Enbridge برای از سرگیری عملیات بخش شرقی خط 5 در تنگه های Mackinac

Enbridge برای از سرگیری عملیات بخش شرقی خط 5 در تنگه های Mackinac

کالگری ، AB و LANSING ، میش.، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – انبریج (TSX: ENB) (NYSE: ENB) بخش شرقی خط 5 را در تنگه های راه اندازی مجدد خواهد کرد ماکیناک پس از دریافت مجوز از اداره ایمنی خطوط لوله و مواد خطرناک (PHMSA) و تأیید از دادگاه مدار میشیگان.

ورن یو، معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس خطوط لوله مایعات گفت: “تصمیم برای شروع مجدد بخش شرقی خط 5 برای بسیاری از ساکنان و مشاغل در این کشور بسیار مثبت است. میشیگان و منطقه دریاچه های بزرگ که به انرژی 5 بستگی دارند. انبریج همچنان به بهره برداری ایمن از خطوط لوله دو خط 5 در تنگه ادامه خواهد داد ماکیناک، اطمینان از محافظت از دریاچه های بزرگ و در عین حال تأمین انرژی و مواد اولیه قابل اطمینان در تأمین سوخت مال میشیگان و اقتصاد منطقه. ”

انبریج در تمام این مدت نگه داشته است ایالت میشیگان به طور کامل از وضعیت تحقیقات بخش غرب و شرق مشاوره داده و ادامه خواهد داد.

پس از بررسی اطلاعات حاصل از بازرسی خطی از بخش شرقی در منطقه لنگر پیچ آسیب دیده ، PHMSA در نامه ای به انبریج به تاریخ 4 سپتامبر 2020، “،” بررسی توسط PHMSA و کارشناس شخص ثالث مستقل آن هیچ مسئله صداقت را شناسایی نکرد. از آنجا که هیچ مسئله سلامت در منطقه اطراف لنگر آواره مشخص نشده است ، PHMSA هیچ اعتراضی به راه اندازی مجدد قسمت شرقی خط 5 توسط Enbridge ندارد. ”

بخش غربی در ماه جولای به بهره برداری رسید.

مطلب مرتبط  کمیته نامزدی برای مجمع عمومی سالیانه الکترولوکس 2021 منصوب شد

خط 5 بیش از 65 سال بدون هیچ گونه حادثه ای در گذرگاه تنگه با خیال راحت به میشیگاندرز خدمت کرده است. تمرکز ما بر روی حفاظت از دریاچه های بزرگ ، محیط زیست و همه افرادی است که از این آب ها استفاده می کنند در حالی که انرژی را که مردم روزانه به آن اعتماد می کنند و انرژی ما را تأمین می کند ، تأمین می کنند.

از آنجا که ایمنی و حفاظت از محیط زیست به اندازه همه میشیگاندرها برای ما مهم است ، ما به کار خود ادامه می دهیم و منتظر روزی هستیم که جایگزینی خطوط لوله دوگانه خط 5 در یک تونل زیر آب تنگه ها به طور ایمن محصور شود از ماکیناک.

اطلاعات رو به جلو

اگرچه انبریج معتقد است این اظهارات آینده نگر بر اساس اطلاعات موجود در تاریخ ارائه چنین اظهاراتی و فرآیندهای مورد استفاده برای تهیه اطلاعات منطقی است ، اما چنین اظهاراتی تضمینی برای عملکرد آینده نیست و خوانندگان نسبت به اعتماد بی رویه به آینده نگرانه احتیاط می کنند بیانیه. از نظر ماهیت ، این عبارات شامل مفروضات مختلف ، خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته و سایر عوامل است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، سطح فعالیت و دستاوردها از آنچه بیان می شود یا ضمنی چنین اظهاراتی است ، تفاوت اساسی داشته باشد. مفروضات مربوط به عرضه و تقاضای نفت خام ، گاز طبیعی ، NGL و انرژی های تجدیدپذیر و قیمت این کالاها ، م statementsید و اساس کلیه اظهارات آینده نگر است ، زیرا ممکن است بر سطح تقاضای فعلی و آتی این کشور تأثیر بگذارد. خدمات شرکت به همین ترتیب ، همه گیر COVID-19 ، نرخ ارز ، نرخ تورم و نرخ بهره بر اقتصاد و محیط های تجاری که شرکت در آن فعالیت می کند تأثیر می گذارد و ممکن است بر سطح تقاضا برای خدمات و هزینه ورودی شرکت تأثیر بگذارد و بنابراین در همه آینده نگرها ذاتی است. بیانیه. به دلیل وابستگی متقابل و همبستگی این عوامل اقتصادی کلان ، نمی توان تأثیر هر فرض را در گزاره آینده نگر با قطعیت تعیین کرد. مهمترین مفروضات مرتبط با اظهارات آینده نگر در این خبر با توجه به خطوط لوله دوگانه خط 5 شامل تأثیر اقدامات دولتی و نظارتی ، تأییدیه ها و دادخواهی در عملیات جاری و آینده است.

مطلب مرتبط  NACCO Industries، Inc و شرکت ذغال سنگ آمریکای شمالی به اعلامیه ایستگاه نهر زغال سنگ رود بزرگ انرژی پاسخ می دهند

اظهارات آینده نگر Enbridge در معرض خطرات و عدم قطعیت است ، از جمله ، اما محدود به این خطرات و عدم قطعیت های بحث شده در این نسخه خبری و سایر پرونده های شرکت با کانادا و ایالات متحده تنظیم کننده های اوراق بهادار. تأثیر هر یک از خطرها ، عدم اطمینان یا عاملی در یک گزاره آینده نگر با قطعیت قابل تعیین نیست زیرا اینها به یکدیگر وابسته هستند و عملکرد آینده انبریج به ارزیابی مدیریت کلیه اطلاعات موجود در زمان مربوط بستگی دارد. به جز آنچه در قانون لازم الاجرا است ، انبریج تعهدی در قبال بروزرسانی یا بازنگری علنی اظهارات آینده نگرانه در این خبر یا سایر موارد ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، حوادث آینده یا غیر آن ، ندارد. تمام اظهارات آینده نگرانه بعدی ، چه کتبی و چه شفاهی ، منتسب به انبریج یا افرادی که از طرف شرکت اقدام می کنند ، صریحاً در کل اظهارات احتیاطی واجد شرایط هستند.

مطلب مرتبط  Alimentation Couche-Tard برنامه خرید مجدد سهام را تجدید می کند

درباره شرکت انبریج

انبریج شرکت پیشرو در زمینه زیرساخت های انرژی در آمریکای شمالی است. ما با خیال راحت و با اطمینان انرژی مورد نیاز مردم را تأمین می کنیم و می خواهیم کیفیت زندگی را تأمین کنیم. مشاغل اصلی ما شامل لوله های مایعات است که تقریباً 25 درصد از نفت خام تولید شده در این کشور را حمل می کند آمریکای شمالی؛ انتقال گاز و جریان میانه ، که تقریباً 20 درصد از گاز طبیعی مصرف شده در ایالات متحده را حمل می کند. توزیع و ذخیره سازی گاز ، که تقریباً به 3.8 میلیون مشتری خرده فروشی خدمات ارائه می دهد انتاریو و کبک؛ و تولید انرژی تجدیدپذیر ، که تقریباً 1750 مگاوات انرژی خالص تجدیدپذیر در تولید می کند آمریکای شمالی و اروپا. سهام مشترک این شرکت در بورس اوراق بهادار تجارت می کند تورنتو و نیویورک بورس های سهام با نماد ENB. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.enbridge.com.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

رسانه ها
تلفن رایگان: (888) 992-0997
پست الکترونیک: [email protected]

جامعه سرمایه گذاری
تلفن رایگان: (800) 481-2804
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Enbridge Inc.

لینک های مربوطه

http://www.enbridge.com

پاسخی بگذارید