EQT قیمت گذاری عرضه عمومی سهام عادی را اعلام می کند

EQT قیمت گذاری عرضه عمومی سهام عادی را اعلام می کند

پیتسبورگ، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – EQT Corporation (NYSE: EQT) (این شرکت یا EQT) امروز اعلام کرد که قیمت پیشنهادی عمومی 20،000،000 سهام سهام عادی خود را با قیمتی برای عموم مردم 15.50 دلار هر سهم (پیشنهاد). این شرکت به بیمه گذاران یک گزینه 30 روزه برای خرید حداکثر 3،000،000 سهام سهام عادی خود اعطا کرده است.

این شرکت در نظر دارد از خالص درآمد حاصل از این پیشنهاد برای تأمین بخشی از قیمت خرید سهام اخیراً اعلام شده شرکت در زمینه دارایی های بالادستی و میانی جریان خاص واقع در حوضه آپالاچی از شورون استفاده کند. ایالات متحده آمریکا. Inc (خرید Chevron). اتمام پیشنهاد منوط به اتمام خرید Chevron نیست و اتمام پیشنهاد نیز شرط اتمام Chevron Acquisition نیست. اگر خرید Chevron به اتمام نرسد ، شرکت قصد دارد از سود خالص پیشنهاد برای بازپرداخت یا بازپرداخت بدهی های پرداخت نشده ، از جمله بدهی های با سررسید کوتاه مدت و برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

Citigroup ، Credit Suisse ، BofA Securities و Barclays به عنوان مدیر مشترک اداره کتاب برای پیشنهاد فعالیت می کنند. سهام سهام عادی که شرکت قصد دارد در این پیشنهاد به فروش برساند ، مطابق ضمیمه دفترچه راهنما و دفترچه راهنمای همراه آن ، که به عنوان بخشی از بیانیه موثر ثبت قفسه ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار در فرم S- ثبت شده ، صادر می شود. 3 نسخه های مربوط به ضمانت نامه اولیه مقدماتی و دفترچه راهنمای پایه مربوط به پیشنهاد ، و همچنین کپی های ضمیمه آخرین گزارشنامه در صورت موجود بودن ، می توانند از طریق وب سایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار به نشانی www.sec.gov یا تماس با هر یک از موارد زیر تهیه شوند. پذیره نویسان: سیتی گروپ ، راه حل های مالی Broadridge ، c / o خیابان لانگ آیلند 1155 ، Edgewood ، نیویورک 11717 یا با تماس 800-831-9146 اوراق بهادار Credit Suisse (ایالات متحده آمریکا) LLC ، Attn: بخش Prospectus ، 6933 Louis Stephens Drive ، موریسویل ، NC 27560 ، از طریق تماس با 1-800-221-1037 ، یا از طریق ایمیل [email protected]؛ BofA Securities، NC1-004-03-43، 200 North College Street، طبقه 3، Charlotte NC 28255-0001، Attn: Prospectus Department، یا از طریق ایمیل [email protected]؛ and Barclays، c / o Broadridge Financial Solutions، 1155 Long Island Avenue، Edgewood ، نیویورک 11717 ، از طریق تماس با 888-603-5847 ، یا از طریق ایمیل [email protected].

این خبر انتشار به منزله پیشنهاد فروش ، درخواست خرید یا پیشنهاد خرید یا فروش هرگونه اوراق بهادار نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد ، وجود نخواهد داشت. قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این ایالت ها یا حوزه های قضایی.

مطلب مرتبط  سه توربین قدرت جزر و مدی مستقر در رودخانه شرقی شهر نیویورک

تماس با سرمایه گذار:
اندرو بریز
مدیر روابط سرمایه گذار
412.395.2555
[email protected]

درباره شرکت EQT
EQT Corporation یک شرکت پیشگام تولید گاز طبیعی مستقل است که فعالیت های آن در هسته های Marsellus و Utica Shales در حوضه آپالاچی متمرکز است. ما متعهد شده ایم تا با مسئولیت پذیری پایه دارایی های کلاس جهانی خود را توسعه دهیم و اپراتور انتخابی برای ذینفعان خود باشیم. با استفاده از فرهنگی که اولویت بهره وری عملیاتی ، فناوری و پایداری را دارد ، ما به دنبال بهبود مداوم روش تولید انرژی با مسئولیت محیطی ، قابل اعتماد و کم هزینه هستیم. ما نسبت به ایمنی کارمندان ، پیمانکاران و جوامع و کاهش ردپای کلی محیط زیست تعهد طولانی مدت داریم. ارزش های ما در نحوه عملکرد و نحوه تعامل هر روز مشهود است – اعتماد ، کار تیمی ، قلب و تکامل در مرکز همه کارهایی است که انجام می دهیم.

اظهارات احتیاطی
این نسخه خبری شامل گزاره های آینده نگرانه ای به معنای بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، با اصلاحیه ، و بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 ، با اصلاحیه است. اظهاراتی که دقیقاً مربوط به واقعیت های تاریخی یا فعلی نیست ، آینده نگرانه است. بدون محدودیت کلی موارد گفته شده ، بیانیه های آینده نگرانه مندرج در این خبر به طور خاص شامل بیانیه هایی در مورد برنامه های شرکت و زمان پیش بینی شده با توجه به پیشنهاد و خرید Chevron است. این اظهارات آینده نگر خطرات و عدم قطعیت هایی را در بر می گیرد که می تواند باعث شود نتایج واقعی با نتایج پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشند. بر این اساس ، سرمایه گذاران نباید به عنوان پیش بینی نتایج واقعی به بیانیه های آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. شرکت این گفته های آینده نگر را بر اساس انتظارات و پیش فرض های فعلی در مورد رویدادهای آینده ، با در نظر گرفتن کلیه اطلاعات موجود در شرکت ، تنظیم کرده است. در حالی که شرکت این انتظارات و پیش فرض ها را معقول می داند ، اما ذاتاً در معرض خطرات و عدم قطعیت های تجاری ، اقتصادی ، رقابتی ، نظارتی و سایر موارد است ، که پیش بینی بسیاری از آنها دشوار و فراتر از کنترل شرکت است. خطرات و عدم قطعیت هایی که ممکن است بر عملکرد ، عملکرد و نتایج حاصل از بیانیه های شرکت و آینده نگرانه شرکت تأثیر بگذارد ، شامل نوسانات قیمت کالاها است ، اما به آنها محدود نمی شود. هزینه ها و نتایج حفاری و عملیات ؛ دسترسی به سرمایه و هزینه آن. عدم اطمینان در مورد برآورد ذخایر ، شناسایی مکان های حفاری و توانایی افزودن ذخایر اثبات شده در آینده ؛ پیش فرضهای پیش بینی تولید کیفیت داده های فنی ؛ توانایی شرکت در تخصیص مناسب سرمایه و منابع در میان فرصت های استراتژیک خود ؛ خطرات و خطرات ذاتی که معمولاً برای حفاری ، تولید ، حمل و ذخیره سازی گاز طبیعی ، مایعات گاز طبیعی و روغن اتفاق می افتد. خطرات امنیت سایبری در دسترس بودن و هزینه دکل های حفاری ، خدمات تکمیل ، تجهیزات ، تجهیزات ، پرسنل ، خدمات میدان نفتی و آب مورد نیاز برای اجرای برنامه های اکتشاف و توسعه شرکت ؛ توانایی دریافت مجوزهای زیست محیطی و سایر مجوزها و زمان آن. مقررات یا اقدام دولت ؛ خطرات زیست محیطی و آب و هوایی ، از جمله تأثیرات احتمالی تغییر آب و هوا ؛ عدم اطمینان مربوط به شدت ، شدت و مدت زمان شیوع COVID-19. و ایجاد اختلال در تجارت شرکت به دلیل خریدها و معاملات قابل توجه دیگر. این خطرات و سایر خطرات در بخش 1A ، “عوامل خطر” و جاهای دیگر در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K برای سال پایان توصیف شده است. 31 دسامبر 2019، همانطور که توسط بخش II ، بخش 1A به روز شده است ، “عوامل خطر” در شرکت متعاقبا گزارش های سه ماهه در مورد فرم 10-Q و سایر اسنادی را که شرکت هر از گاهی پرونده های آن را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه می دهد ، ارائه می دهد. علاوه بر این ، شرکت ممکن است در معرض خطرهای پیش بینی نشده فعلی باشد که ممکن است از نظر مادی تأثیر منفی بر آن بگذارد.

مطلب مرتبط  ICL نتایج سه ماهه سوم انعطاف پذیر را گزارش می دهد

هر بیانیه آینده نگر فقط از تاریخ ارائه چنین گزارشی صحبت می کند و شرکت هیچ تعهدی در قبال بروزرسانی یا بازنگری بیانیه آینده نگر ندارد ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن ، مگر در موارد مورد نیاز طبق قانون

شرکت SOURCE EQT

لینک های مربوطه

https://www.eqt.com

مطلب مرتبط  Borr Drilling Limited - راه اندازی پیشنهادات بعدی

پاسخی بگذارید