EnLink Midstream به روز رسانی کسب و کار در مورد تأثیر طوفان لورا را ارائه می دهد

EnLink Midstream به روز رسانی کسب و کار در مورد تأثیر طوفان لورا را ارائه می دهد

دالاس، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – EnLink Midstream، LLC (NYSE: ENLC) (EnLink) امروز گزارش داد که انتظار نمی رود تأثیرات طوفان لورا در دارایی ها ، دارایی ها و عملیات EnLink مربوط به طوفان قابل توجه باشد ، و مهمتر از همه ، همه کارمندان ایمن و ایمن هستند حساب شده

وی گفت: “ما از اینکه کارکنان ما ایمن هستند بسیار سپاسگزاریم و من به اینکه تیم های ما چگونه سریع و به طور موثر به حوادث مهم مانند این واکنش نشان می دهند ، افتخار می کنم و از قبل برای محافظت از مردم ، جوامع و تداوم تجارت در شرایط دشوار آماده می شویم.” باری ای دیویس، رئیس EnLink و مدیر اجرایی. “تیم ما کارهای فوق العاده ای انجام داده است تا تأثیرات طوفان لورا در عملیات تجاری ما را به حداقل برساند ، که به ما این امکان را داده است که خدمات زیرساخت های انرژی اساسی را به روشی ایمن و مطمئن ادامه دهیم.”

مطلب مرتبط  دانلود رایگان "Birds of Prey" (2020) - maximedia

EnLink شبکه بزرگی از دارایی ها را در لوئیزیانا و در امتداد ساحل خلیج فارس ، از جمله یکی از بزرگترین سیستم های انتقال خط لوله انتقال گاز در لوئیزیانا. علاوه بر این ، EnLink دارای دارایی های تقسیم ، حمل و نقل ، ذخیره سازی و توزیع مایعات گاز طبیعی است که هاب را به هم متصل می کند مونت بلویو ، تگزاس برای تقاضای بازار در جنوب لوئیزیانا.

درباره شرکتهای میان دوره ای EnLink
EnLink Midstream به طور قابل اعتماد از یک پلتفرم میان جریان متفاوت استفاده می کند که برای ایجاد ارزش پایدار و طولانی مدت ساخته شده است. بهترین خدمات در کلاس EnLink از زنجیره ارزش جریان میانه برخوردار است و از این طریق می توان از قابلیت های گاز طبیعی ، نفت خام ، میعانات و NGL برخوردار شد. سیستم عامل های دارایی یکپارچه ساخته شده ما در حوضه های تولید برتر و مراکز اصلی تقاضا ، از جمله حوضه پرمین ، اوکلاهما، شمال تگزاس، و ساحل خلیج فارس. بنیان مالی قوی EnLink و تعهد او به اجرای عالی موجبات بازده و ارزش رقابتی کارمندان ، مشتریان و سرمایه گذاران ما را فراهم می آورد. دفتر مرکزی آن در دالاس، EnLink از طریق EnLink Midstream، LLC (NYSE: ENLC) به صورت عمومی معامله می شود. برای آگاهی از نحوه اتصال انرژی EnLink به زندگی ، به سایت www.EnLink.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  جورجیا پاور در تلاش است تا 55000 مشتری باقیمانده را پس از طوفان زتا بازگرداند

روابط سرمایه گذار: کیت والش، معاون روابط سرمایه گذار و مالیات ، 9696- 214-721 ، [email protected]
روابط رسانه ای: جیل مک میلان، معاون روابط استراتژیک و روابط عمومی ، 214-721-9271 ، [email protected]

SOURCE EnLink Midstream، LLC

لینک های مربوطه

https://www.EnLink.com

پاسخی بگذارید