EQT نتایج پیشنهاد مناقصه بدهی خود را اعلام می کند

EQT نتایج پیشنهاد مناقصه بدهی خود را اعلام می کند

پیتزبورگ، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت EQT (“شرکت” یا “EQT”) (NYSE: EQT) امروز نتایج پیشنهاد مناقصه خود را که قبلاً اعلام شده بود (“پیشنهاد مناقصه”) برای خرید نقدی و هر 4،875 برجسته آن اعلام کرد. ٪ یادداشتهای ارشد سال 2021 (“یادداشت ها”).

مناقصه مناقصه در تاریخ منقضی شده است ساعت 5 بعد از ظهر، شهر نیویورک زمان ، در 11 آگوست 2020 (“تاریخ انقضا”). از تاریخ انقضا ، تقریباً 101.5 میلیون دلار مبلغ اصلی اسناد به طور معتبر به مناقصه گذاشته می شود و به طور معتبر خارج نمی شوند (“یادداشت های ارائه شده”) ، که تقریباً شامل نمی شود 1.5 میلیون دلار مبلغ اصلی یادداشتهایی که در معرض مراحل تحویل تضمین شده باقی می مانند.

در جدول زیر برخی از شرایط پیشنهاد مناقصه آورده شده است:

عنوان یادداشت ها

CUSIP
عدد

مقدار اصلی
برجسته

مقدار اصلی
مناقصه(1)

توجه(2) (3)

4.875٪ یادداشت های ارشد به دلیل سال 2021

26884LAB5

245،393،000 دلار

$ 101،450،000

1،032.50 دلار(1)

1456،000 دلار مبلغ اصلی یادداشت ها را که در معرض مراحل تحویل تضمین شده قرار دارند ، شامل نمی شود.

(2)

به مبلغ اصلی 1000 دلار یادداشتهای پذیرفته شده برای خرید.

(3)

شامل سود تعلق نمی گیرد ، که علاوه بر ملاحظات ، به شما پرداخت می شود.

پیش بینی می شود پرداخت سود یادداشت های پیشنهادی امروز دیرتر انجام شود. این شرکت همچنین انتظار دارد همه یادداشتهایی را که در معرض مراحل تحویل تضمین شده باقی مانده اند بپردازد و برای این قبیل یادداشت ها پرداخت کند 14 آگوست 2020. شرکت از وام های دریافتی و در صورت لزوم از وام های تحت تأمین اعتبار طوفان خود ، برای خرید یادداشت ها به موجب پیشنهاد مناقصه استفاده می کند.

پیشنهاد مناقصه براساس شرایط و ضوابط مندرج در تاریخ پیشنهادی برای خرید مورخ ارائه شده است 5 آگوست 2020 (“پیشنهاد خرید”) و نامه مربوط به ارسال و اعلامیه تحویل تضمینی (“اسناد پیشنهاد مناقصه”). تعهد شرکت در پذیرش پرداخت و پرداخت مطالب معتبر در مناقصه مناقصه منوط به رضایت یا چشم پوشی از تعدادی از شرایط ذکر شده در پیشنهاد برای خرید می باشد.

مطلب مرتبط  ConFlow Power با قیمت 50،000،000،000 دلار به قلمرو ایالات متحده فروخته می شود

اوراق بهادار BofA به عنوان مدیر نمایندگی برای پیشنهاد مناقصه عمل می کند. نماینده اطلاعات و مناقصه یک شرکت خدمات جهانی وام دهنده است.

کپی اسناد پیشنهاد مناقصه در http://www.gbsc-usa.com/EQT یا با تماس با نماینده اطلاعات در (866) 470-4500 (عوارض رایگان) یا (212) 430-3774 (جمع آوری) موجود است یا ایمیل [email protected]. سوالات مربوط به پیشنهاد مناقصه باید به اوراق بهادار BofA با شماره (980) 388-4370 (جمع آوری) یا [email protected].

این انتشار خبری نباید پیشنهادی برای فروش ، دادخواستی برای خرید یا پیشنهاد خرید یا فروش اوراق بهادار باشد. پیشنهاد مناقصه فقط به موجب پیشنهاد پیشنهاد خرید انجام می شود و تنها در چنین حوزه های قضایی است که طبق قانون قابل اجرا مجاز است.

تماس با سرمایه گذار:
اندرو برزی
مدیر ، روابط سرمایه گذار
412.395.2555
[email protected]

درباره شرکت EQT
شرکت EQT یک شرکت برتر تولید گاز طبیعی است که دارای فعالیتهای متمرکز در هسته های مارچلوس و یوتیکا شیل در حوضه Appalachian است. ما اختصاص داده شده ایم تا مسئولیت پذیری پایگاه دارایی خود را در سطح جهانی توسعه دهیم و عامل انتخاب برای سهامداران خود باشیم ما با استفاده از فرهنگی که در آن کارآیی عملیاتی ، فناوری و پایداری را در اولویت قرار داده است ، ما در صدد هستیم به طور مداوم روش تولید انرژی با مسئولیت محیطی ، قابل اعتماد و کم هزینه را بهبود بخشیم. ما نسبت به ایمنی کارکنان ، پیمانکاران و جوامع و کاهش ردپای کلی محیط زیست ما تعهد دیرینه داریم. ارزشهای ما در نحوه عملکرد و نحوه تعامل هر روز مشهود است – اعتماد ، کار تیمی ، قلب و تکامل در مرکز اصلی آنچه انجام می دهیم است.

مطلب مرتبط  Fortune Nickel and Gold Inc. شرکت های آتش نشانی Prairie را حفظ می کند

اظهارات احتیاطی
این انتشار خبری حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده و بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده است. بیانیه هایی که به واقعیت های تاریخ یا جریان فعلی مربوط نمی شوند ، آینده نگر هستند. بدون محدود کردن عموم موارد فوق ، بیانیه های آینده نگر در این خبرنامه بطور خاص شامل اظهارات مربوط به برنامه های شرکت و زمان بندی مورد انتظار با توجه به پیشنهاد مناقصه است. این بیانیه های آینده نگر شامل ریسک ها و عدم قطعیت هایی هستند که می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر پیش بینی شده تفاوت معناداری نشان دهند. بر این اساس ، سرمایه گذاران نباید اتکا به بیانیه های آینده نگر را به عنوان پیش بینی نتایج واقعی قرار دهند. شرکت با در نظر گرفتن کلیه اطلاعاتی که هم اکنون در دسترس شرکت است ، این بیانیه های آینده نگر را بر اساس انتظارات و فرضیات جاری در مورد رویدادهای آینده بنا کرده است. در حالی که شرکت ، این انتظارات و فرضیات را منطقی می داند ، اما ذاتاً در معرض ریسک ها و عدم قطعیت های قابل توجهی در مورد مشاغل ، اقتصادی ، رقابتی ، نظارتی و سایر موارد قرار می گیرند که بسیاری از آنها پیش بینی و خارج از کنترل شرکت دشوار است. خطرات و ابهاماتی که ممکن است بر عملکرد ، عملکرد و نتایج فعالیت شرکت و بیانیه های آینده نگر تأثیر بگذارد ، شامل می شود ، اما به آنها محدود نمی شود ، نوسانات قیمت کالاها را شامل نمی شود. هزینه ها و نتایج حفاری و عملیات دسترسی به و هزینه سرمایه؛ عدم قطعیت در مورد برآورد ذخایر ، شناسایی محل های حفاری و توانایی اضافه کردن ذخایر اثبات شده در آینده. مفروضات پیش بینی تولید؛ کیفیت داده های فنی؛ توانایی شرکت در تخصیص مناسب سرمایه و منابع در بین فرصتهای استراتژیک خطرات و خطرات ذاتی که معمولاً برای حفاری ، تولید ، حمل و نقل و ذخیره گاز طبیعی ، NGL ها و روغن اتفاق می افتد. خطرات امنیت سایبری؛ در دسترس بودن و هزینه دکل های حفاری ، خدمات تکمیل ، تجهیزات ، تجهیزات ، پرسنل ، خدمات نفتی و آب مورد نیاز برای اجرای برنامه های اکتشاف و توسعه شرکت. توانایی به دست آوردن مجوزهای زیست محیطی و سایر موارد و زمان بندی آن؛ مقررات یا اقدامات دولت؛ خطرات زیست محیطی و آب و هوا ، از جمله اثرات احتمالی تغییرات آب و هوا. عدم قطعیت مربوط به شدت ، بزرگی و مدت زمان بیماری همه گیر COVID-19؛ و اختلال در فعالیت شرکت به دلیل تملک و سایر معاملات قابل توجه. این و سایر خطرات در قسمت 1A ، “عوامل خطر” و در جای دیگر در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K برای سال منتهی به شرح شده است. 31 دسامبر 2019مطابق قسمت دوم ، مورد 1A ، “عوامل خطر” در گزارش های سه ماهه شرکت پس از آن در فرم 10-Q و سایر اسناد پرونده های شرکت را هر از گاهی در کمیسیون اوراق بهادار و بورس ثبت می کنید. علاوه بر این ، شرکت ممکن است در معرض خطرات پیش بینی نشده در حال حاضر باشد که ممکن است اثر منفی بر روی آن بگذارد.

مطلب مرتبط  New Challenger Energy، Rebel Energy ، کارگران دیجیتال منشوری آبی را در قلب برنامه های راه اندازی خود قرار می دهد

هر بیانیه آینده نگر فقط در مورد تاریخ ارائه چنین بیانیه ای صحبت می کند ، و شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، به جز آنچه مورد نیاز است ، بر عهده نمی گیرد. طبق قانون

شرکت منابع EQT

پاسخی بگذارید