Ellomay Capital از اتصال موفقیت آمیز نیروگاه فتوولتائیک Talasol به شبکه برق اسپانیا خبر داد

Ellomay Capital از اتصال موفقیت آمیز نیروگاه فتوولتائیک Talasol به شبکه برق اسپانیا خبر داد

TEL AVIV ، اسرائیل، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Ellomay Capital Ltd. (NYSE American: ELLO) (طعم: ELLO) (“Ellomay” یا “Company”)، یک مولد انرژی و انرژی تجدید پذیر و توسعه دهنده پروژه های انرژی و انرژی تجدید پذیر در اروپا و اسرائيل، امروز اعلام کرد که نیروگاه فتوولتائیک ساخته شده توسط Talasol Solar S.L. (“تالاسول“) در شهرداری تالاوان ، کاسرس ، اسپانیا، با حداکثر ظرفیت 300 مگاوات ، به شبکه برق متصل شد و تولید برق آغاز شد.

به موازات این ، آزمایشات راه اندازی گرم توسط پیمانکار EPC آغاز شده است. این شرکت به طور غیرمستقیم 51٪ Talasol را در اختیار دارد.

درباره Ellomay Capital Ltd.

Ellomay یک شرکت مستقر در اسرائیل است که سهام آن در NYSE American و در بورس اوراق بهادار تل آویو تحت نماد تجاری “ELLO” ثبت شده است. از سال 2009 ، Ellomay Capital تجارت خود را در بخشهای انرژی تجدید پذیر و انرژی در کانون توجه قرار داده است اروپا و اسرائيل.

تا به امروز ، Ellomay فرصت های زیادی را ارزیابی کرده و سرمایه قابل توجهی در صنایع تجدید پذیر ، انرژی پاک و منابع طبیعی در این کشور سرمایه گذاری کرده است. اسرائيل، ایتالیا و اسپانیا، شامل:

  • تقریباً 7.9 مگاوات نیروگاه فتوولتائیک در اسپانیا و یک نیروگاه فتوولتائیک تقریباً 9 مگاواتی در اسرائيل؛
  • 9.375٪ سود غیرمستقیم به Dorad Energy Ltd. ، که مالک و اداره یکی از آنهاست اسرائیلی ها بزرگترین نیروگاههای خصوصی با ظرفیت تولید تقریباً 860 مگاوات ، که نمایانگر حدود 6٪ -8٪ از اسرائیلی ها کل مصرف برق فعلی ؛
  • 51٪ از تالاسول ، که درگیر پروژه احداث نیروگاه فتوولتائیک با حداکثر ظرفیت 300 مگاوات در شهرداری تالاوان ، کاسرس است ، اسپانیا؛
  • Groen Gas Goor B.V. ، Groen Gas Oude-Tonge B.V. و Groen Gas Gelderland B.V. ، شرکت های پروژه ای که کارخانه های هضم بی هوازی را در هلند، با ظرفیت تولید گاز سبز تقریباً 3 میلیون ، 3.8 میلیون و 9.5 میلیون (با پروانه تولید 7.5 میلیون) Nm3 در سال ؛
  • 75٪ از Ellomay Pumped Storage (2014) Ltd. (از جمله 6.67٪ که توسط یک معتمد برای ما و سایر طرفها نگهداری می شود) ، که در پروژه ساخت نیروگاه برق پمپاژ 156 مگاواتی در صخره مانارا مشارکت دارد ، اسرائيل.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Ellomay ، به http://www.ellomay.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  SAP و E.ON برای ساختن بستر جدید فرآیند و فناوری

اطلاعات مربوط به اظهارات آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره های آینده نگر است که شامل خطرات و عدم قطعیت های قابل توجهی است ، از جمله گزاره هایی که بر اساس انتظارات و فرضیات فعلی مدیریت شرکت است. تمام اظهارات ، غیر از بیان واقعیت های تاریخی ، موجود در این بیانیه مطبوعاتی در مورد برنامه ها و اهداف شرکت ، انتظارات و مفروضات مدیریت ، اظهاراتی آینده نگر است. استفاده از کلمات خاص ، از جمله کلمات “برآورد” ، “پروژه” ، “قصد” ، “انتظار” ، “باور” و عبارات مشابه برای شناسایی اظهارات آینده نگرانه در معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی از 1995. شرکت ممکن است در واقع به برنامه ها ، اهداف یا انتظارات افشا شده در بیانیه های آینده نگر نرسد و شما نباید بیش از حد به اظهارات آینده نگرانه شرکت اعتماد کنید. عوامل مهم و گوناگون می توانند باعث شوند نتایج واقعی یا رویدادها با آنچه که ممکن است در بیانیه های آینده نگرانه شرکت بیان یا ضمنی باشد ، از جمله تأثیر همه گیری Covid-19 در عملیات و پروژه های شرکت ، از جمله در ارتباط با اقدامات انجام شده ، تفاوت اساسی داشته باشد. توسط مقامات در کشورهایی که شرکت در آنها فعالیت می کند ، تغییر در قیمت بازار برق و تقاضا ، تغییرات نظارتی ، تغییر در عرضه و قیمت منابع مورد نیاز برای فعالیت تأسیسات شرکت (مانند ضایعات و گاز طبیعی) و قیمت نفت و سایر اختلالات فنی و سایر موارد در عملیات یا ساخت نیروگاه های متعلق به شرکت. این خطرات و سایر عدم اطمینان مربوط به تجارت شرکت با جزئیات بیشتر در پرونده هایی که شرکت هر از چندگاهی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل می دهد ، از جمله گزارش سالانه آن در فرم 20-F شرح داده می شود. اظهارات آینده نگر از این تاریخ ارائه می شود و شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی هر گونه اظهارنظر آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن ، متعهد نمی شود.

مطلب مرتبط  داده های کیفیت آب برای هر آدرس در ایالات متحده آمریکا

مخاطب:

کالیا وینتراوب
مدیر مالی
تلفن: +972 (3) 797-1111
پست الکترونیک: [email protected]

منبع Ellomay Capital Ltd.

پاسخی بگذارید