EnergyPoint Energy دو انتصاب مدیریت ارشد مالی را اعلام می کند

EnergyPoint Energy دو انتصاب مدیریت ارشد مالی را اعلام می کند

هوستون، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – CenterPoint Energy، Inc. (NYSE: CNP) امروز دو انتصاب مدیریت ارشد مالی را اعلام کرد که تیم مدیریتی آن را بیشتر تقویت می کند و شرکت را برای اجرای استراتژی رشد بلندمدت جدید خود قرار می دهد.

معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد مالی گفت: “همانطور که ما موقعیت خود را برای تبدیل شدن به یک برنامه با ارزش برتر در حالی که حمایت از انتقال به آینده ای با انرژی پاک تر است ، فراهم می کنیم ، در رشد آینده شرکت ما یک تیم رهبری اثبات شده ، باتجربه و کارمندان با انرژی و اختصاصی خواهیم بود.” جیسون ولز. “این انتصابات ارشد مدیریت مالی برای تعهد ما در به حداکثر رساندن مزایای رشد ما برای مشتریان ، سهامداران و جوامع حیاتی خواهد بود.”

استیسی پیترسون به عنوان معاون ارشد ، برنامه ریزی مالی و خزانه دار معرفی شده است

استیسی پیترسون معاون ارشد رئیس جمهور ، برنامه ریزی مالی و خزانه دار ، موثر شناخته شده است 11 ژانویه. پترسون برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل مالی شرکت ، فعالیت های سرمایه گذاری ، ترازنامه و استراتژی بازار سرمایه ، مدیریت وجه نقد ، روابط بانکی ، مدیریت برنامه سود و گزارش انطباق را بر عهده خواهد داشت. وی مسئولیت مدیریت ریسک مالی را بر عهده خواهد داشت زیرا این امر مربوط به هزینه بهره سالیانه ، بدهی ، برنامه کاغذ بازرگانی شرکت و تسهیلات اعتباری گردان است. پیترسون به ولز گزارش خواهد داد.

ولز گفت: “استیسی با سابقه اثبات شده در صنعت انرژی ، دارایی و بازارهای سرمایه به تیم رهبری CenterPoint Energy می پیوندد. او همانطور که استراتژی رشد طولانی مدت جدید خود را اجرا می کنیم ، برای شرکت ما ایده آل خواهد بود.” “تحت رهبری استیسی ، سازمانهای برنامه ریزی مالی و خزانه داری ما نقشی حیاتی در پنج ساله ما خواهند داشت 16 میلیارد دلارطرح سرمایه گذاری به علاوه ، که فرصتهای رشد آلی را در مشاغل سودمند ما فراهم می کند ، همچنین قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری زیرساخت های موجود ما را برای خدمت بهتر به مشتریان ما ایجاد می کند. “

پیترسون گفت: “با استراتژی جدید رشد بلندمدت که اخیراً راه اندازی شده است ، این یک زمان منحصر به فرد و مهم در تاریخ طولانی و پر افتخار CenterPoint Energy است. من از پیوستن به این تیم استثنایی بسیار خوشحالم و با هم ، استراتژی را برای تعیین موقعیت CenterPoint اجرا می کنم انرژی برای آینده ای برجسته. “

مطلب مرتبط  Pleatco Filtration به دنبال کارگرانی برای تأسیسات جدید تأثیرگذار در لوییزویل است

پیترسون در طول 20 سال زندگی حرفه ای خود نقش هایی را در افزایش مسئولیت داشته است. اخیراً ، وی به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور ، دارایی ، خزانه دار و رئیس روابط سرمایه گذاران در Talen Energy ، یکی از بزرگترین شرکتهای زیرساخت تولید برق مستقل خصوصی در آمریکای شمالی. پیش از این نقش ، پیترسون 11 سال را در کالپین ، یک مولد برق با بیش از 26000 مگاوات ظرفیت تولید در 16 ایالت و کانادا، عمده فروشی عملیات برق و خرده فروشی تجارت برق. پیترسون به دنبال نقش های رهبری در ساختار ، تحلیل مالی و استراتژیک و تجارت نیرو ، از سال 2013 تا 2018 به عنوان معاون رئیس جمهور ، دارایی و خزانه داری خدمت کرد.

پیترسون مدرک لیسانس علوم در تجارت و دارایی را از دانشگاه ایندیانا مدرسه کلی مربوط به کار. او فارغ التحصیل است دانشکده بازرگانی هاروارد برنامه مدیریت پیشرفته.

دارنده فیلیپ به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور ، برنامه ریزی استراتژیک و روابط سرمایه گذاران

دارنده فیلیپ معاون ارشد رئیس جمهور ، برنامه ریزی استراتژیک و روابط سرمایه گذاران ، موثر شناخته شده است 25 ژانویه. هولدر استراتژی شرکتی ، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری و فعالیت های توسعه تجاری و شرکتی CenterPoint Energy را در حمایت از استراتژی رشد بلند مدت شرکت هدایت خواهد کرد. علاوه بر این ، وی مسئولیت عملکرد روابط سرمایه گذاران شرکت و روابط آن با سهامداران ، تحلیلگران طرف فروش و سرمایه گذاران بالقوه را بر عهده خواهد داشت. دارنده به ولز گزارش خواهد داد.

ولز گفت: “تحت هدایت فیل ، سازمانهای برنامه ریزی استراتژیک و روابط سرمایه گذاران نقش مهمی خواهند داشت زیرا ما در مشاغل سودمند خود رشد می کنیم و فرصتهای سرمایه گذاری اضافی را در طول پنجره برنامه ریزی پنج ساله فعلی و فراتر از آن شناسایی می کنیم.” “سابقه ، تجربه و روابط فیل ، به ویژه در صنعت خدمات ، سرمایه های ارزشمندی خواهد بود زیرا ما همچنان از طریق اجرا و ارتباطات روشن درمورد پیشرفت خود ، از جمله تلاش های ما برای افزایش رشد ، موقعیت و گزاره ارزش.”

دارنده گفت ، “من معتقدم EnergyPoint Energy برای تبدیل شدن به یک برنامه با ارزش برتر ، دستیابی به عالی ترین سطح عملیاتی و تحقق فرصت های برجسته رشد آلی ، راهی روشن و غیر قابل تردید دارد. من مشتاقانه منتظر عضوی از این شرکت بزرگ هستم و در کنار تیم با استعداد برای ارائه استراتژی. “

مطلب مرتبط  رشد و پتانسیل نوآوری

هولدر در طول 15 سال زندگی حرفه ای خود نقش هایی را در افزایش مسئولیت داشته است. اخیراً ، او به عنوان مدیر عامل ، انرژی ، انرژی و انرژی های تجدیدپذیر بانکداری سرمایه گذاری در Guggenheim Securities ، بانکداری سرمایه گذاری و تجارت بازارهای سرمایه Guggenheim Partners ، یک شرکت مشاوره سرمایه گذاری جهانی فعالیت کرد. در این مقام ، هولدر روابط گوگنهایم و ایالت کالیفرنیا، از جمله مشاور فرماندار گاوین نیوزوم در مورد ورشکستگی PG&E و ایجاد صندوق آتش سوزی ایالتی کالیفرنیا. پیش از این نقش ، هولدر هشت سال را در سیتی گروپ گذراند و در آنجا به عنوان مدیر ، بانک و سرمایه گذاری سرمایه گذاری فعالیت کرد. او وظایف مشاوره ای استراتژیک و M&A را برای چندین شرکت هلدینگ سودمند و انرژی ، از جمله AES ، Dominion Energy ، Duke Energy ، Energy Future Holdings ، InfraREIT ، Iberdrola ، PG&E ، South Company و Vistra Energy رهبری کرد.

هولدر مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی را از دانشگاه اموری که در آتلانتا.

این شرکت همچنین از عزیمت معاون رئیس جمهور و خزانه دار خبر داد رابرت مک ری و مدیر روابط سرمایه گذار دیوید موردی از CenterPoint Energy برای پیگیری سایر فرصت های شغلی.

ولز گفت ، “من می خواهم از این فرصت استفاده كنم و از رابرت و دیو برای مشاركت های بسیاری كه در CentrePoint Energy داشته اند تشكر كنم و برای آنها آرزوی موفقیت در فعالیت های آینده خود داشته باشم.”

درباره EnergyPoint Energy
به عنوان تنها شرکت برق و گاز متعلق به سرمایه گذاران مستقر در تگزاس، CenterPoint Energy، Inc. (NYSE: CNP) یک شرکت تحویل انرژی با انتقال و توزیع برق ، تولید برق و توزیع گاز طبیعی است که به بیش از 7 میلیون مشتری اندازه گیری شده خدمات ارائه می دهد. آرکانزاس، ایندیانا، لوئیزیانا، مینه سوتا، می سی سی پی، اوهایو، اوکلاهما و تگزاس. از همان زمان 30 سپتامبر 2020، این شرکت تقریباً مالک آن بود 33 میلیارد دلار در دارایی ها و همچنین 53.7 درصد از واحدهای مشترک دارای منافع محدود شریک در Enable Midstream Partners ، LP ، یک شرکت مشارکت محدود با تجارت عمومی که دارای دارایی های زیرساخت های گاز طبیعی و نفت خام واقع در یک مکان استراتژیک است ، مالک ، اداره و توسعه است. با تقریباً 9،600 کارمند ، CenterPoint Energy و شرکت های قبلی آن بیش از 150 سال در تجارت بوده اند. برای اطلاعات بیشتر ، به CenterPointEnergy.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  بینش در مورد بازار جهانی الکل چرب تا سال 2026

بیانیه رو به جلو
این نسخه خبری شامل گزاره های آینده نگرانه به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. هنگامی که در این نسخه خبری استفاده می شود ، کلمات “ادامه” ، “طرح” ، “اراده” یا سایر کلمات مشابه برای شناسایی آینده است بیانیه ها را نادیده گرفتن این اظهارات آینده نگر بر اساس فرضیات مدیریت استوار است که تصور می شود در زمان ساخته شده منطقی است و در معرض خطرات و عدم اطمینان های قابل توجه است. رویدادها و نتایج واقعی ممکن است از لحاظ بیان شده یا ضمنی این اظهارات آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. هرگونه اظهارات در این خبر منتشر شده در مورد رویدادهای آینده ، مانند شناسایی و اجرای استراتژی های تجاری ، فرصت ها و ابتکارات ، ایجاد ارزش ، برنامه سرمایه گذاری سرمایه ای ، عملکرد و قدرت مالی آینده ، و هرگونه اظهارات دیگری که واقعیت تاریخی ندارند ، CenterPoint Energy است – بیانیه های به دنبال هر بیانیه آینده نگرانه موجود در این نسخه خبری فقط از تاریخ انتشار این نسخه صحبت می کند. عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه که توسط اطلاعات آینده نگر ارائه شده متفاوت است ، متفاوت کنند ، شامل خطرات و عدم قطعیت مربوط به موارد زیر است: (1) تأثیر COVID-19 ؛ (2) شرایط بازار مالی ؛ (3) شرایط عمومی اقتصادی ؛ (4) زمان و تأثیر تصمیمات نظارتی و قانونی در آینده ؛ (5) اثرات رقابت ؛ (6) تغییرات آب و هوایی ؛ (7) تغییر در برنامه های تجاری ؛ و (8) سایر عوامل ، خطرات و عدم اطمینان در مورد گزارش سالانه CenterPoint Energy در مورد فرم 10-K برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2019 ، گزارش های سه ماهه CenterPoint Energy در فرم 10-Q برای سه ماهه منتهی به 31 مارس 2020 ، ژوئن 30 ، 2020 و 30 سپتامبر 2020 و سایر گزارشات CentrePoint Energy یا شرکت های تابعه آن ممکن است هر از چندگاهی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت کنند.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
رسانه ها:
تلفن 713.619.5143
سرمایه گذاران:
تلفن 713.207.6500

SOURCE CenterPoint Energy، Inc.

پاسخی بگذارید