Ellomay Capital تصویب مجوز شرطی برای پروژه ذخیره سازی پمپ شده صخره مانارا توسط سازمان برق اسرائیل را اعلام کرد

Ellomay Capital تصویب مجوز شرطی برای پروژه ذخیره سازی پمپ شده صخره مانارا توسط سازمان برق اسرائیل را اعلام کرد

TEL-AVIV ، اسرائیل، 23 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Ellomay Capital Ltd. (NYSE آمریکایی: ELLO) (کار: ELLO) (“Ellomay” یا “Company”)، تولید انرژی و تجدید پذیر و تولیدکننده انرژی و پروژه های انرژی تجدید پذیر و انرژی در اروپا و اسرائيل، امروز تصویب مجوز مشروط از طرف سازمان برق اسرائیل برای صدور مجوز شرطی به Ellomay Pumped Storage (2014) Ltd. (“Ellomay PS” و “مشروط مجوزمجوز شرطی ساخت کارخانه ذخیره پمپاژ در Manara Cliff را با ظرفیت 156MW تنظیم می کند (“پروژه ذخیره سازی پمپ مانارا صخرهاین شرکت به طور غیر مستقیم 75٪ (از جمله 6.67٪ که توسط یک متولی برای اعتماد به ما و سایر احزاب نگهداری می شود) مالکیت Ellomay PS را دارد.

همانطور که این شرکت در گزارش سالانه خود در مورد فرم 20-F برای سال پایان یافته منتشر کرده است 31 دسامبر 2019، Ellomay PS متقاضی مجوز جدید شرطی در فوریه 2020 برای جایگزین کردن مجوز شرطی قبلی خود

پروانه مشروط منوط به تأیید وزیر انرژی اسرائیل است (“”وزیر“) و ارسال اوراق قرضه توسط Ellomay PS. مجوز شرطی شامل چندین شرط قبل از حق دارنده پروانه شرطی برای دریافت پروانه تولید برق می باشد. پروانه مجاز برای مدت هفتاد و دو (72) مجاز است. ماه ها از تاریخ تصویب آن توسط وزیر ، مشروط بر انطباق الومای PS با نقاط عطف مندرج در آن و مشمول سایر مقررات مندرج در آن (از جمله تعطیلی مالی ، ارائه ضمانت نامه ها و احداث انبار پمپاژ) براساس آیین نامه فعلی که در مورد مجوز شرطی اعمال می شود ، باید بسته شود 31 دسامبر سال 2020.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه ذخیره سازی پمپ شده Manara Cliff ، به موارد 3.D مراجعه کنید. و 4 گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 20-F برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار در 7 آوریل 2020.

درباره Ellomay Capital Ltd.

مطلب مرتبط  صندوق تصدی غربی NIS (WNISEF) موافقت خود را برای خروج از پیشرو بستر تولید بسته بندی شیشه ای مولداوی و فروش آن به گروه Vetropack سوئیسی Deutsch English Français

Ellomay یک شرکت مستقر در اسرائیل است که سهامش در NYSE آمریکایی و در بورس کالای تل آویو با نماد معاملاتی “ELLO” ثبت شده است. از سال 2009 ، Ellomay Capital تجارت خود را در بخش انرژی های تجدیدپذیر و انرژی در کشور متمرکز ساخته است اروپا و اسرائيل.

تا به امروز ، Ellomay فرصت های بی شماری را ارزیابی کرده و سرمایه های قابل توجهی را در صنایع تجدید پذیر ، انرژی پاک و منابع طبیعی در سرمایه گذاری کرده است اسرائيل، ایتالیا و اسپانیا، شامل:

  • تقریباً 7.9 مگاوات نیروگاههای فتوولتائیک در اسپانیا و یک نیروگاه فتوولتائیک تقریباً 9 مگاوات در داخل اسرائيل؛
  • 9.375٪ علاقه غیرمستقیم در شرکت Dorad Energy Ltd. ، که یکی از آنها را صاحب و اداره می کند اسرائیل بزرگترین نیروگاه های خصوصی با ظرفیت تولید تقریباً 860 مگاوات ، حدود 6٪ -8٪ از این نیروگاه ها را نشان می دهد اسرائیل کل مصرف برق فعلی؛
  • 51٪ از Talasol ، که در پروژه ساخت کارخانه فتوولتائیک با ظرفیت حداکثر 300MW در شهرداری Talaván ، Cresce ، اسپانیا؛
  • 100٪ از Groen Gas Goor B.V و از Groen Gas Oude-Tonge B.V. ، شرکتهای پروژه در حال تولید کارخانه هضم بی هوازی با ظرفیت تولید گاز سبز تقریبا 375 نیوتن متر در ساعت در Goor ، هلند و 475 نانومتر در ساعت در Oude Tonge ، هلند، به ترتیب؛
  • 75٪ از شرکت Ellomay Pumped Storage (2014) Ltd. (شامل 6.67٪ است که توسط یک متولی اعتماد برای ما و سایر طرفین نگهداری می شود) ، که در یک پروژه ساخت نیروگاه ذخیره سازی 156 مگاواتی پمپاژ در Manara Cliff شرکت دارد. ، اسرائيل.

Ellomay Capital توسط آقای کنترل می شود Shlomo Nehama، آقای. همی رافائل و آقای ران فریدریچ آقای نههام یکی از اسرائیل بازرگانان برجسته و رئیس پیشین اسرائیل بانک های پیشرو ، بانک هاپوهالیم و آقایان. رافائل و فریدریش هر دو تجربه گسترده ای در مشاغل مالی و صنعتی دارند. این سهامداران کنترل كننده ، به همراه مدیریت حرفه ای اختصاصی Ellomay ، تجربیات گسترده ای را در شناخت فرصت های شغلی مناسب در سراسر جهان جمع كردند. الیوم معتقد است که تخصص سهامداران و مدیریت سهامداران کنترل Ellomay ، این شرکت را قادر می سازد تا به بازارهای سرمایه دسترسی پیدا کند ، و همچنین سرمایه گذاران نهادی جهانی و سایر شرکای بالقوه را جمع کند. در نتیجه ، ما معتقدیم که الیوم فراتر از منابع مالی فوری خود ، قادر به بررسی معاملات مهم و پیچیده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Ellomay ، به http://www.ellomay.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  LONGi 101 مگاوات در واحدهای دو طرفه به یک کارخانه در مقیاس بزرگ در شیلی تأمین می کند.

اطلاعات مربوط به اظهارات به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای است که شامل خطرات اساسی و عدم قطعیت ها ، از جمله جمله هایی است که بر اساس انتظارات و فرضیات فعلی مدیریت شرکت استوار است. کلیه بیانیه ها به غیر از اظهارات واقعیت های تاریخی ، در این بیانیه مطبوعاتی در رابطه با برنامه ها و اهداف شرکت ، انتظارات و مفروضات مدیریت ، اظهارات آینده نگر هستند. استفاده از کلمات خاص ، از جمله کلمات “تخمین” ، “پروژه” ، “قصد” ، “انتظار” ، “ایمان” و عبارات مشابه برای شناسایی اصطلاحات آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در نظر گرفته شده است. 1995. شرکت ممکن است در واقع نتواند به برنامه ها ، اهداف یا انتظارات فاش شده در بیانیه های آینده نگر دست پیدا کند و شما نباید به اظهارات آینده نگرانه شرکت اعتماد کنید. عوامل مهم گوناگون می توانند باعث شوند نتایج واقعی یا رویدادها از نظر مادی متفاوت از مواردی باشند که ممکن است توسط بیانیه های آینده نگرانه شرکت بیان و یا تأثیر بگذارد ، از جمله خطرات خاص مربوط به پروژه ذخیره سازی پمپاژ ، خطرات مربوط به پروژه های در دست توسعه بطور کلی و تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر عملکرد و پروژه های شرکت ، از جمله در رابطه با اقدامات انجام شده توسط مقامات کشورهایی که در آن شرکت فعالیت می کند ، تغییرات نظارتی ، تغییرات در عرضه و قیمت منابع مورد نیاز برای بهره برداری از امکانات شرکت ( مانند زباله و گاز طبیعی) و در قیمت نفت ، تغییر در تقاضا و اختلالات فنی و دیگر در کارکردها یا ساخت نیروگاههای متعلق به شرکت است. این خطرات و سایر ریسکها و عدم اطمینان در رابطه با تجارت شرکت با جزئیات بیشتری در پرونده هایی که شرکت هر از گاهی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایجاد می کند ، شرح داده شده است ، از جمله گزارش سالانه آن در فرم 20-F. بیانیه های آینده نگر از این تاریخ ساخته شده اند و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در مورد به روزرسانی اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه از طریق رویدادهای آینده و چه در غیر این صورت ندارد.

مطلب مرتبط  قانون موقت NDAA تأمین منابع تانتال از کشورهای غیرمتفق را منع می کند

مخاطب:
کالیا وینتراوب
CFO
تلفن: +972 (3) 797-1111
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Ellomay Capital با مسئولیت محدود

لینک های مربوطه

http://www.ellomay.com/

پاسخی بگذارید