Exide Technologies استراتژی جامع را برای موقعیت یابی مشاغل برای رشد پایدار و سودآور بلند مدت اعلام می کند

Exide Technologies استراتژی جامع را برای موقعیت یابی مشاغل برای رشد پایدار و سودآور بلند مدت اعلام می کند

ميلتون، GA.، 19 مه سال 2020 / PRNewswire / – Exide Technologies (“Exide” یا “شرکت”) ، ارائه دهنده جهانی راه حل های ذخیره شده انرژی ، امروز یک استراتژی جامع را اعلام کرد تا بهترین موقعیت را برای مشاغل خود در آمریکای شمالی، EMEA ، و آسیا و اقیانوسیه برای بهره مندی از کارکنان ، مشتریان ، تأمین کنندگان و سایر ذینفعان خود در سراسر جهان. این استراتژی برای بازگرداندن نقدینگی شرکت طراحی شده است ، که به دلیل تأثیر بی سابقه جهانی بهداشت و اقتصادی جهانی از بیماری همه گیر COVID-19 بدتر شده است ، در حالی که شرکت فروش دارایی های خود را دنبال می کند.

برای تسهیل فروش حداکثر ارزش آن آمریکای شمالی، EMEA ، و آسیا و اقیانوسیه مشاغل و پیشبرد بحث و گفتگوهای مداوم با خریداران بالقوه ، این شرکت و برخی از شرکت های تابعه ایالات متحده درخواست های داوطلبانه برای کمک به آنها را تحت بخش 11 قانون ورشکستگی ایالات متحده ثبت کرده اند. ایالات متحده دادگاه ورشکستگی برای ناحیه دلاور.

این شرکت به طور جداگانه توافق کرده است برای فروش EMEA و آسیا و اقیانوسیه مشاغل مربوط به گروهی موقت از noteholders خود ، با توجه به شرایط خاصی که در اسناد معامله ذکر شده است و مشمول پیشنهادات بالاتر یا بهتر است. این مشاغل در پرونده های فصل 11 گنجانده نشده است و طبق معمول به فعالیت خود ادامه می دهد.

وی گفت: “اقدامات امروز با هدف قرار دادن مشاغل ما در سراسر جهان برای رشد آینده و سودآوری در عین حال بیشترین سود را برای کارمندان ، مشتریان و سایر ذینفعان ما فراهم می کند.” تیم وارگو، رئیس ، رئیس جمهور ، و مدیر اجرایی Exide. “هیئت مدیره ما تعیین کرد که با توجه به ادامه ، تأثیر ناپایدار بر ساختار هزینه ما که ناشی از بدهی های میراث در است آمریکای شمالی، و با توجه به کاهش اقتصادی جهانی COVID-19 که این فشارها را تقویت کرده است ، فروش عملیات آمریکای شمالی ما از طریق یک فرآیند تحت نظارت دادگاه بهترین فرصت را برای ادامه ارائه راه حل های با کیفیت بالا برای ذخیره سازی انرژی و خدمات به مشتریان فراهم می کند.

مطلب مرتبط  دوک انرژی در روزهای یکشنبه و دوشنبه برای وزش باد شدید در کارولیناس آماده می شود. این شرکت مشتریان را ترغیب به آماده سازی می کند

وارگو ادامه داد: “ما معتقدیم این یک تجارت جذاب است و ما در حال حاضر در یک فرآیند بازاریابی قوی پیشرفت کرده ایم که شامل تعامل فعال با تعدادی از خریداران بالقوه استراتژیک و مالی است.” وی گفت: “ما از علاقه به روز خوشحالیم و مشتاقانه منتظر بحث های مربوط به مالکیت جدید هستیم که مشاغل ما را به جلو سوق می دهد آمریکای شمالی، EMEA ، و آسیا و اقیانوسیه. من می خواهم از همه کارمندان ما بخاطر تعهد و تلاش سخت کوششان در این مدت انتقال تشکر کنم. “

Exide تعهدی برای تأمین اعتبار بدهکار در اختیار (“DIP”) به دست آورده است 40 میلیون دلار از میان گروهی از وام دهندگان ، از جمله برخی از نامفهوم های موجود در آن. با توجه به تأیید دادگاه ، این بودجه DIP نقدینگی کافی برای پشتیبانی از عملیات در حال انجام در سال فراهم می کند آمریکای شمالی برای مدت زمان فروش و تجدید ساختار.

برای اطمینان از انتقال صاف به فصل یازدهم ، این شرکت یک سری اقدامات عرفی را به دادگاه ارائه داد که به دنبال حفظ تعهدات خود نسبت به کارمندان ، مشتریان و سایر ذینفعان خود در طی فرایند هستند. این حرکات “روز اول” شامل درخواست هایی برای ادامه حقوق و دستمزد و ارائه مزایایی برای کارمندان در یک دوره عادی و در غیر این صورت کار کردن طبق معمول برای تسهیل در ادامه تولید و تحویل محصول به مشتریان ، بدون وقفه است. این شرکت همچنین در حال تشکیل دادخواستی برای شروع روند مناقصه رقابتی تحت بخش 363 قانون ورشکستگی است که برای دستیابی به بالاترین یا در بهترین صورت بهترین پیشنهادات ، برای آمریکای شمالی ، EMEA ، و آسیا و اقیانوسیه کسب و کار.

در طول دادرسی ، Exide متعهد شده است تا با همکاری آژانس های محلی ، ایالتی و فدرال مربوطه همکاری لازم را داشته باشد تا بتواند به نقل و انتقال منظم از خواص غیر عامل خود در ایالات متحده ، از جمله امکانات بازیافت باتری قبلی خود در ورنون ، کالیفرنیا، و اطمینان حاصل شود که آنها به شکلی ایمن و مسئول حفظ می شوند.

مطلب مرتبط  تحلیل بازار سوئیچینگ AIS ولتاژ متوسط ​​(MV) 2020 توسط توزیع ، تولید و صنعت

سرمایه گذاری در قدرت عملیات در EMEA و آسیا و اقیانوسیه

به طور جداگانه ، Exide وارد یک توافق نامه پشتیبانی از بازسازی شده است که براساس آن ، یک گروه موقت از noteholders شرکت ، EMEA خود را به دست آورد آسیا و اقیانوسیه مشاغل ، با توجه به شرایط خاصی که در اسناد معامله ذکر شده است ، و منوط به پیشنهادهای بالاتر یا بهتر است. مالکان جدید قصد دارند تا اشتغال مداوم نیروی کار شرکت در این مناطق را حفظ کنند. این توافق نامه شامل یک دوره “خرید” با مهلت ارسال پیشنهاد و حراج است که در اوایل برگزار می شود ژوئیه سال 2020.

“ما به طور پیوسته در حال افزایش درآمد و سهم بازار در EMEA و آسیا و اقیانوسیه طی چند سال گذشته “آقای وارگو گفت:” از آنجا که وام دهندگان ما اطلاعات بیشتری در مورد این تجارت کسب کرده اند ، آنها تحت تأثیر مسیر رشد آن ، پایگاه مشتری وفادار و کارمندان با استعداد قرار گرفتند. حمایت بیشتر آنها نشانگر اعتماد به نفس آنها در توانایی ما برای دستیابی به رشد مداوم و سودآوری از طریق ارائه فناوری های نوین برای ذخیره انرژی در هر بخش تجاری به سود مشتریان است. ما خوشحالیم که مالک جدیدی پیدا کردیم که متعهد به حمایت از مرحله بعدی رشد تجارت ما در این مناطق باشد. “

به عنوان بخشی از توافق نامه ، گروه notheolder ad hoc میزان نقدینگی بیشتری را نیز در اختیار شما قرار داده است 75 میلیون دلار تا اطمینان حاصل شود که تجارت در جریان تأثیرات اقتصادی نامطلوب ناشی از بحران COVID-19 در یک وضعیت اقتصادی قوی قرار دارد.

وارگو ادامه داد: “EMEA و آسیا و اقیانوسیه تجارت وارد بحران فعلی در سلامت مالی خوبی شد و ما با احتیاط عمل کردیم و در بعضی موارد مکانیسم های حمایتی را که دولت ها در اختیار آنها قرار داده اند برای کاهش تأثیر بحران و محاصره اقتصادی استفاده کرده ایم. بودجه اضافی ارائه شده به عنوان بخشی از این توافق نامه تضمین می کند که این مشاغل از بحران فعلی حتی قوی تر نیز بیرون بیاید. “

مطلب مرتبط  رهبران ایمنی معدن ، نظارت بر محیط زیست و فناوری که توسط NMA و آژانس های فدرال مورد تقدیر قرار گرفته اند

اطلاعات و مشاوران اضافی

اطلاعات اضافی در مورد مراحل Exide فصل 11 را می توان در exide.com/2020-restructuring یافت. فروشندگان با سؤال می توانند به https://cases.primeclerk.com/Exide2020/ مراجعه کنند ، با یک خط تلفن ویژه اختصاصی با شماره 877-429-4840 تماس بگیرند بین ساعت 9 صبح تا 6 عصر شرقی ، دوشنبه تا جمعه یا ایمیل [email protected].

Weil، Gotshal & Manges LLP مشاور حقوقی Exide است ، هولیان لوکی به عنوان بانکدار سرمایه گذاری خدمت می کند و آنکورا به عنوان مشاور مالی فعالیت می کند.

درباره فن آوری های Exide

برای بیش از 130 سال ، Exide Technologies ، LLC (exide.com) به عنوان ارائه دهنده جهانی راه حل های ذخیره شده انرژی الکتریکی ذخیره شده برای بازارهای حمل و نقل و صنعتی ، از قدرت جهانی به جلو استفاده می کند. دفتر مرکزی در میلتون، جورجیا، Exide در 80 کشور جهان با بیش از 8000 کارمند فعالیت می کند. Exide طیف وسیعی از سیستم های ذخیره سازی باتری و انرژی و کاربردهای ویژه را برای بازارهای حمل و نقل ، شبکه قدرت و انگیزه و صنعت از جمله کشاورزی ، اتومبیل ، برقی ، کامیون سبک و سنگین ، دریایی ، حمل مواد ، نظامی ، معدن ، نیرو ، تولید می کند. ورزش ، راه آهن ، امنیت ، ارتباطات از راه دور ، آب و برق و برق اضطراری (UPS) ، از جمله دیگر. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین بازیافت کنندگان ثانویه در جهان ، متعهد به پایداری محیط زیست است.

تماس رسانه ای:
ملیسا فلوید
[email protected]
(678) 566-9927

جرمی فیلدینگ / ناتان ریگز
CNC Kekst
(212) 521-4858 / (212) 521-4804

ریچارد کمپبل
CNC Kekst
(+44 7775) 794933

منابع Exide Technologies

پاسخی بگذارید