Duke Energy با Vote Solar ، Sunrun ، طرفداران انرژی تجدیدپذیر برای مدرنیزه کردن ، گسترش خورشیدی پشت بام در کارولینای جنوبی به توافق رسید

Duke Energy با Vote Solar ، Sunrun ، طرفداران انرژی تجدیدپذیر برای مدرنیزه کردن ، گسترش خورشیدی پشت بام در کارولینای جنوبی به توافق رسید

GREENVILLE ، S.C.، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Duke Energy امروز توافق نامه ای را با نصب کنندگان پیشرو خورشیدی ، گروه های زیست محیطی و طرفداران انرژی های تجدیدپذیر اعلام کرد که در صورت تأیید تنظیم کنندگان ، ثبات طولانی مدت برای صنعت خورشیدی مسکونی ایجاد می کند کارولینای جنوبی.

این معامله گزینه هایی را برای مشتریان فراهم می کند در حالی که این شرکت به شما امکان می دهد تا دوره های افزایش تقاضای برق در زمستان را به نفع سیستم های این شرکت و مشتریان در هر دو کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی.

طرح پیشنهادی – Solar Choice Net Metering – می تواند نسل بعدی اندازه گیری انرژی خالص برای کارولیناس باشد ، یک فرآیند صورتحساب که به مشتریان کوچک آرایه های خورشیدی پشت بام برای برق اضافی که تولید می کنند و از طریق شبکه در اختیار انرژی دوک قرار می گیرد ، اعتبار می یابد.

Solar Choice Net Metering شامل نرخ های خرده فروشی است که براساس زمان روز و زمانی که شرکت های بزرگ اوج تقاضا را تجربه می کنند متفاوت است. همچنین به مشتریان امکان نصب ترموستات هوشمند با صفحات خورشیدی را می دهد و انگیزه ای برای این ترکیب دریافت می کند.

وی گفت: “این بسته از نوع اول نوع معامله خورشیدی در پشت بام را کاملاً مدرن می کند.” لون هوبر، معاون رئیس جمهور دوک انرژی برای طراحی نرخ و راه حل های استراتژیک. “این آرایش جدید نه تنها مقدار انرژی خورشیدی و شبکه انرژی را تشخیص می دهد ، بلکه با پرداختن به هنگامی که شرکت های بزرگ اوج تقاضا را در سیستم های خود در کارولینا تجربه می کنند ، مزایای اضافی را برای همه مشتریان باز می کند.”

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

این سازمانها بخشی از تلاشها شامل طرفداران انرژیهای تجدیدپذیر Vote Solar و انجمن انرژی پایدار کارولینای شمالی است. مرکز قانون محیط زیست جنوب به نمایندگی از اتحادیه حفاظت از ساحل کارولینای جنوبی ، Upstate Forever و اتحاد جنوب برای انرژی پاک ؛ و پیشرو نصب کننده خورشیدی پشت بام Sunrun. هر سازمانی که بخشی از توافق نامه باشد ، به پیشبرد پیشنهاد به سایر ذینفعان و در نهایت تنظیم کنندگان ادامه خواهد داد.

این توافق بر اساس اهداف قانون آزادی انرژی کارولینای جنوبی (قانون 62) بنا شده است. قانون سال 2019 نتیجه تلاش مشترک و دو جانبه برای توسعه مراحل بعدی برای سیاست انرژی در است کارولینای جنوبی که از تعهد مستمر دولت به توسعه انرژی خورشیدی پشتیبانی می کنند.

“همکاری با قانون 62 ما را به سمت رشد انرژی های تجدیدپذیر در این ایالت آورد و این روحیه همکاری با یکدیگر این طرح را برای گسترش مستمر خورشیدی در کارولینای جنوبی، “گفت مایک کالاهان، رئیس جمهور دوک انرژی کارولینای جنوبی. “Duke Energy به روحیه همکاری متعهد است که مشخصه دستیابی به سیاست موفق خورشیدی و ایجاد آینده ای با انرژی پاک تر برای مشتریان در کارولینای جنوبی

مطلب مرتبط  بخش انرژی خورشیدی چین برای رشد سریع در برابر هدف خنثی کربن خود بهره مند شود

وی گفت: “Duke Energy به دلیل رهبری خود در گردهم آوردن ذینفعان ، ایجاد اعتماد از طریق شفافیت و پذیرش نوآوری در سیاست ، شایسته اعتبار است.” تاد کالی، مدیر ارشد منطقه ای Vote Solar. “من امیدوارم که این روش همکاری مشارکت بیشتر با Duke Energy را ترغیب کند ، زیرا ما سعی می کنیم به یک شبکه تمیزتر و مقاوم تر برویم ، در حالی که گزینه های اضافی برای کارولینای جنوبی خانواده ها.”

در صورت تأیید تنظیم کننده ها ، شرکت پیش بینی می کند تعرفه انتقالی در دسترس باشد 1 ژوئن 2021، برای امکان انتقال کامل به طرح جدید در قبل یا قبل از آن 1 ژانویه 2022.

انرژی دوک

Duke Energy (NYSE: DUK) ، یک شرکت Fortune 150 با دفتر مرکزی شارلوت ، نی سی، یکی از بزرگترین شرکتهای هلدینگ انرژی در ایالات متحده است. 29،000 نفر مشغول به کار هستند و ظرفیت تولید برق آن 51000 مگاوات از طریق برنامه های کاربردی تنظیم شده و 2300 مگاوات از طریق واحد غیر قابل تنظیم انرژی تجدیدپذیر Duke است.

Duke Energy در حال تغییر تجربه مشتریان خود ، مدرنیزه کردن شبکه انرژی ، تولید انرژی پاک تر و گسترش زیرساخت های گاز طبیعی برای ایجاد آینده انرژی هوشمندتر برای مردم و جوامع مورد استفاده خود است. تاسیسات نظارتی واحد برق و زیرساخت به 7.8 میلیون مشتری برق خرده فروشی در شش ایالت خدمت می کنند: کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، فلوریدا، ایندیانا، اوهایو و کنتاکی. واحد تأسیسات و زیرساخت های گاز ، گاز طبیعی را به 1.6 میلیون مشتری در پنج ایالت توزیع می کند: کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تنسی، اوهایو و کنتاکی. واحد انرژی های تجدیدپذیر Duke از امکانات تولید باد و خورشید در سراسر ایالات متحده و همچنین پروژه های ذخیره انرژی و میکرو شبکه استفاده می کند.

مطلب مرتبط  فولاد امارات بیمه اعتباری اتحاد را به عنوان شریک جدید بیمه اعتبار صادراتی خود انتخاب می کند

Duke Energy به فهرست “تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان” در سال 2020 و در فهرست “بهترین کارفرمایان آمریکا” فوربس قرار گرفت. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت در Duke-energy.com در دسترس است. مرکز اخبار انرژی دوک شامل انتشار اخبار ، برگه های واقعی ، عکس ها ، فیلم ها و سایر مطالب است. روشنایی Duke Energy شامل داستان هایی در مورد مردم ، نوآوری ها ، موضوعات جامعه و مسائل زیست محیطی است. Duke Energy را دنبال کنید توییتر، LinkedIn ، اینستاگرام و فیس بوک.

تماس با رسانه انرژی دوک: رایان موزیر
24 ساعته: 800.559.3853

رای تماس با رسانه های خورشیدی: هیلاری لوئیس
202.455.0361

SOURCE Duke Energy

لینک های مربوطه

www.duke-energy.com

پاسخی بگذارید