EPRI تغییرات رهبری اجرایی را اعلام می کند

EPRI تغییرات رهبری اجرایی را اعلام می کند

پالو آلتو ، کالیفرنیا.، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – انستیتوی تحقیقات نیروی الکتریکی (EPRI) امروز تغییرات زیادی را در تیم رهبری اجرایی خود اعلام کرد که برای ارائه بهتر راه حل های مبتنی بر علم برای پاسخگویی به نیازهای تکامل یافته برای مردم در میان انتقال سیستم انرژی جهانی انجام شده است.

رئیس EPRI گفت: “رهبری با استعداد و کارکنان فداکار ما EPRI را به عنوان مهمترین مبتکر انرژی در جهان در یک زمان تحول بخش برق شکل داده اند.” ارشد منصور. “انجام مأموریت جامعه محور ما در محیط پویای جهانی امروز نیازمند رویکردهای جدیدی است که محققان متخصص ما را قادر می سازد تا آینده انرژی را کمک کنند.”

EPRI برای کمک به تخصص در میان بخش ها و هدایت تحقیق و توسعه متمرکز بر آینده (R&D) ، دو نفر از رهبران خود را به سمت های معاون جدید رئیس جدید ایجاد شده منصوب می کند.

نیل ویلمشورست، معاون رئیس هسته ای و مدیر ارشد هسته ای ، معاون ارشد منابع سیستم انرژی خواهد شد. در این نقش ، وی نظارت اجرایی بخشهای هسته ای و تولیدی EPRI را فراهم خواهد کرد. ویلمشورست همچنین مسئولیت های رهبری هسته ای فعلی خود را به طور موقت حفظ خواهد کرد.

راب چپمنمعاون استراتژی برق و انرژی پایدار (E & SES) ، معاون ارشد راه حل های تحویل انرژی و مشتری می شود. در این نقش ، وی نظارت اجرایی بر مجموعه گسترده EPRI تحویل و بهره برداری از انرژی R&D ، از جمله شبکه های یکپارچه و سیستم های انرژی ، زیرساخت انتقال و توزیع و E & SES را فراهم خواهد کرد. چپمن همچنین به سازمان نوآوری فناوری EPRI راهنمایی می کند و مسئولیت های E & SES فعلی خود را به طور موقت حفظ می کند.

مطلب مرتبط  Surge Copper لیف نیلسون را به عنوان مدیرعامل منصوب کرد

“به عنوان معاون هسته ای ، نیل ویلمشورست منصور گفت: “بخش هسته ای EPRI را به سازمان برجسته تحقیق و توسعه جهانی صنعت تبدیل می کند.”راب چپمن با هدایت تحقیقات و کنفرانسهای جهانی EPRI ، استاندارد رهبری فکری کارآمد را تعیین کنید. نیل و راب رهبرانی با بصیرت هستند که درک دقیق آنها از چالش های انرژی پیش روی ما و چگونگی کار در سراسر نمونه کارهای تحقیقاتی EPRI برای توسعه راه حل های نوآورانه از طریق تحقیق و توسعه مشترک است. “

EPRI همچنین از نقش های جدید سه رهبر در حال ظهور دیگر خبر داد.

نوا اسپینوزا، مدیر ، تحقیق و توسعه ، موفق خواهد شد تام کوچه در تولید بخش تولید به عنوان معاون رئیس جمهور ، تأمین انرژی و منابع کم کربن.

مطلب مرتبط  الماس استان کوهستان نتایج فروش الماس چهارم و بازیابی یک الماس استثنایی را اعلام کرد

ژاکلین روزاتی، دستیار مشاور عمومی ، موفق خواهد شد سالوادور کاسنته به عنوان معاون رئیس جمهور ، مشاور عمومی ، مدیر ارشد تطابق و دبیر

شارمین دیویس، مدیر شرکای تجاری منابع انسانی ، موفق خواهد شد کارولین شوکلی به عنوان معاون رئیس جمهور ، منابع انسانی و تنوع

“همانطور که مجموعه تحقیق و توسعه EPRI برای رسیدگی به چالش های انرژی جهانی رشد کرد ، تام کوچه، سال کاستنته، و کارولین شوکلی منصور گفت: “به طور مداوم مأموریت منافع عمومی EPRI را از طریق اقدامات خود نشان می دهیم – تحقیق و توسعه مشترک ما را برای منافع جامعه ارتقا می دهیم.” ”

منصور هنگام آماده شدن برای آینده گفت: “نوا اسپینوزا توانایی نشان داده شده است تا ذینفعان انرژی جهانی را برای یک هدف مشترک گردهم آورد – با امکان پذیر کردن آینده انرژی پاک تر ، اقتصاد را کربن زدایی کند. ژاکلین روزاتی می فهمد که چگونه می توان موضوعات حساس حقوقی را در فضای انرژی جستجو کرد ، و شارمین دیویس برای ایجاد نیروی کار جهانی EPRI و امکان همکاری در سراسر جهان ضروری بوده است. “

منصور افزود كه رهبري آنها به EPRI كمك خواهد كرد “چالش هاي انرژي را به فرصت هايي براي ارائه ارزش اجتماعي در سال هاي آينده تبديل كند.”

مطلب مرتبط  Terex فراخوان کنفرانس نتایج مالی سه ماهه چهارم و پایان سال 2020 را اعلام می کند

تغییرات رهبری اعلام شده امروز اعمال می شود 1 نوامبر.

EPRI پیش از این اعلام کرده بود که منصور به دنبال مدیرعاملی رئیس جمهور و مدیرعامل خواهد شد مایک هوارد بازنشستگی در پایان سال.

درباره EPRI

انستیتوی تحقیقات نیروی برق ، شرکت (EPRI ، www.epri.com) تحقیق و توسعه مربوط به تولید ، تحویل و استفاده از برق را برای منافع عموم انجام می دهد. EPRI یک سازمان غیرانتفاعی مستقل ، دانشمندان و مهندسان و متخصصان دانشگاه و صنعت خود را برای کمک به رفع چالش های برق از جمله قابلیت اطمینان ، کارایی ، مقرون به صرفه ، بهداشت ، ایمنی و محیط زیست گرد هم آورده است. اعضای EPRI 90٪ از برق تولید شده و تحویل شده را نشان می دهد ایالات متحده با مشارکت بین المللی به 40 کشور گسترش یافته است. دفاتر و آزمایشگاه های اصلی EPRI در این کشور حضور دارند پالو آلتو ، کالیفرنیا.؛ شارلوت ، نی سی؛ ناکسویل ، تن.؛ دالاس، تگزاس؛ لنوکس ، ماس.؛ و ایالت واشنگتن.

ما را در توییتر EPRINews دنبال کنید

مخاطب:

تیم لجدال
مدیر ارشد ارتباطات خارجی
980-229-5964
[email protected]

SOURCE موسسه تحقیقات برق الکتریکی

لینک های مربوطه

www.epri.com

پاسخی بگذارید