EEI تبلیغات کارمندان اصلی را اعلام می کند ، از رهبر قرض گرفته برای کمک به پیشرفت صنعت DEI استقبال می کند

EEI تبلیغات کارمندان اصلی را اعلام می کند ، از رهبر قرض گرفته برای کمک به پیشرفت صنعت DEI استقبال می کند

واشنگتن، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – م Instituteسسه ادیسون الکتریک (EEI) امروز چهار کارمند را به رسمیت شناختن رهبری و کمک های آنها به EEI و صنعت در سراسر جبهه های انرژی پاک ، امور خارجی ، منابع انسانی و نظارتی ، ارتقا داد. این تبلیغات در جلسه زمستانی موسسه ، که بطور مجازی برگزار شد ، توسط هیئت مدیره EEI تأیید شد و بلافاصله قابل اجرا است.

هیئت مدیره EEI همچنین از یک رهبر وام گرفته شده از Entergy استقبال کرد که با EEI و شرکت های عضو برای پیشبرد ابتکار عمل ، تنوع و برابری صنعت ما (DEI) همکاری خواهد کرد. تاد مانوئل به عنوان معاون EEI ، تنوع ، برابری و تحول گنجاندن خدمت خواهد کرد، گزارش به رئیس EEI تام کوهن. در Entergy ، مانوئل مدیر بهداشت و تنوع سازمانی است و وظایف وی شامل توسعه و رهبری استراتژی شرکت در جهت بهبود سلامت سازمانی ، تنوع و شمول ، علاوه بر اطمینان از انطباق شرکت با کلیه الزامات دفتر برنامه های انطباق قرارداد فدرال است. و کمیسیون فرصت های شغلی برابر. او در سال 2012 به این شرکت پیوست و قبلاً به عنوان دستیار مشاور عمومی در گروه دادرسی اداره خدمات حقوقی خدمت می کرد.

کوهن گفت: “من خوشحالم که از تاد در این نقش جدید در EEI استقبال می کنم.” “تجربه و رهبری تاد برای تیم EEI ما و برای شرکت های عضو ما بسیار ارزشمند خواهد بود زیرا ما برای پیشبرد ابتکار صنعت DEI ، افزایش تنوع نیروی کار و کمک به شکل گیری استراتژی بلند مدت صنعت ما برای تعهد پایدار DEI ، ارزشمند خواهیم بود. تاد همچنین خدمت خواهد کرد ما به عنوان یک منبع داخلی کار می کنیم تا محیط متنوع تر و گسترده تری را در سراسر EEI پرورش دهیم. “

مطلب مرتبط  Pampa Energía نتایج مربوط به سه ماهه منتهی به 31 مارس 2020 را اعلام کرد

هیئت EEI همچنین تبلیغات زیر را تصویب کرد:

  • امیلی سنفورد فیشر به مشاور عمومی ، دبیر شرکت و معاون ارشد رئیس جمهور ، انرژی پاک. فیشر در سال 2008 به EEI پیوست و از سال 2017 ، که به عنوان دبیر شرکت منصوب شد ، ریاست بخش حقوقی را بر عهده داشت ، ابتدا به عنوان معاون رئیس جمهور ، قانون و سپس به عنوان مشاور عمومی. او به عنوان ناظر و هماهنگ کننده استراتژیک تعامل انرژی پاک در سراسر EEI و در سراسر دولت فدرال ، در این نقش ها ادامه خواهد یافت. فیشر از سال 2015 پاسخ EEI را به مقررات و دعاوی مربوط به تغییرات آب و هوایی هدایت کرده است. پیش از پیوستن به EEI ، یک افسر خدمات خارجی با وزارت امور خارجه ایالات متحده بود و در عمل خصوصی نماینده شرکت های برق در کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال (FERC) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار. وی عضو شورای مشورتی گروه تلفیق سیستمهای انرژی و هیئت ملی شبکه انرژی زنان است. وی گزارش خود را به رئیس EEI ادامه خواهد داد تام کوهن.
  • آدام بنشوف به معاون رئیس جمهور ، امور تنظیم مقررات. بنشوف در سال 2015 به EEI پیوست و بر مشارکت و استراتژی EEI در زمینه تنظیم مقررات اقتصادی قبل از کمیسیون های عمومی FERC و ایالتی نظارت می کند. وی همچنین از مشاغل EEI که عملکرد متمرکز بر عملکرد موضوعات اصلی را متمرکز می کند ، هدایت می کند. پیش از نقش فعلی ، بنشف به عنوان معاون مشاور عمومی ، مقررات تنظیم مقررات ایالتی و فدرال خدمت می کرد ، جایی که او نماینده EEI و شرکت های عضو آن در دادرسی قبل از کمیسیون های خدمات دولتی و سازمان های نظارتی مختلف فدرال بود. قبل از پیوستن به EEI ، بنشف در National Grid کار می کرد ، و همچنین او را در یک عمل خصوصی با شرکت حقوقی گذراند مک نیس والاس و نوریک ، جایی که منافع کاربران نهایی تجاری و صنعتی را در دادرسی های برق ، گاز طبیعی و آب نشان می داد. بنشوف به گزارش خود ادامه خواهد داد فیل مولر، معاون اجرایی EEI گروه عملیات تجاری و امور نظارتی.
  • تری الیوا به معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد منابع انسانی. اولیوا در سال 2009 به EEI پیوست و بر بخش منابع انسانی داخلی EEI و عملیات تأسیسات نظارت می کند. وی همچنین همکاری خارجی EEI را با مدیر ارشد منابع انسانی شرکت عضو رهبری می کند. ابتکارات صنعت DEI ؛ و برنامه تنوع تأمین کننده. اولیوا کار خود را با KPMG به عنوان حسابرس آغاز کرد و به مشتریان خود در خدمات مالی و صنایع غیرانتفاعی خدمت می کرد. وی همچنین پیش از پیوستن به EEI دارای سمت های حسابداری ، جبران خسارت و مزایا در جانسون و جانسون ، فردی مک و فنی مای بود. اولیوا گزارش خود را به رئیس EEI ادامه خواهد داد تام کوهن.
  • براد ویاتور به معاون رئیس جمهور ، امور خارجه ویاتور در سال 2011 به EEI پیوست و مسئولیت های اصلی وی شامل ارتباط با مقامات منتخب ایالتی ، از جمله قانونگذاران ایالتی ، فرمانداران و دادستان های کل کشور است. او جامعه مدافعان آنلاین EEI ، We Stand For Energy را مدیریت می کند ، و عمل مشترک عملکردی EEI را با Benshoff هدایت می کند. پیش از پیوستن به EEI ، ویاتور در انجمن ملی معاملات ملکی کار می کرد و تمرکز خود را بر حمایت از انتخابات و قانونگذاری برای مقامات منتخب فدرال گذاشت. وی همچنین فعالیت های گسترده سیاسی مبارزاتی را در سطح محلی ، ایالتی و فدرال در چندین ایالت غربی انجام داد. Viator به گزارش خود ادامه خواهد داد برایان ولف، معاون اجرایی سیاست های عمومی و امور خارجه EEI.
مطلب مرتبط  پلی پلاستیک درجه جدید POM را از DURACON (R) با مقاومت در برابر سوخت دیزل برای قطعات سوخت خودرو بهبود می بخشد

کوهن گفت: “من خوشحالم که تبلیغات آدام ، امیلی ، تری و برد را اعلام می کنم.” “هر یک از سهام مهم EEI را مدیریت می کند و سهم عمده ای در موفقیت کلی ما دارد. من مشتاقانه منتظر ادامه فعالیت و رهبری آنها از طرف شرکت های عضو EEI و مشتریانی هستیم که به آنها خدمت می کنند.”

مطلب مرتبط  Polin Waterparks اولین جایزه مجازی خود را همیشه جشن می گیرد

م Edسسه الکتریک ادیسون (EEI) انجمنی است که نماینده کلیه شرکتهای برق متعلق به سرمایه گذاران ایالات متحده است. اعضای ما برق بیش از 220 میلیون آمریکایی را تأمین می کنند و در 50 ایالت و ایالات متحده فعالیت می کنند منطقه کلمبیا. به طور کلی ، صنعت برق از بیش از 7 میلیون شغل در جوامع مختلف پشتیبانی می کند ایالات متحده. علاوه بر اعضای ایالات متحده ما ، EEI بیش از 65 شرکت برق بین المللی به عنوان اعضای بین المللی و صدها تامین کننده صنعت و سازمان های مرتبط به عنوان اعضای وابسته دارد.

SOURCE موسسه ادیسون الکتریک

لینک های مربوطه

http://www.eei.org

پاسخی بگذارید