DP&L گزینه های جدیدی را برای کمک به مشتریان به دلیل COVID-19 و بازگشت به عملیات استاندارد اعلام می کند

DP&L گزینه های جدیدی را برای کمک به مشتریان به دلیل COVID-19 و بازگشت به عملیات استاندارد اعلام می کند

دیتون ، اوهایو، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت Power & Light Dayton (DP&L) ، یک شرکت تابعه از شرکت AES (NYSE: AES) ، گزینه های جدید پرداخت گسترده را برای کمک به مشتریانی که مشکلات مالی را در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 اعلام کرده اند ، اعلام می کند.

“ما به مشتریان و میامی دره اهمیت می دهیم و چالش های جاری ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 را می شناسیم.” لیزا کروگررئیس واحد تجاری استراتژیک AES ایالات متحده است. “در وب سایت ما اطلاعاتی در مورد منابع موجود برای مشتریانی که مشکلات مالی را تجربه می کنند ، ارائه می دهیم. مشتریانی که از پرداخت قبض های برق خود عقب افتاده اند ، ممکن است یک برنامه پرداخت گسترده را انتخاب کنند که پاسخگوی نیازهای آنها باشد.”

در اواسط ماه مارس ، DP&L قطع ارتباطات برای عدم پرداخت و همچنین هزینه های تأخیر و پرداخت کارت اعتباری را برای ارائه به مشتریان خدمات برقی قابل اعتماد مورد نیاز در کل سفارش اقامت در خانه و فراتر از آن به حالت تعلیق درآورد.

گزینه های پرداخت گسترده

مشتریانی که به دلیل COVID-19 دچار مشکلات مالی شده اند ، می توانند هم اکنون با استفاده از گزینه های سلف سرویس از طریق تلفن خود از طریق سیستم خودکار ما با شماره 800-433-8500 یا بصورت آنلاین در dpandl.com/onelessworry ثبت نام کنند. مشتریان مسکونی می توانند از 6 ، 9 و توافق نامه جدید پرداخت 12 ماهه جدید انتخاب کنند ، در حالی که مشتریان تجاری می توانند پرداخت ها را تا 6 ماه تمدید کنند.

مطلب مرتبط  Sinochem International نتایج قابل توجهی در مدیریت محیط زیست کسب می کند

DP&L از طریق ایمیل و کارت پستال های ارسال شده توسط سرویس پستی ایالات متحده با مشتریان با مانده حسابهای عقب افتاده در تماس است ، علاوه بر این ممکن است مشتریان یک تماس خودکار دریافت کنند که گزینه های پرداخت ما را مشخص کند. مشتریانی که نتوانند از خدمات سلف سرویس خودداری کنند می توانند با یک متخصص سرویس تماس بگیرند که در برنامه خود به آنها کمک کند. نمایندگان DP&L از 800-433-8500 از 800 در دسترس هستند 8 صبح تا 5 بعد از ظهر.، از دوشنبه تا جمعه.

گزینه های گسترش یافته کمک

مشتریانی که ارزیابی گزینه پرداخت طولانی مدت برای آنها بهترین عملکرد را دارد ، ابتدا باید ببینند که آیا آنها برای سایر برنامه های کمک ، از جمله United Way of Greater Dayton Area Link Link 2-1-1 ، مشارکت اقدام جامعه ای درامی میامی یا برنامه های دارای کیفیت درآمد ، واجد شرایط هستند.

آنچه مشتریان می توانند با بازگشت DP&L به عملیات تجاری استاندارد انتظار داشته باشند

  • با تسکین ارائه شده توسط برنامه های پرداخت طولانی ، DP&L به مراحل استاندارد صورتحساب با شروع پایان تعلیق قطع ارتباطات باز می گردد. اول سپتامبر.
  • برای آن دسته از مشتریانی که مانده حساب عقب افتاده دارند و در برنامه پرداخت ثبت نام نکرده اند ، اعلان های قطع ارتباط از این پس آغاز می شوند 17 آگوست با قطع واقعی اتفاق می افتد اول سپتامبرسازگار با زمان دیگر اوهایو تاسیسات الکتریکی. DP&L علاوه بر ارائه گزینه های پرداخت بدون تماس در هنگام اخطار شخصی در روز قطع ، از روشهای ایمنی که شامل فاصله از راه دور اجتماعی و پوشیدن ماسک است ، نیز اطمینان حاصل می کند.
  • هزینه های دیررس همزمان با اعلامیه قطع اتصال از سر گرفته می شوند 17 آگوست. DP&L هزینه های دیررس حسابهایی را که در حال حاضر در قراردادهای پرداخت هستند ارزیابی نمی کند.
  • DP&L همچنان از پرداخت کارتهای اعتباری برای موافقت نامه های پرداخت که به صورت الکترونیکی با توجه به برنامه پرداخت 12 ماهه یا از طریق پرداخت ، به صورت الکترونیکی خودداری کنند ، ادامه خواهد داد. نوامبر 2021.

اطلاعات اضافی در مورد گزینه های کمکهای گسترده

مطلب مرتبط  جورجیا قدرت و ائتلاف جورجیا مشاغل تصویب قانون جرائم نفرت را تصویب می کنند

صفحه وب COVID-19 DP & L لیستی از منابع موجود در طول همه گیری را شامل می شود ، از جمله گزینه های پرداخت دقیق و صدور صورتحساب ، گزینه های کمک ، برنامه های کارآیی انرژی و برنامه های دولت که می تواند از مشاغل کوچک سود ببرد. برای به روزرسانی به موقع در مورد تغییراتی که ما ایجاد می کنیم ، برای کمک به همه مشتریان به dpandl.com/update مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Sinochem International شش سیاست پایداری را رونمایی کرد

درباره شرکت برق و نور دیتون

شركت Dayton Power and Light شركت اصلي شركت DPL (DPL) ، ارائه دهنده انرژي منطقه اي و شركت AES است. شرکتهای تابعه اصلی DPL شامل شرکت برق و نور Dayton است. شرکت برق و نور Dayton ، یک ابزار برقی تنظیم شده ، بیش از 527،000 مشتری را در غرب مرکزی اوهایو ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ، لطفاً به www.dplinc.com مراجعه کنید. با DP&L در تماس باشید www.twitter.com/dpltoday، www.linkedin.com/company/dayton-power-and-light و در www.facebook.com/DPLToday.

درباره AES

شرکت AES (NYSE: AES) یک شرکت برق جهانی Fortune 500 است. ما از طریق سبد متنوعی از مشاغل توزیع و همچنین امکانات تولید حرارتی و تجدید پذیر ، به 14 کشور انرژی مقرون به صرفه ارائه می دهیم. نیروی کار ما متعهد به تعالی عملیاتی و رفع نیازهای در حال تغییر در جهان است. درآمد سال 2019 ما بود 10 میلیارد دلار و ما مالک و مدیریت می کنیم 34 میلیارد دلار در کل دارایی ها برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.aes.com مراجعه کنید. AES را در توییتر دنبال کنید TheAESCorp.

منبع قدرت و نور دیتون

لینک های مربوطه

http://www.dpandl.com

پاسخی بگذارید