالاها و نرخ بهره و امکان بازیابی چنین هزینه هایی از طریق فرآیند نظارتی ، در صورت لزوم ، و تأثیر آنها در موقعیت های نقدینگی و ارزش دارایی های زیرین؛
 • نتایج تلاش های تأمین مالی ، از جمله توانایی به دست آوردن منابع مالی با شرایط مطلوب ، که می تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله رتبه بندی اعتبار ، نوسانات نرخ بهره ، انطباق با میثاق ها و شرایط بدهی و شرایط عمومی بازار و اقتصادی باشد.
 • رتبه بندی اعتباری ثبت نام کنندگان انرژی دوک ممکن است با آنچه انتظار می رود متفاوت باشد.
 • کاهش در قیمت بازار اوراق بهادار و درآمد ثابت و الزامات تأمین اعتبار نقدی ناشی از آن برای برنامه های بازنشستگی با مزایای تعریف شده ، سایر برنامه های مزایای پس از بازنشستگی و صندوق های اعتماد به نفس هسته ای.
 • خطرات ساخت و ساز و توسعه در ارتباط با تکمیل پروژه های سرمایه گذاری سرمایه انرژی ثبت نام کنندگان انرژی ، از جمله خطرات مربوط به تأمین اعتبار ، اخذ و رعایت شرایط مجوز ، دیدار با بودجه و برنامه های ساخت و ساز و رضایت از استانداردهای عملکردی و زیست محیطی و همچنین توانایی بازپرداخت هزینه ها از مشتری به موقع یا اصلاً؛
 • تغییر در قوانین برای سازمان های انتقال منطقه ای ، از جمله تغییر در طرح های نرخ و بازارهای ظرفیت های جدید و در حال تحول ، و خطرات مربوط به تعهدات ایجاد شده توسط پیش فرض سایر شرکت کنندگان.
 • توانایی کنترل هزینه های عملکرد و نگهداری؛
 • سطح اعتبار اعتبار همتایان نسبت به معاملات؛
 • توانایی به دست آوردن بیمه کافی با هزینه های قابل قبول؛
 • عوامل نیروی کار شاغل ، از جمله عدم توانایی بالقوه در جذب و حفظ پرسنل کلیدی.
 • توانایی شرکتهای تابعه در پرداخت سود سهام یا توزیع به شرکت هلدینگ شرکت انرژی انرژی (والدین).
 • عملکرد پروژه های انجام شده توسط مشاغل غیرقانونی ما و موفقیت در تلاش برای سرمایه گذاری و توسعه فرصت های جدید؛
 • تأثیر اظهارات حسابداری که بطور دوره ای توسط نهادهای تنظیم استاندارد حسابداری صادر می شود.
 • تأثیر مقررات مالیاتی ایالات متحده بر وضعیت مالی ما ، نتایج عملیات یا جریان وجوه نقدی و رتبه بندی های اعتباری ما.
 • تأثیرات ناشی از اختلالات احتمالی ارزش سرقفلی یا ارزشهای حمل سرمایه از روش سهام. و
 • توانایی اجرای استراتژی تجاری ما ، از جمله تقویت سیستم های فناوری موجود.
مطلب مرتبط  Cimarex Energy سود سهام سهام ترجیحی را تأیید می کند

خطرات و عدم قطعیت های اضافی در گزارش های ثبت نام کنندگان انرژی دوک ثبت شده به SEC ثبت و در وب سایت SEC در sec.gov در دسترس است. با توجه به این خطرات ، بلاتکلیفی ها و فرضیات ، ممکن است وقایع توصیف شده در بیانیه های آینده نگر اتفاق نیفتد یا ممکن است به میزان دیگری یا در زمان دیگری متفاوت از آنچه اتفاق افتاده رخ دهد. بیانیه های رو به جلو فقط از تاریخ ساخته شده صحبت می کنند و ثبت نام کنندگان انرژی دوک صراحتاً از تعهد برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه از طریق رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، خودداری می کنند.

منبع انرژی Dominion

لینک های مربوطه

http://www.dominionenergy.com

پاسخی بگذارید