EnergyWare ، LLC با تشکر از مشتریان خود

EnergyWare ، LLC با تشکر از مشتریان خود

SUNRISE ، Fla.، 26 مه سال 2020 / PRNewswire / – در حالی که این کشور در حال پاسخ به همه گیر شدن کروناویروس است و نزدیک به 30 میلیون آمریکایی طی شش هفته گذشته از مزایای بیکاری تقاضا کرده اند ، EnergyWare از مشتریان خود برای حمایت مستمرشان تشکر می کند. این شرکت به عنوان یک پایگاه مشتری قوی خود ، قادر به پرداخت حقوق افراد خود است و تصمیم دارد از کار کردن یا اخراج کارمندان خود جلوگیری کند. این تعهد بدون تداوم حمایت جامعه EnergyWare امکان پذیر نیست: مشتریانی وفادار که علیرغم چشم انداز اقتصادی فعلی ، همچنان با EnergyWare همکاری می کنند تا بتوانند این بحران را با یکدیگر هدایت کنند. EnergyWare یک شرکت با خدمات کامل ، طراحی و کارآیی در سراسر کشور ، مهندسی و نصب است.

مطلب مرتبط  "سقوط از گریس" بارگیری رایگان (2020) - Criticbay.com را تماشا کنید

“ما از کارمندان خود بخاطر هوشیاری و ایمنی و مشتریان خود بخاطر فرصتهای ارائه شده تشکر می کنیم. در حالی که اینها آبهای غیرمترقبه هستند ، ما در گذشته روی نقشه های احتمالی کار کرده ایم. در حالی که هیچ کس نمی توانست کاملاً برای این بیماری همه گیر آماده شود ، ما پیش بینی کرده بودیم. برای اطمینان از ثبات مالی در زمان نامشخص ، “می گوید اندی برتامینی، مدیر ارشد عملیات.

کارمندان به ویژه از مشتری و تعهد شرکت استقبال می کنند. اریک بیلوتا، مدیر محصول در EnergyWare ، گفت: “این واقعیت که شرکت ما در این مدت برای کارمندان خود قدم می گذارد نشان می دهد که ما چقدر ارزشمند و قابل احترام هستیم. این امر تقویت می کند که کار برای EnergyWare انتخاب مناسبی است و همچنان ادامه دارد.”

مطلب مرتبط  پس از پاسخ همه گیر اضطراری ، صندوق Tomorrow Rising توسط بنیاد الکتریک اشنایدر بر حمایت و بهبودی و مقاومت در این زمینه متمرکز است

EnergyWare یکی از باتجربه ترین و مورد احترام شرکت های بهره وری انرژی در کشور است ایالات متحده. مشتریان در سراسر ایالات متحده به سازمان واگذار کرده اند که راه حل های جدیدترین انرژی را ارائه دهد. EnergyWare طراحی و پیاده سازی می کند تا بیش از انتظارات مشتری برای ایمنی ، کیفیت و زیبایی شناسی و در عین حال به هدفمندی برای بازگشت سرمایه و پس انداز برسد.

علاوه بر این ، EnergyWare در حال همکاری نزدیک با مشتریان است تا اطمینان حاصل شود که پروژه ها می توانند به موقع به اتمام برسند و حتی در برخی موارد بدون نیاز به سرمایه.

اد رپا، EVP از فروش ، یک طرفدار قوی از رویکرد مشتری محور است و می گوید: “ما نمی توانیم به اندازه کافی از مشتریان خود تشکر کنیم. من همچنین می خواهم شخصاً از همه کارکنان سخت کوش خود تشکر کنم. تعهد مداوم آنها به مشتریان بسیار باورنکردنی بوده است. ما حتی به دلیل این تعهد توانسته ایم محصولات اضافی را نیز منتشر کنیم. “

مطلب مرتبط  شریک Dynegy و Comp-U-Dopt برای دسترسی تکنولوژی به دانشجویان شیکاگو

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و محصولات آن: EnergyWareLLC.com.

درباره EnergyWare، LLC

EnergyWare یک شرکت با خدمات کامل ، طراحی و کارآیی در سراسر کشور ، مهندسی و نصب است. این شرکت با آوردن مهندسین نورپردازی ، طراحان نورپردازی ، تولید با بهترین نژاد و برق در زمینه انرژی ENERGY محور ، همه را در زیر یک چتر از بین می برد. برای اطلاعات بیشتر ، به EnergyWareLLC.com مراجعه کنید.

مخاطب:
بواز سانتیاگو، مدیر
ایمیل: bsantiag[email protected]

تصاویر مرتبط

Energyware-llc.png
EnergyWare LLC

SOURCE EnergyWare LLC

لینک های مربوطه

http://EnergyWareLLC.com

پاسخی بگذارید