EarthFund اعلام کرد که با یک برنامه 10 ساله آب و هوا ، برنامه Green International را با Global Green راه اندازی می کند

EarthFund اعلام کرد که با یک برنامه 10 ساله آب و هوا ، برنامه Green International را با Global Green راه اندازی می کند

سانفرانسیسکو، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – تغییرات اقلیمی یکی از مهمترین موضوعاتی است که امروز با آن روبرو هستیم و یافتن راه حل بسیار حیاتی است. اما ممکن است بارقه ای از امید وجود داشته باشد. EarthFund Global (صندوق زمین)، جدید سازمان غیر انتفاعی بین المللی تاسیس شده توسط پیشگامان انرژی های تجدیدپذیر و پایداری در ایالات متحده ، امروز اعلام رسمی خود کرد.

صندوق زمین با دولت ها ، رهبران محیط زیست ، سازمان های غیر انتفاعی ، مربیان ، سرمایه داران ، شرکت های فن آوری و جوامع محلی شریک شوید ، تا به طور کامل رسیدگی کنند تغییر اقلیم. واقعاً کشورها را قادر می سازد تا به دست آورند و تجاوز آنها اهداف آب و هوا سریعتر، آنها را مجبور به اقدام به سفارشی به نیازهای هر کشور یا ایالت. این کار از طریق سه ستون انجام می شود: خلاقانه تحصیلات، نفوذ کردن فن آوری ها، و قابل اعتماد است سرمایه، پایتخت.

سبز سبز ایالات متحده آمریکا (سبز سبز)، شرکت وابسته به آمریکا در صلیب سبز بین المللی، است EarthFund است حامی مالی و همکار کلیدی تا در کانون توجه برنامه های اصلی EarthFund قرار گیرد.

گلوبال جهانی Board and Advocates شامل یک لیست طولانی از برترین افراد مشهور است که بر روی محیط زیست و تغییرات آب و هوایی متمرکز شده اند و همه آنها ایجاد تغییر از طریق عمل هستند.

مطابق با مدیر عامل گلوبال گرین ، پل ویلیام:ما فقط ده سال فرصت داریم تا با هم برای ایجاد آینده ای امن ، سالم و ایمن کار کنیم. ما EarthFund Global و EarthIndex را به عنوان شرکت های وابسته به کاتالیزوری در مأموریت 10 ساله خود می بینیم تا بتوانیم یک پاسخ جهانی برای نگه داشتن ما در مرزهای سیاره ای ارائه دهیم. “

مطلب مرتبط  فارادیون از همکاری بزرگ با IPLTech برای تولید باتری های یون سدیم برای وسایل نقلیه تجاری در هند خبر داد

صندوق زمین از فن آوری های نوظهور مانند پشتیبانی می کند EarthIndex، اولین پلت فرم انرژی پاک در جهان است که برای تسریع توانایی کشور یا ایالت در مقیاس سریع طراحی شده است 100٪ انرژی پاک توسط 2030. برای رسیدن به این ، EarthIndex با شرکت های تکنولوژی کلاس جهانی مانند کار می کند ESRI، و مشاوران از گوگل و EIT-Climate-Kic Silicon Valley، برای ایجاد یک راه حل در سطح کشور / دولت برای تغییر بازی در توسعه انرژی پاک ، از آغاز یونان و در کالیفرنیا.

بنیانگذار EarthFund ، آلیزیا هلمینگ، چشم انداز پشت EarthIndex پلت فرم ، معتقد است که کشورها می توانند برسند 100٪ انرژی پاک، اما فقط وقتی آنها به ابزار ، زیرساخت و سرمایه مناسب مجهز شوند.

بیست سال پیش ، خانم هلمینگ با تاسیس اولین شرکت محلی تولید نیروگاه های بادی در کانزاس، که به یکی از بزرگترین توسعه دهندگان باد در ایالات متحده تبدیل شد ، تجارت انرژی باد، و اخیراً توسط Enel Green Power، توسعه دهنده پیشرو انرژی خورشیدی و بادی در جهان است. او به عنوان پیشگام سوخت ، انرژی خورشیدی و بیولوژیکی در ایالات متحده بیگانه نیست که به دنبال راه حل های خارج از جعبه برای پیشبرد انرژی پاک باشد:

برای ساخت سریعتر انرژی پاک ، کشورها به یک بستر فناوری نیاز دارند که در آن دولت ها و ذینفعان بتوانند در زمان واقعی برای حل تنگناها و شناسایی بهترین سایت های ممکن برای پروژه های جدید تعامل کنند. “

EarthFund است رئیس مشترک ، ویویان پانو، سخنگوی برجسته زندگی پایدار ، بر همکاری بیشتر و آموزش کودکان و جوانان در مورد تغییرات آب و هوایی متمرکز شده است:

“ما با همکاری هر کشور برای تأمین معیشت پایدارتر کار می کنیم. با هم ، کمی سبک نفس می کشیم ، کمی سالم تر زندگی می کنیم و یک سیاره زیبا برای به ارث بردن فرزندانمان خواهیم داشت.”

مطلب مرتبط  Spire یکی از اولین شرکت های گاز طبیعی در ایالات متحده است که متعهد به بی طرفی کربن است

EarthFund است مدیر اجرایی، هانا امرسون، که برای سازمان بین المللی مهاجرت سازمان ملل (IOM) که در ژنو، سوئیس، می خواهد تغییری قابل اندازه گیری ایجاد کند تا به هر کشوری ، از دریچه حقوق بشر و جوانان درگیر ، کمک کند تا به اهداف خود برسند اهداف توسعه پایدار (SDG) ، در راستای دستور کار 2030 سازمان ملل.

EarthFund یونان چکمه هایی روی زمین آماده کمک دارد یونان استقرار EarthFund است برنامه ها و ایجاد مشاغل جدید در آنجا EarthIndex بنیانگذاران واسیلیس رالیس، مشاور ارشد سابق سازمان سازمان تنظیم مقررات انرژی در یونان، می خواهد با ایجاد اقتصاد به تحریک اقتصاد کمک کند مشاغل جدید با انرژی پاک در آنجا و انتظار دارد که به زودی سیستم عامل را به دولت ارائه دهد نسخه ی نمایشی.

چرا یونان؟ اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) خود را به استراتژی های سازگاری با تغییرات آب و هوا متعهد کرده است معامله سبز. یونان تمرکز زیادی بر روی ایجاد کرده است دیجیتالی شدن از دولت خود و بلند پروازانه است راه حل های آب و هوایی. کلیسای ارتدکس یونان ، از طریق ‘پدرسالار سبز’، راه را هموار کرده است رهبران مذهبی ترویج کردن معنویت در هماهنگی با بوم شناسی.

مدیر اجرایی EarthFund در یونان، Epaminondas Farmakes، موسس 3605 و COO سابق بنیاد Stavros Niarchos، چشم به راه اجرای راه حلهایی است که بر فرهنگ محلی ، مردم و اقتصاد متمرکز باشد. او اهمیت شروع یک ابتکار جهانی مانند صندوق زمین که در یونان:

“از آنجا که یونان زادگاه نوآوری باستان است ، این کاملاً منطقی است که ما اکنون می توانیم نوآوری مدرن را در زمینه آب و هوا ، پایداری و انرژی پاک پیش ببریم تا به عنوان چراغ امید و به عنوان یک الگوی از اینجا ، در یونان

مطلب مرتبط  امروز اجلاس مجازی Gastech افتتاح می شود

EarthFund است هیئت مدیره روابط قوی آنها با یونان با: دکتر. جیم دیمیتریو، لس آنجلس رئیس جمهور مستقر در شورای یونان آمریکا و مدیر دانشکده برای مدل سازمان ملل برنامه و پروفسور دکتر فیبی کندوری ، یکی از پررونق ترین اقتصاددانان زن در جهان ، رئیس جمهور منتخب همه جا، رئیس مشترک شبکه راه حل های توسعه پایدار سازمان ملل (SDSN) و مدیر EIT Climate-Kic یونان.

به عنوان عضو یونان کمیته وزرای تغییر اقلیم، پروفسور دکتر کندوری منتظر همکاری با وی است صندوق زمین برای کمک به یونان بسیاری از ابتکارات اقلیمی وی اخیراً میزبان یک میزگرد سیاسی در رویداد برتر پایداری جزیره ، اجلاس مجازی جزیره، جایی که او در مورد فوریت تغییرات اقلیمی:

“بشریت در حال حاضر در یک مسیر توسعه ناپایدار قرار دارد ، در حالی که با سه سونامی اصلی روبرو است: همه گیر COVID-19 ، رکود اقتصادی و تغییرات آب و هوایی ناشی از آن. زمان آن رسیده است که سرعت انتقال خود را به یک جهان سبزتر ، از نظر اقتصادی پایدار و عادلانه تسریع کنیم ، ما آسیب پذیر نیستیم و در برابر بحران ها مقاومت بیشتری داریم. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صندوق زمین جهانی و شریک آن سبز سبز ایالات متحده آمریکا، به وب سایت ها مراجعه کنید: earthfundglobal.org www.globalgreen.org

IG @ earth.fund FB EarthFundGlobal که در EarthFund

پرسش های مطبوعاتی / رسانه ای EarthFund به:
آرتمیس کوهاس ، [email protected] +1 646-591-0308
ویویان پانو [email protected] +1 949-579-0129

منبع EarthFund Global

لینک های مربوطه

https://www.earthfundglobal.org

پاسخی بگذارید