Ellomay Capital برنده سهمیه 20 مگاوات در مناقصه سهمیه ای منتشر شده توسط سازمان برق اسرائیل برای تأسیسات ذخیره سازی ترکیبی فتوولتائیک و الکتریسیته English English

Ellomay Capital برنده سهمیه 20 مگاوات در مناقصه سهمیه ای منتشر شده توسط سازمان برق اسرائیل برای تأسیسات ذخیره سازی ترکیبی فتوولتائیک و الکتریسیته English English

TEL AVIV ، اسرائیل، 15 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Ellomay Capital Ltd. (NYSE آمریکایی: ELLO) (کار: ELLO) (“الیوم” یا “شرکت”)، تولید انرژی و تجدید پذیر و تولیدکننده انرژی و پروژه های انرژی تجدید پذیر و انرژی در اروپا و اسرائيل، امروز اعلام کرد که این یکی از برندگان یک مرحله مناقصه سهمیه در نوع اول است که توسط اداره برق اسرائیل منتشر شده است (“”قدرت“) برای تأسیسات ذخیره سازی فتوولتائیک و ذخیره سازی برق در اسرائيل. مؤسسه پیشنهادات خود را در سهمیه جمعاً 168 مگاوات از چندین نهاد پذیرفته است ، از جمله آنها دو پیشنهاد شرکت در سهمیه جمع 20 مگاوات. تعرفه در هر کیلو وات ساعت تعیین شده در روند مناقصه است NIS 0.199. این تعرفه با CPI اسرائیل مرتبط است و برای مدت 23 سال از شروع فعالیت تجاری هر تسهیلات مربوط معتبر است.

همانطور که اشاره شد روند مناقصه برای سهمیه انجام شده است و شرکت هم اکنون در حال بررسی است و انتظار دارد سایت های بالقوه برای ساخت تسهیلات را بررسی کند. با توجه به هر پروژه ، این شرکت موظف است در صورت لزوم ، از سازمان زمین اسرائیل در رابطه با سایت برای چنین پروژه ای ، تاییدیه هایی را بدست آورد و سایر اقدامات لازم برای ارتقاء چنین پروژه را انجام دهد. مطابق با شرایط مناقصه ، این شرکت علاوه بر این موظف است تا حداکثر 37 ماه مصوبات مربوط به اتصال به شبکه برق و تأیید همگام سازی شبکه را از شرکت برق اسرائیل دریافت کند. علاوه بر این ، شرکت موظف است ضمانت مناقصه ای را که قبلاً با ضمانت عملکرد ارائه کرده بود در کل مبلغ جایگزین کند 12 میلیون NIS (تقریباً $)3.5 میلیون) ظرف 21 روز کاری.

مطلب مرتبط  Newater Technology، Inc. تعویق نشست سالیانه سهامداران سهام 2020 را اعلام کرد

ادامه توسعه و ساخت تسهیلات بستگی به عوامل مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به محدود بودن سایت برای ساخت و ساز ، انعقاد قراردادهای EPC و به دست آوردن امور مالی پروژه و کلیه مصوبات موردنیاز ، همه براساس شرایط قابل قبول برای شرکت اشاره کرد. . بنابراین ، اطمینان حاصل نشده است که آیا چنین فرایندی چه زمان و چه موقع به اتمام خواهد رسید.

درباره Ellomay Capital Ltd.

Ellomay یک شرکت مستقر در اسرائیل است که سهامش در NYSE آمریکایی و با بورس تل آویو تحت عنوان نماد معاملاتی “ELLO” ثبت شده است. از سال 2009 ، Ellomay Capital تجارت خود را در بخش انرژی های تجدیدپذیر و انرژی در کشور متمرکز ساخته است اروپا و اسرائيل.

تا به امروز ، Ellomay فرصت های بی شماری را ارزیابی کرده و سرمایه های قابل توجهی را در صنایع تجدید پذیر ، انرژی پاک و منابع طبیعی در سرمایه گذاری کرده است اسرائيل، ایتالیا و اسپانیا، شامل:

  • تقریباً 7.9 مگاوات نیروگاههای فتوولتائیک در اسپانیا و یک نیروگاه فتوولتائیک تقریباً 9 مگاوات در داخل اسرائيل؛
  • 9.375٪ علاقه غیرمستقیم در Dorad Energy Ltd. ، که یکی از این شرکت ها را دارد و اداره می کند اسرائیل بزرگترین نیروگاه های خصوصی با ظرفیت تولید تقریباً 860 مگاوات ، حدود 6٪ -8٪ از این نیروگاه ها را نشان می دهد اسرائیل کل مصرف برق فعلی؛
  • 51٪ از Talasol ، که در پروژه ساخت کارخانه فتوولتائیک با ظرفیت حداکثر 300MW در شهرداری Talaván ، Cresce ، اسپانیا؛
  • 100٪ از Groen Gas Goor B.V و از Groen Gas Oude-Tonge B.V. ، شرکت های پروژه در حال تولید کارخانه های هضم بی هوازی با ظرفیت تولید گاز سبز تقریبا 375 نیوتن متر در ساعت ، در Goor ، هلند و 475 نیوتن متر در ساعت در Oude Tonge ، هلند، به ترتیب؛
  • 75٪ از شرکت Ellomay Pumped Storage (2014) Ltd. (شامل 6.67٪ است که توسط یک متولی اعتماد به ما و سایر طرفین نگهداری می شود) ، که در یک پروژه ساخت نیروگاه ذخیره سازی 156 مگاواتی پمپاژ در Manara Cliff شرکت دارد. ، اسرائيل.

Ellomay Capital توسط آقای کنترل می شود Shlomo Nehama، آقای. همی رافائل و آقای ران فریدریچ آقای نههام یکی از اسرائیل بازرگانان برجسته و رئیس پیشین اسرائیل بانک های پیشرو ، بانک هاپوهالیم و آقایان. رافائل و فریدریش هر دو تجربه گسترده ای در مشاغل مالی و صنعتی دارند. این سهامداران کنترل كننده ، به همراه مدیریت حرفه ای اختصاصی Ellomay ، تجربیات گسترده ای را در شناخت فرصت های مناسب كسب و كار در سراسر جهان جمع كردند. الیوم معتقد است که تخصص سهامداران کنترل و مدیریت الیوم ، این شرکت را قادر می سازد تا به بازارهای سرمایه دسترسی داشته باشد ، و همچنین سرمایه گذاران جهانی سازمانی و سایر شرکای بالقوه را جمع کند. در نتیجه ، ما معتقدیم که الیوم فراتر از منابع مالی فوری خود ، قادر به بررسی معاملات مهم و پیچیده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Ellomay ، به http://www.ellomay.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  ACLIM8's Elite Adventurer Tool ، COMBAR PRO ، در Raised by Wolves ، یک سریال علمی تخیلی سریال سازی شده از استاد داستان نویس و فیلمساز ریدلی اسکات ، به نمایش در آمده است.

اطلاعات مربوط به اظهارات به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای است که شامل خطرات اساسی و عدم قطعیت ها ، از جمله جمله هایی است که بر اساس انتظارات و فرضیات فعلی مدیریت شرکت استوار است. کلیه اظهارات غیر از اظهارات حقایق تاریخی ، در این بیانیه مطبوعاتی در رابطه با برنامه ها و اهداف شرکت ، انتظارات و فرضیات مدیریت شرکت ، اظهارات آینده نگر هستند. استفاده از کلمات خاص ، از جمله کلمات “تخمین” ، “پروژه” ، “قصد” ، “انتظار” ، “ایمان” و عبارات مشابه با هدف شناسایی اصطلاحات آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی است. 1995. شرکت ممکن است در واقع نتواند به برنامه ها ، اهداف یا انتظارات فاش شده در بیانیه های آینده نگر دست پیدا کند و شما نباید به اظهارات آینده نگرانه شرکت اعتماد کنید. عوامل مهم مختلف می تواند باعث شود نتایج واقعی یا رویدادها از نظر مادی متفاوت از مواردی باشند که ممکن است توسط بیانیه های آینده نگرانه شرکت بیان و یا تأثیر بگذارد ، از جمله خطرات خاص مربوط به پروژه های در دست توسعه به طور کلی و تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر روی عملیات و پروژه های شرکت از جمله در ارتباط با اقدامات انجام شده توسط مقامات کشورهایی که شرکت در آن فعالیت می کند ، تغییرات نظارتی ، تغییر در عرضه و قیمت منابع مورد نیاز برای بهره برداری از امکانات شرکت (مانند زباله و گاز طبیعی) و در قیمت نفت ، تغییر در تقاضا و اختلالات فنی و سایر موارد در عملیات یا ساخت نیروگاههای متعلق به شرکت است. این خطرات و سایر ریسکها و عدم اطمینان در رابطه با تجارت شرکت با جزئیات بیشتری در پرونده هایی که شرکت هر از گاهی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایجاد می کند ، شرح داده شده است ، از جمله گزارش سالیانه فرم 20 بیانیه های آینده نگر از این تاریخ ساخته شده اند و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در مورد به روزرسانی اظهارات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، ندارد.

مطلب مرتبط  صنعت کابلهای فیبر نوری هوافضا در سراسر جهان تا سال 2027

مخاطب:
کالیا وینتراوب
CFO
تلفن: + 972- (3) -797-1111
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Ellomay Capital با مسئولیت محدود

لینک های مربوطه

https://ellomay.com

پاسخی بگذارید