Dynegy انتخاب شده برای تأمین انرژی برج نماد ویلیس شیکاگو با انرژی باد

Dynegy انتخاب شده برای تأمین انرژی برج نماد ویلیس شیکاگو با انرژی باد

شیکاگو، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – داینگی امروز اعلام کرد که با یک همکاری چند ساله انجام داده است شیکاگو نمادین برج ویلیس برای تأمین 100٪ برق تجدید پذیر به برج.

“پایداری به عنوان اصلی ترین اولویت است که ما تغییر شکل می دهیم برج ویلیس به یک محیط کار پیشرو در بازار “، گفت دیوید مور، معاون ارشد رئیس و مدیر نمونه کارها ، دفتر EQ. “همکاری ما با داینگی یکی از راههای زیادی است که ما به تعهد خود برای ایجاد تجارب پایدار در داخل و اطراف ادامه می دهیم برج ویلیس، و ما افتخار می کنیم که بیشتر به ماموریت EQ در انتخاب هوشمندانه و سبز که فضای اطراف ما را بهبود می بخشد ، ادامه دهیم.

قرارداد با Dynegy اطمینان می دهد که 100٪ از برج ویلیس برق از طریق اعتبارات انرژی تجدیدپذیر از نیروی باد تأمین می شود و همچنین تضمین می کند که هزینه های مستاجران ثابت است. این معامله در حالی امضا شد که مقصد 110 طبقه شهری بزرگترین پروژه مرمت در طول تاریخ خود را پشت سر می گذارد. به عنوان بخشی از تحول ، EQ انرژی ، پایداری و راحتی قابل توجهی را در سراسر ساختمان ارتقا داده است ، برج ویلیس را به دستیابی به رهبری شورای ساختمان سبز ایالات متحده در انرژی و طراحی محیطی (LEED) گواهی پلاتین. برج ویلیس بزرگترین ساختمان در ایالات متحده است که این رتبه معتبر را کسب کرده است.

مطلب مرتبط  لیبی به توافقاتی با اتحادیه ها در مورد اصلاح قرارداد کار و مزایای بازنشسته می رسد

“برای Dynegy ، درک تعهد جسورانه این مشتری به پایداری و چشم انداز گسترده آن برای آینده ، کلید توسعه راه حل های تجاری و در نهایت یک مشارکت بود.” گیب کاسترو، معاون ارشد بازارهای تجاری Dynegy. “Dynegy مفتخر است که قدرت تاریخی را تأمین می کند برج ویلیس و به میلیونها نفر از افرادی که سالانه در آنجا کار می کنند و از آنجا بازدید می کنند ، خدمت کنید و برق پاک و قابل اطمینان به مشاغل و مستاجران این مرکز ارائه دهید. شیکاگو نقطه عطف ”

علاوه بر تغذیه برج ویلیس، Dynegy همچنین تأمین کننده انرژی رسمی و انحصاری برای توله های شیکاگو و میدان وریگلی. این شرکت نیازهای عملیاتی منحصر به فرد ساختمانهایی را که بازدیدکنندگان را در این مقیاس جلب می کند ، درک می کند و متعهد به ایجاد راه حلهای متناسب با هر یک از مشتریان خود است.

درباره داینگی
بیش از 30 سال ، Dynegy به میلیون ها آمریکایی در سراسر شمال شرقی ، میانه آتلانتیک و غرب میانه کمک کرده است تا خانه ها و مشاغل خود را تأمین کنند. Dynegy برنامه های برق ساده و با قیمت محافظت شده را برای مشترکین مسکونی ، شهری ، مشتریان تجاری و صنعتی ارائه می دهد. Dynegy متعهد به جوامعی است که به آنها خدمت می کند و از طریق مشارکت محلی به آنها باز می گردد. برای اطلاعات بیشتر به سایت dynegy.com مراجعه کنید. Dynegy یکی از شرکت های تابعه Vistra (NYSE: VST) است.

مطلب مرتبط  شرکت بازرسان انرژی از سال 2020 جایزه ENERGY STAR® Leader Leader را تولید می کند که 20٪ از خانه های ENERGY STAR In the Nation را تولید می کند

در باره برج ویلیس
واقع در 233 S. Wacker Drive در قلب مرکز شهر شیکاگو، برج ویلیس یک مقصد شهری و پیشرفته ترین محل کار است که از مشاغل برجسته از شرکت های حقوقی گرفته تا شرکت های بزرگ هواپیمایی گرفته تا شرکت های بیمه استقبال می کند. ایستاده 1450 پا و 110 طبقه قد ، برج ویلیس نفس گیرترین منظره منطقه را از شیکاگو و دریاچه میشیگان. برج ویلیس Skydeck با مهمان نوازی جذاب و تجربیات به یاد ماندنی خود هر ساله بیش از 1.7 میلیون بازدید کننده را به خود جلب می کند. در اوایل سال 2017 ، سنگ سیاه و دفتر EQ برنامه های بزرگترین پروژه تحول ترمیمی در تاریخ 47 ساله ساختمان را اعلام کرد. 500 میلیون دلار پروژه بازسازی اکنون در حال انجام است و شامل Catalog ، بیش از 300000 فوت مربع ناهار خوری ، سرگرمی و تجربه جامعه ، و همچنین 30،000 فوت مربع عرشه و باغ در فضای باز ، در پایه برج تکامل یافته است. نام کاتالوگ اشاره ای تاریخی به آن است برج ویلیس توسعه دهنده و مالک اصلی ، Sears Roebuck ، و کاتالوگ چاپی محبوب آن که مختل کننده خرده فروشی در عصر خود بود. کاتالوگ یک روش موثر برای تجربه محتوای عالی ، محصولات و تجربیات ارائه می دهد. مستاجران جدید اکنون در کاتالوگ افتتاح شده اند و این کار تا پایان سال 2021 ادامه خواهد داشت. بازسازی برج شامل 150،000 فوت مربع از فضاهای جدید مستاجر است. به عنوان بخشی از بازسازی ، شورای ساختمان سبز ایالات متحده به برج ویلیس رهبری را اعطا کرد انرژی و صدور گواهینامه پلاتین و طراحی محیطی (LEED) برای ارتقا efficiency بهره وری انرژی در سراسر برج. برج ویلیس همچنین اخیراً به عنوان یکی از شورای ساختمانهای بلند و 50 ساختمان تأثیرگذار بلند 50 سال اخیر زیستگاههای شهری (CTBUH) و به شورای ایلینوی موسسه معماران آمریکا (AIA) ایلینوی لیست 200 مکان عالی. برای اطلاعات بیشتر ، به www.WillisTower.com مراجعه کنید و در فیس بوک و اینستاگرام متصل شوید.

مطلب مرتبط  لوموس جایزه پروانه کارشناسی ارشد را در عمان اعلام کرد

رسانه ها
جنی لیون
214-875-8004
[email protected]

منبع Dynegy

لینک های مربوطه

http://dynegy.com

پاسخی بگذارید