Duke Energy برای حمایت از مشاغل متعلق به اقلیت با بانک Optus ارتباط برقرار می کند

Duke Energy برای حمایت از مشاغل متعلق به اقلیت با بانک Optus ارتباط برقرار می کند

GREENVILLE ، S.C.، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Duke Energy (NYSE: DUK) امروز اعلام کرد که سپرده گذاری کرده است 5 میلیون دلار به بانک Optus ، یک بانک متعلق به سیاه پوستان مستقر در کارولینای جنوبی، پیشبرد حمایت این شرکت از مشاغل متنوع و متعلق به اقلیت ها ، افراد و جوامع کم درآمد. معامله در پایان سال 2020 به پایان رسید.

یکی از حدود 20 بانکی که به عنوان سیاه پوستان یا آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده تعیین شده است ، بانک Optus از پولی که Duke Energy سپرده گذاری کرده است برای دسترسی دیگر به مشاغل تحت مالکیت اقلیت و جوامع محروم دسترسی برابر به وام های سرمایه ای و خدمات مالی استفاده خواهد کرد.

وی گفت: “این مبلغ بیش از سپرده گذاری در بانک است. این سرمایه گذاری در افراد و جوامعی است که همچنان با موانعی در جهت تأمین بودجه و حمایت از جریان اصلی روبرو هستند.” مایک کالاهان، انرژی دوک کارولینای جنوبی رئيس جمهور. “Duke Energy مفتخر است که بخشی از راه حل است.”

این بزرگترین سپرده دوک انرژی با یک بانک متعلق به سیاهان در ایالات متحده است و شرکت انتظار دارد فرصت های مشابه دیگری را در آینده ارزیابی کند. و این رابطه تاریخی ، سپرده گذاران بانک Optus را گسترش داده و بخش خدمات را شامل می شود.

مطلب مرتبط  رهبران هیدروژن سبز جهان متحد می شوند تا در شش سال مقیاس 50 برابر را افزایش دهند

رئیس بانک اپتوس پل میچل افزود: “سپرده Duke Energy به طور قابل توجهی توانایی ما را در کمک به ثروت آفرینی و بهبود زندگی خود ، صرف نظر از زمینه و موقعیت آنها ، تقویت می کند. ما سپاسگزاریم که آژانس توسعه تجارت اقلیت کارولینای جنوبی (MBDA) ما را گرد هم آورد و امیدواریم که سایر شرکتهای بزرگ از شرکت دوک انرژی پیروی می کنند تا تعهد خود را در جهت پیشبرد تنوع ، عدالت و شمول تعهد دهند. “

این سپرده سرمایه اضافی را برای کمک به افراد بیشتری مانند حسابدار Kadenia Javis با خدمات مالیاتی Javis فراهم می کند تا آرزوهای خود را دنبال کنند و در شرایط اقتصادی فعلی و فراتر از آن زنده بمانند. “بانک اپتوس در هر دو زمان خوب و دشوار برای من حضور داشته است ، به ما کمک می کند تا تجارت خود را توسعه دهیم و در طی همه گیری از ما حمایت کنیم. همچنین بانک اپتوس به ما امکان داد اولین ساختمان تجاری خود را با پنجره محرک خریداری کنیم. این به ما کمک می کند شرکت حسابداری برای ارائه پشتیبانی بدون تماس به مودیان مالیات ، “خانم جاویس اضافه کرد.

کالاهان گفت: “ما افتخار می کنیم که با بانک Optus کار می کنیم و از این که این همکاری چراغ مهمی را بر نقش مهمی که بانک های تحت مالکیت سیاه در اکوسیستم مالی ما بازی می کنند ، ابراز هیجان می کنیم.”

مطلب مرتبط  اندازه بازار ژنراتور اینورتر برای رسیدن به درآمد 2.8 میلیارد دلار تا سال 2025

انرژی دوک

Duke Energy (NYSE: DUK) ، یک شرکت Fortune 150 با دفتر مرکزی شارلوت ، نی سی، یکی از بزرگترین شرکتهای هلدینگ انرژی در ایالات متحده است. 29،000 نفر مشغول به کار هستند و ظرفیت تولید برق آن 51000 مگاوات از طریق برنامه های کاربردی تنظیم شده و 2300 مگاوات از طریق واحد غیر قابل تنظیم انرژی تجدیدپذیر Duke است.

Duke Energy در حال تبدیل تجربه مشتریان خود ، مدرنیزه کردن شبکه انرژی ، تولید انرژی پاک تر و گسترش زیرساخت های گاز طبیعی برای ایجاد آینده انرژی هوشمندتر برای مردم و جوامعی است که در خدمت آنها است. تاسیسات نظارتی واحد برق و زیرساخت به 7.8 میلیون مشتری برق خرده فروشی در شش ایالت خدمت می کنند: کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، فلوریدا، ایندیانا، اوهایو و کنتاکی. واحد تأسیسات و زیرساخت های گاز ، گاز طبیعی را به 1.6 میلیون مشتری در پنج ایالت توزیع می کند: کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تنسی، اوهایو و کنتاکی. واحد انرژی های تجدیدپذیر Duke از امکانات تولید باد و خورشید در سراسر ایالات متحده و همچنین پروژه های ذخیره انرژی و میکرو شبکه استفاده می کند.

مطلب مرتبط  بنیاد پینکی کول و بنیاد استیو و مارجوری هاروی برای پرداخت اخطار خاموش کردن برق جورجیا برای بیش از 100 خانواده آتلانتا همکاری می کنند

Duke Energy به فهرست “تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان” در سال 2020 و در فهرست “بهترین کارفرمایان آمریکا” فوربس قرار گرفت. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت در Duke-energy.com در دسترس است. مرکز خبری انرژی دوک شامل انتشار اخبار ، برگه های واقعی ، عکس ها ، فیلم ها و سایر مطالب است. روشنایی Duke Energy شامل داستان هایی در مورد مردم ، نوآوری ها ، موضوعات جامعه و مسائل زیست محیطی است. Duke Energy را دنبال کنید توییتر، LinkedIn ، اینستاگرام و فیس بوک.

بانک اپتوس

ریشه بانک اپتوس به سال 1921 برمی گردد که گروهی از رهبران بصیر و شجاع آفریقایی آمریکایی بانکی را با این اصل تأسیس کردند که همه افراد ، بدون توجه به شرایطشان ، باید به رویای آمریکایی دسترسی داشته باشند. بانک Optus یک موسسه سپرده گذاری اقلیت های تعیین شده توسط فدرال ، یک موسسه مالی توسعه توسعه خزانه داری ایالات متحده و یک سپرده گذاری بیمه FDIC است. اگر فکر می کنید که همه مردم باید به فرصت های ثروت آفرینی دسترسی داشته باشند ، به ما در www.optus.bank مراجعه کنید.

مخاطب: مدیسون مک دونالد
24 ساعته: 800.559.3853

SOURCE Duke Energy

لینک های مربوطه

www.duke-energy.com

پاسخی بگذارید