Ecolution KWH از انرژی جنبشی برای تأمین تریلرهای یخچال دار که مواد غذایی و دارویی را در سراسر جهان توزیع می کنند استفاده خواهد کرد

Ecolution KWH از انرژی جنبشی برای تأمین تریلرهای یخچال دار که مواد غذایی و دارویی را در سراسر جهان توزیع می کنند استفاده خواهد کرد

کاهش انتشار از گازوئیل می تواند از اثر کربن شهرهای دیگر فراتر رود رم، سانفرانسیسکو و پاریس با هم

این فناوری انرژی “از دست رفته” را بازیافت می کند و در کامیون های سنگین کارایی بیشتری در مصرف سوخت ایجاد می کند

شرکت تحول پذیر برای تحرک الکتریکی با پشتیبانی کارآفرینان موفق و رهبران مهم صنعتی

ناپل ، فلوریدا، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Ecolution KWH ، LLC (“Ecolution”) ، یک شرکت تحرک الکتریکی و انرژی ، یک حق ثبت اختراع در ایالات متحده برای استفاده مجدد از انرژی جنبشی هدر رفته در تریلرهای یخچالی برای توزیع غذا و دارو استفاده می شود. تریلر Ecolution هنگامی که با یک کامیون برقی یا مجهز به هیدروژن مانند کامیون های ساخته شده توسط تسلا و سایر شرکت ها ترکیب می شود ، منجر به حذف کامل انتشار کربن که این صنعت جهانی چند میلیارد دلاری را آزار می دهد ، می شود.

سیستم MARS Ec Ecolution “Green perfect cycle” جایگزین مخزن سوخت دیزل و واحدهای تولید کننده حمل و نقل یخچال (TRU Genset) می شود که به طور معمول در تریلرها برای خنک سازی محصولات کشاورزی استفاده می شود و دارویی در انتقال به فروشگاه های خرده فروشی ، توسط باتری های قابل تعویض. در نتیجه می توان با افزایش وزن بار یدک کش یخچال حدود 545 کیلو ، ظرفیت دانلود تریلر را افزایش داد و عمر باتری بیشتری را برای کامیون برقی فراهم کرد.

مطلب مرتبط  دعوت به ارائه نتایج سه ماهه دوم سال 2020

نوآوری کلیدی اختراع شده MARS استفاده از دینامهای متصل به ترمزهای دیسکی تریلر است که برق را از طریق مبدل به یک واحد ذخیره باتری می فرستد که پس از آن نیروی مورد نیاز را در تریلر یخچال برق تأمین می کند. این شرکت دارای چهار حق اختراع ثبت شده در آلمان ، ژاپن ، چین بله کره جنوبی. این اختراع ، که به مدت پنج سال در تحقیق و توسعه بود ، اکنون در نمونه های اولیه در ایالات متحده ، اروپا ، آمریکای لاتین و آسیا.

“زیبایی کشف سادگی آن است و از آنجا که واحد باتری در تریلر قرار دارد ، می توان باتری های تسلا و غیر تسلا را بازیافت تا عمر دومی به آنها بدهد و به رفع یک مشکل زیست محیطی دیگر کمک کند.” او ادعا کرد یوهان مدینه پس، مدیرعامل Ecolution.

مطلب مرتبط  Oncor قیمت 450 میلیون دلار یادداشت های امنیتی ارشد را ارائه می دهد

وی گفت: تقریباً همه معتقدند که تحرک الکتریکی آینده کامیون های سنگین است. باغ کریگ، مدیرعامل Ecolution. “ما اکنون مورد تجاری خود را به اثبات رسانده ایم. تریلرهای یخچال دار (و همچنین واگن های قطار) آسیب زننده ترین مشکلات زیست محیطی نسل ما را نشان می دهند. تنها راه حل این مشکل جهانی انتشار کربن در توزیع مواد غذایی است. صفر هستند “.

“مورد استفاده از Ecolution در هنگام تحویل ، زمانی که فضای سردخانه در فروشگاه ها وجود ندارد ، حتی بیشتر آشکار می شود. تریلرهای یخچال دار اغلب ساعتها یا روزها می مانند و گازوئیل را برای تأمین انرژی فروشگاه ها می سوزانند. ژنراتورهای منتظر. این تولید آلودگی محیطی و صوتی قابل توجهی ، و سلامتی مردم را دچار مشکل می کند. ” جانی سپس زیبا تر، مدیر کل فناوری.

مطلب مرتبط  سیستم ذخیره سازی باتری FlexGen به تقویت انرژی و تقویت شبکه برای شهر یوتا که توسط گردشگران تابستانی سیل شده است کمک می کند

هیئت Ecolution از چندین نماینده تأثیرگذار صنعت تشکیل شده است ، از جمله:

  • ریچارد جیرومینی، مدیر عامل سابق و رئیس شرکت ملی Wabash ، بزرگترین تولید کننده سیستم های نیمه تریلر و حمل و نقل مایع در آمریکای شمالی.
  • ارنست هیگا، رئیس و مدیر عامل شرکت صنایع هیگا ، گیم ، و مدیر عامل شرکت وندی در ژاپن.
  • جک گرینبرگ، رئیس سابق و مدیر عامل شرکت مک دونالد
  • ویلیام فارلی، صنعتگر و بنیانگذار / مدیرعامل Fruit of the Loom.
  • راندولف بخوانید، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری اعتباری استراتژیک نوادا و همکار تجاری نزدیک خیرخواه مایکل میلکن.
  • باغ کریگ، مدیرعامل Ecolution و بنیانگذار سه شرکت مختلف فلزات با ارزش هر یک میلیارد دلار.

اختراع ثبت شده Ecolution در مورد تولید برق برای مشاغل اتوبوس ، مترو و قطارهای باری نیز اعمال می شود.

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/1280470/Ecolution_Logo.jpg

SOURCE Ecolution KWH

SOURCE Ecolution KWH

پاسخی بگذارید