DuPont پیشنهاد تبادل تقسیم برای تجارت و علوم زیستی خود را آغاز کرد و تاریخ ثبت اسپین آف تمیز پیش بینی شده در ارتباط با معامله IFF را اعلام کرد

DuPont پیشنهاد تبادل تقسیم برای تجارت و علوم زیستی خود را آغاز کرد و تاریخ ثبت اسپین آف تمیز پیش بینی شده در ارتباط با معامله IFF را اعلام کرد

ویلمینگتون ، دل.، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – DuPont (NYSE: DD) امروز آغاز پیشنهاد مبادله خود را (تقسیم) اعلام کرد که به موجب آن سهامداران DuPont می توانند سهام سهام عادی DuPont را در ازای سهام سهام Nutrition & Biosciences، Inc (“N&B”) برای مناقصه انتخاب کنند. پیشنهاد مبادله بخشی از معامله Reverse Morris Trust معاملات DuPont است که قبلاً با طعم ها و عطرهای بین المللی (NYSE: IFF) (“IFF”) اعلام کرده است.

پیشنهاد مبادله به این منظور طراحی شده است که سهامداران DuPont می توانند کل یا بخشی از سهام سهام عادی DuPont را با سهام سهام عادی N&B مبادله کنند (که به سهام سهام عادی IFF تبدیل می شود) با تخفیف 7 درصد به ارزش هر سهم سهام عادی IFF ، با محدودیت بالایی 0.7180 سهم N&B سهام عادی در هر سهم سهام عادی DuPont که در پیشنهاد بورس مناقصه شده است.

عناصر اصلی پیشنهاد مبادله عبارتند از:

  • سهامداران DuPont این امکان را دارند که برخی ، کل یا هیچ یک از سهام سهام عادی DuPont خود را با سهام سهام عادی N&B منوط به تصویب به شرح زیر شرح دهند.
  • انتظار می رود سهامداران DuPont مناقصه تقریباً دریافت کنند 107.53 دلار سهام عادی N&B برای هر 100 دلار سهام عادی DuPont منوط به فروش ، مشروط بر محدودیت بالایی که در زیر شرح داده شده است.
  • DuPont تعیین قیمت هایی را که در آن سهام سهام عادی DuPont و سهام سهام عادی N&B (و در نهایت سهام سهام عادی IFF) مبادله می شود با توجه به میانگین حساب ساده میانگین وزنی روزانه قیمت متوسط ​​سهام عادی DuPont و سهام عادی IFF در بورس اوراق بهادار نیویورک در هر سه روز کامل معاملاتی که به پایان می رسد و شامل دومین روز معاملاتی قبل از تاریخ انقضا دوره پیشنهاد ارز است (در حال حاضر انتظار می رود 27 ژانویه 2021)
  • DuPont در حال حاضر انتظار دارد تقریبا 142 میلیون سهم سهام مشترک N&B در پیشنهاد مبادله در دسترس باشد.
  • پیشنهاد مبادله یک دقیقه بعد منقضی می شود 11:59 ب.ظ.، شهر نیویورک زمان ، در 29 ژانویه 2021، مگر اینکه فسخ یا تمدید شود.
  • سهام عادی N&B به شرکت کنندگان در این پیشنهاد مبادله ای منتقل نخواهد شد. به دنبال پیشنهاد مبادله ، N&B با یک شرکت تابعه IFF ادغام می شود و یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به IFF می شود و سهام سهام عادی N&B به سهام سهام عادی IFF تبدیل می شود. در این ادغام سهام N&B به صورت 1.0: 1.0 به سهام IFF تبدیل می شود ، بنابراین شرکت کنندگان در پیشنهاد مبادله در عوض سهام سهام عادی IFF را در ادغام دریافت می کنند. در حال حاضر هیچ بازار معاملاتی جداگانه ای برای سهام عادی N&B وجود ندارد یا وجود نخواهد داشت.
  • اگر پیشنهاد مبادله کاملاً مشترک نباشد ، سهام باقیمانده سهام عادی N&B از طریق اسپین آف نسبی به سهامداران DuPont توزیع می شود.

DuPont نسبت نهایی مبادله مورد استفاده برای تعیین تعداد سهام N & B سهام عادی را که سهامداران DuPont شرکت کننده در پیشنهاد مبادله برای هر سهم سهام عادی DuPont پذیرفته شده برای مبادله و همچنین اینکه حد بالاتری در نظر گرفته خواهد شد ، اعلام می کند ، از طریق www.dupontexchangeoffer.com و با انتشار مطبوعات ، در هر مورد توسط 11:59 ب.ظ.، شهر نیویورک زمان ، در پایان روز دوم معاملاتی (در حال حاضر انتظار می رود باشد 27 ژانویه 2021) بلافاصله قبل از تاریخ انقضا پیشنهاد مبادله (در حال حاضر انتظار می رود باشد) 29 ژانویه 2021)

پیشنهاد مبادله یک دقیقه بعد منقضی می شود 11:59 ب.ظ.، شهر نیویورک زمان ، در 29 ژانویه 2021، مگر اینکه فسخ یا تمدید شود ، و انتظار می رود بسته شدن ادغام N&B با و به IFF پس از اتمام پیشنهاد ارز سریعاً اتفاق بیفتد. معاملات منوط به شرایط بسته شدن عادی هستند. در نتیجه پیشنهاد صرافی ، تعداد سهام برجسته سهام عادی DuPont کاهش می یابد.

به عنوان بخشی از معامله Reverse Morris Trust با IFF ، DuPont هیچگونه مالکیتی در N&B حفظ نخواهد کرد. DuPont در حال حاضر انتظار دارد که تعداد سهام سهام عادی DuPont که در پیشنهاد مبادله ای مناقصه می شود ، منجر به کاهش سهام بیشتر از سهام سهام عادی N&B شود. در نتیجه ، به دنبال پیشنهاد صرافی ، DuPont انتظار دارد که یک مرحله تمیز کردن را دنبال کند. در بخش تمیز کردن سهام ، سهام باقیمانده سهام N&B که توسط DuPont نگهداری می شود (در صورت وجود) نسبت به سهام ثبت نام شده در زیر ، به نسبت سهام سهام DuPont توزیع می شود ، به غیر از هر سهام مناقصه و پذیرفته شده در پیشنهاد مبادله هر سهامدار DuPont که به طور معتبر سهام سهام عادی DuPont را برای سهام سهام عادی N&B مناقصه (و به درستی برداشت نمی کند) و سهام DuPont که در پیشنهاد مبادله پذیرفته شده است از حقوق خود در قبال دریافت چنین سهام DuPont چشم پوشی می کند و هر یک را سلب می کند حقوق سهام سهام عادی N&B در بخش تمیز کردن توزیع می شود.

با فرض نیاز به اسپین آف تمیز کردن ، هیئت مدیره DuPont به عنوان پایان کار ، تاریخ رکوردی را برای اسپین آف تمیز تعیین کرده است. 29 ژانویه 2021، که در صورت تمدید یا خاتمه پیشنهاد مبادله قابل تعدیل است.

از طرف بورس اوراق بهادار نیویورک به دو پونت توصیه شده است که سهام سهام عادی دوپونت با حق سهام سهام عادی N&B (که به حق سهام سهام عادی IFF تبدیل می شود) با تاریخ ادغام که انتظار می رود معامله کند بودن 1 فوریه 2021. در نتیجه ، اگر در آن دوره سهمی از سهام عادی DuPont را بفروشید ، حق خود را برای دریافت سهام سهام عادی N&B نیز خواهید فروخت.

مطلب مرتبط  شرکت بازرسان انرژی از سال 2020 جایزه ENERGY STAR® Leader Leader را تولید می کند که 20٪ از خانه های ENERGY STAR In the Nation را تولید می کند

پیش بینی می شود تعداد کل سهام سهام عادی IFF که در این ادغام منتشر شده است منجر به دارندگان سهام سهام عادی DuPont شود قبل از اینکه این ترکیب بلافاصله پس از آن در اختیار داشته باشد که تقریباً 55.4 درصد از سهام عادی منتشر شده و معوق سهام عادی IFF را به طور کامل رقیق کند. سهام و سهامداران موجود IFF مجموعاً 44.6 درصد از سهام منتشر شده و معوق سهام عادی IFF را به طور کامل رقیق دارند (در هر حالت ، به استثنای هرگونه همپوشانی در سهام سهامداران قبل از ترکیب).

اگر پیشنهاد فروش بیش از حد مشترک باشد ، پیشنهاد مبادله مشروط به ارائه خواهد شد و ممکن است تعداد سهام DuPont پذیرفته شده در پیشنهاد مبادله کمتر از تعداد سهام DuPont مناقصه شده باشد. در حالی که امکان تکمیل وجود دارد ، DuPont انتظار ندارد که پروگراسیون رخ دهد.

معاملات تحت شرایط مختلفی انجام می شود ، همانطور که به طور کامل در دفترچه تحویل سهامداران DuPont شرح داده شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهاد مبادله ، لطفا با نماینده اطلاعات ، Georgeson LLC ، در 1290 Avenue of the America ، طبقه 9 ، تماس بگیرید نیویورک ، نیویورک 10104 ، یا از طریق تلفن با شماره 888-660-8331 (ایالات متحده)

DuPont ™ ، آرم بیضی شکل DuPont ، و تمام علائم تجاری و مارک های خدمات که با oted نشان داده می شوند ، SM یا ® متعلق به شرکتهای وابسته DuPont de Nemours، Inc است مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد.

درباره DuPont
DuPont (NYSE: DD) یک رهبر نوآوری جهانی با مواد ، مواد تشکیل دهنده و راه حل های مبتنی بر فناوری است که به تحول صنایع و زندگی روزمره کمک می کند. کارمندان ما با استفاده از علم و تخصص گوناگون به مشتریان در پیشبرد بهترین ایده های خود و ارائه نوآوری های اساسی در بازارهای اصلی از جمله الکترونیک ، حمل و نقل ، ساخت و ساز ، آب ، بهداشت و سلامتی ، غذا و ایمنی کارگران کمک می کنند. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ، مشاغل و راه حل های آن را می توانید در سایت www.dupont.com بیابید. سرمایه گذاران می توانند به اطلاعات موجود در بخش روابط سرمایه گذاران در وب سایت به آدرس invest.dupont.com دسترسی پیدا کنند.

درباره تغذیه و علوم زیستی DuPont
DuPont Nutrition & Biosciences برای پیشبرد راه حل های مبتنی بر بازار ، سالم و پایدار برای صنایع غذایی ، نوشیدنی ، مکمل های غذایی و دارویی ، از دانش متخصص استفاده می کند. ما همچنین از بیوتکنولوژی پیشرفته در طیف وسیعی از بازارها برای پیشبرد راه حلهای مبتنی بر زیست برای تأمین نیازهای جمعیت در حال رشد استفاده می کنیم ، ضمن اینکه از محیط زیست خود برای نسل های آینده محافظت می کنیم. ما راه حل های ابتکاری هستیم که به مشتریان خود کمک می کنیم چالش ها را به فرصت های شغلی با ارزش تبدیل کنند. برای اطلاعات بیشتر: www.dupontnutritionandhealth.com یا www.biosciences.dupont.com.

اطلاعات اضافی و از کجا می توان آن را پیدا کرد
این ارتباط در نظر گرفته نشده و به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هرگونه اوراق بهادار یا درخواست رأی تأیید نیست و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که در آن چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این حوزه ها. هیچ پیشنهادی از اوراق بهادار ارائه نمی شود مگر با استفاده از اعلامیه نامه مطابق با الزامات بخش 10 قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار”). در رابطه با معامله پیشنهادی ، N&B بیانیه ثبت نامی را در فرم S-4 / S-1 حاوی دفترچه راهنما ، به تاریخ 31 دسامبر 2020، IFF بیانیه ثبت را در فرم S-4 حاوی دفترچه راهنما ، به تاریخ 31 دسامبر 2020 (با هم ، “اظهارات ثبت نام”) ، و DuPont برنامه TO را به SEC ارسال کرده است. از سرمایه گذاران و دارندگان امنیت خواسته می شود تا بیانیه های ثبت نام ، برنامه Dupont و هرگونه اصلاحیه یا اضافی برای این پرونده ها را نیز بخوانند و همچنین سایر اسناد مربوطه که در این پرونده ارائه می شوند و همچنین در این لیست به من پیشنهاد داده می شود ، ، IFF و DUPONT و معامله پیشنهادی. بیانیه های ثبت نام ، برنامه TOP DuPont و سایر اسناد مربوط به معامله پیشنهادی (در صورت موجود بودن) را نیز می توانید از وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov به صورت رایگان دریافت کنید. این اسناد و سایر پرونده های شرکت با SEC (در صورت موجود بودن) نیز با توجه به درخواست کتبی از Georgeson LLC ، در خیابان 1290 آمریکا ، طبقه 9 ، با توجه به DuPont و N&B به صورت رایگان قابل دریافت است. نیویورک ، نیویورک 10104 ، یا از طریق تلفن با شماره 888-660-8331 ، یا در رابطه با IFF ، در صورت درخواست کتبی از روابط سرمایه گذار International Flavors & Fragrances Inc. در 521 West 57th Street ، نیویورک، نیویورک 10019 یا با شماره تلفن 708-7164 (212).

علاوه بر این ، برای هر گونه سوال در مورد پیشنهاد مبادله ، به طور کلی می توانید با نماینده اطلاعات ، Georgeson LLC ، با شماره 888-660-8331 تماس بگیرید.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر
این ارتباط شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال ، از جمله بند 27A قانون اوراق بهادار ، و بخش 21E قانون مبادله اوراق بهادار 1934 ، با اصلاحیه (“قانون مبادله”) است. در این زمینه ، بیانیه های آینده نگر اغلب عملکرد اقتصادی و اقتصادی مورد انتظار در آینده را نشان می دهند و اغلب حاوی کلماتی مانند “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برنامه” “باور” ، “جستجو” هستند “ببینید” ، “خواهد شد” ، “می خواهد” ، “هدف قرار می گیرد” ، عبارات مشابه ، و تغییرات یا منفی این کلمات. اظهارات رو به جلو با توجه به ماهیت آنها موضوعاتی را نشان می دهد که در درجات مختلف نامطمئن هستند ، مانند اظهارات در مورد معامله پیشنهادی ، جدول زمانی مورد انتظار برای انجام معامله پیشنهادی ، مزایا و هم افزایی های معامله پیشنهادی ، فرصت های آینده برای شرکت ترکیبی و محصولات ، مزایای مدل سازمانی و عملیاتی پیشنهادی شرکت ترکیبی و هرگونه اظهارات دیگر در مورد عملیات آینده DuPont ، IFF و N & B ، نتایج مالی یا عملیاتی ، تخصیص سرمایه ، سیاست سود سهام ، نسبت بدهی ، سطح کسب و کار پیش بینی شده ، درآمد آینده ، فعالیت های برنامه ریزی شده ، رشد پیش بینی شده ، فرصت های بازار ، استراتژی ها ، مسابقات و سایر انتظارات و اهداف برای دوره های آینده. عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند باعث شود برنامه ها و نتایج واقعی از آنچه در اظهارات آینده نگر بیان شده یا ضمنی است تفاوت اساسی داشته باشد. (1) توانایی طرفین در تأمین انتظارات در مورد زمان ، اتمام و حسابداری و معاملات مالیاتی معامله پیشنهادی ، (2) تغییر در مالیات مربوطه و سایر قوانین ، (و محدود به آنها نیست) ، (3) عدم دستیابی به تأییدیه های نظارتی لازم ، معاملات مالیاتی پیش بینی شده یا هرگونه تأمین مالی مورد نیاز یا تأمین شرایط دیگر معامله پیشنهادی ، (4) احتمال بدهی های پیش بینی نشده ، هزینه های سرمایه ای آینده ، درآمد ، هزینه ها ، درآمد ، هم افزایی ، عملکرد اقتصادی ، بدهی ، وضعیت مالی ، خسارات ، چشم اندازهای آینده ، استراتژی های تجاری و مدیریتی که می تواند بر ارزش ، زمان بندی یا پیگیری معامله پیشنهادی تأثیر بگذارد ، (5) خطرات و هزینه ها و پیگیری و / یا اجرای جدایی N&B ، از جمله زمان پیش بینی شده برای تکمیل جدایی ، هرگونه تغییر در پیکربندی مشاغل گنجانده شده در این جداسازی در صورت اجرا ، (6) خطرات مربوط به جبران خسارت برخی از بدهی های قدیمی EI du Pont de Nemours and Company (“EID تاریخی”) در رابطه با توزیع Corteva Inc. در 1 ژوئن 2019 (“توزیع Corteva”) ، (7) مسئولیت احتمالی ناشی از حمل و نقل جعلی و قوانین مشابه در ارتباط با توزیع شرکت Dow Inc در تاریخ 1 آوریل 2019 توسط Dupont و / یا توزیع های Corteva (“توزیع های قبلی”) ، (8) عدم مدیریت موثر خریدها ، واگذاری ها ، اتحادها ، مشارکت های مشترک و سایر تغییرات پرتفوی ، از جمله جلسه شرایط تحت توافق نامه نامه در ارتباط با توزیع Corteva ، مربوط به انتقال برخی از سطح دارایی ها و مشاغل ، (9) عدم اطمینان از ارزش بلند مدت سهام عادی DuPont ، (10) عدم توانایی بالقوه یا کاهش دسترسی به بازارهای سرمایه یا افزایش هزینه وام ، از جمله در نتیجه کاهش رتبه اعتباری ، (11) عدم اطمینان ذاتی در تخمین ها و قضاوت های مورد استفاده در تهیه مالی اظهارات مالی و ارائه برآورد اقدامات مالی ، مطابق با اصول حسابداری که به طور کلی در سال پذیرفته شده است ایالات متحده آمریکا و استانداردهای مربوطه ، یا بر اساس تعدیل ، (12) ادغام IFF و تجارت Frutarom آن و / یا N&B دشوارتر ، زمانبر یا پرهزینه تر از حد انتظار ، (13) عدم دستیابی به اهداف مالی و عملیاتی مورد انتظار یا هدفمند در آینده عملکرد و نتایج ، (14) این احتمال که IFF قادر به دستیابی به منافع ، هم افزایی و کارایی عملیاتی مورد انتظار در ارتباط با معامله پیشنهادی در بازه های زمانی پیش بینی شده یا به طور کلی یا ادغام موفقیت آمیز فروتاروم و N&B نباشد ، (15) از دست دادن مشتری و خلل تجارت در پی معامله پیشنهادی بیشتر از حد انتظار است ، (16) تأثیر واگذاری ها به عنوان شرط اتمام معامله پیشنهادی و همچنین سایر تعهدات مشروط ، (17) تحولات قانونی ، نظارتی و اقتصادی. (18) افزایش یا کاهش در مالیات معاملات پیش بینی شده (از جمله به دلیل تغییر در قوانین مالیاتی و تأثیر آن بر نرخ مالیات (و زمان اثربخشی هرگونه تغییر)) ، (19) دعوای احتمالی مربوط به پیشنهاد معامله ای که می تواند علیه DuPont ، IFF یا مدیران مربوطه آنها برقرار شود ، (20) خطرات مرتبط با قراردادهای شخص ثالث حاوی رضایت و / یا سایر مقرراتی که ممکن است توسط معامله پیشنهادی ایجاد شود ، (21) اثرات منفی اعلامیه یا پایان کار معامله در قیمت بازار سهام عادی DuPont و / یا IFF ، (22) خطرات مربوط به ارزش سهام IFF که در معامله منتشر می شود و عدم اطمینان از ارزش بلند مدت سهام عادی IFF ، (23 ) تأثیر عدم رعایت قوانین و مقررات ضد فساد و ضد رشوه در ایالات متحده یا خارج از کشور ، (24) توانایی N&B یا IFF در حفظ و استخدام پرسنل اصلی ، (25) خطری که N&B به عنوان جدید تشکیل شده ent اگر در حال حاضر هیچ رتبه اعتباری نداشته باشد ، با شرایط قابل قبولی به بازارهای سرمایه دسترسی نخواهد داشت ، (26) خطر N&B و IFF در ارتباط با معاملات بالقوه بدهی قابل توجهی متحمل می شود و درجه استفاده از IFF به دنبال آن اتمام معامله بالقوه ممکن است به طور مادی و منفی بر تجارت ، وضعیت مالی و نتایج عملیات آن تأثیر بگذارد ، (27) توانایی به دست آوردن کامل یا تأمین مالی مجدد مربوط به معامله با شرایط قابل قبول یا به طور کلی ، (28) که N&B ممکن است دستیابی به برخی از بهبودهای هدفمند و بهره وری ، که می تواند بر نتایج آن و وضعیت مالی تأثیر منفی بگذارد ، (29) خطر بلایای طبیعی ، مسائل بهداشت عمومی ، بیماری های همه گیر و همه گیر ، از جمله ویروس کرونا (COVID-19) ، یا ترس از این قبیل رویدادها می تواند پاسخهایی را ایجاد کند که باعث تأخیر در زمان پیش بینی شده معامله یا اتمام معاملات مرتبط با آن شود ، از جمله بدون محدودیت ، در نتیجه هر دولت یا شرکتی محدودیت سفر و یا تعطیلی دفاتر دولتی و در نتیجه تأخیر در مورد هر موضوعی را که قبل از این مقامات دولتی معلق است و (30) خطرات دیگر برای تجارت ، عملیات و نتایج DuPont ، N & B و IFF عملیات از جمله: عدم توسعه و بازاریابی محصولات جدید و مدیریت بهینه چرخه های عمر محصول. توانایی ، هزینه و تأثیر در عملیات تجاری ، از جمله زنجیره تامین ، برای پاسخ به تغییرات در پذیرش بازار ، قوانین ، مقررات و سیاست ها و عدم پاسخگویی به چنین تغییراتی ؛ نتیجه دادخواهی قابل توجه ، مسائل زیست محیطی و سایر تعهدات و موارد غیرقانونی عدم مدیریت مناسب مسائل ایمنی فرآیند و نظارت بر محصول ؛ شرایط اقتصادی و بازار سرمایه جهانی ، از جمله تداوم در دسترس بودن سرمایه و تأمین مالی ، و همچنین تورم ، نرخ بهره و نرخ ارز تغییر در شرایط سیاسی ، از جمله تعرفه ها ، اختلافات تجاری و اقدامات تلافی جویانه ؛ کاهش ارزش سرقفلی یا دارایی های نامشهود ؛ در دسترس بودن و نوسانات هزینه های انرژی و مواد اولیه ؛ اختلال در تجارت یا تأمین ، از جمله در ارتباط با توزیع های قبلی ؛ تهدیدات امنیتی ، مانند اقدامات خرابکارانه ، تروریسم یا جنگ ، بلایای طبیعی و حوادث و الگوهای آب و هوایی ، بلایا ، مسائل بهداشت عمومی ، بیماری های همه گیر و همه گیر ، از جمله COVID-19 ، یا ترس از چنین رویدادهایی ، و غیرقابل پیش بینی ذاتی ، مدت زمان و شدت چنین رویدادهایی ، که می تواند منجر به یک رویداد عملیاتی قابل توجه برای DuPont ، N&B یا IFF شود ، بر تقاضا یا تولید تأثیر منفی می گذارد. توانایی کشف ، توسعه و محافظت از فن آوری های جدید و محافظت و اجرای حقوق مالکیت معنوی DuPont ، N&B یا IFF ، و همچنین پاسخ مدیریت به هر یک از عوامل فوق. این خطرات ، و همچنین سایر خطرات مرتبط با ادغام پیشنهادی ، در بیانیه ثبت نام و بیانیه پروکسی ثبت شده توسط IFF و بیانیه ثبت ثبت شده توسط N&B به طور کاملتری مورد بحث قرار گرفته اند. در حالی که لیستی از عوامل ارائه شده در اینجا وجود دارد ، و لیستی از عوامل ارائه شده در بیانیه های ثبت شده توسط هر یک از IFF و N&B در ارتباط با معامله نمایندگی در نظر گرفته می شود ، هیچ چنین لیستی نباید بیان کننده کلیه خطرات احتمالی باشد و عدم اطمینان عوامل ذکر نشده ممکن است موانع اضافی قابل توجهی در تحقق گزاره های آینده نگر داشته باشد. لیست های بیشتر و توصیف خطرات و عدم اطمینان را می توان در گزارش سالانه IFF در مورد فرم 10-K برای سال پایان یافت 31 دسامبر 2019، گزارش سالانه DuPont در مورد فرم 10-K برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019، و هر یک از گزارش های بعدی مربوط به IFF و DuPont در مورد فرم 10-Q ، فرم 10-K و فرم 8-K ، که محتوای آن با مراجعه به این اطلاعیه ادغام نشده و بخشی از آن نیست. سایر خطرات مرتبط با معامله پیشنهادی به طور کامل در بیانیه های ثبت ثبت شده در SEC بحث شده است. در حالی که لیستی از فاکتورهای ارائه شده در اینجا وجود دارد و لیستی از فاکتورهای ارائه شده در بیانیه های ثبت ، با اصلاحاتی که توسط هر یک از IFF یا N&B ارائه شده است ، نمایندگی دارند ، اما چنین لیستی به عنوان بیان کامل کلیه خطرات و عدم قطعیت های احتمالی در نظر گرفته نمی شود . عوامل ذکر نشده ممکن است موانع اضافی قابل توجهی در تحقق گزاره های آینده نگر داشته باشد. پیامدهای تفاوت های اساسی در نتایج در مقایسه با آنچه در بیانیه های آینده نگر پیش بینی شده است ، می تواند شامل موارد دیگر ، اخلال در تجارت ، مشکلات عملیاتی ، ضرر مالی ، مسئولیت حقوقی در قبال اشخاص ثالث و خطرات مشابه باشد ، که هر یک از آنها می تواند یک اثر منفی جدی داشته باشد. تأثیر بر وضعیت مالی تلفیقی IFF ، DuPont یا N & B ، نتایج عملیات ، اعتبار اعتباری یا نقدینگی. هیچ یک از IFF ، DuPont و N&B هیچ گونه تعهدی را در قبال ارائه تجدید نظر یا به روزرسانی در اظهارات آینده نگر به عهده نمی گیرند ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، تحولات آینده یا غیر از این ، شرایط باید تغییر کند ، مگر اینکه در اوراق بهادار و سایر قوانین قابل اجرا اعمال شده باشد. .

مطلب مرتبط  الهام بخش از رهبر مشاغل تحول گرا ، مایک کورتنی ، به عنوان EVP از فروش و توسعه تجارت استقبال می کند

منبع DuPont

لینک های مربوطه

http://www.dupont.com

پاسخی بگذارید