Exide Technologies اعلام کرده است که توافقنامه خرید اسب برای فروش شرکتهای آمریکایی به EX Holdings که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Quexco است ، در توافقنامه خرید اسب قرار دارد.

Exide Technologies اعلام کرده است که توافقنامه خرید اسب برای فروش شرکتهای آمریکایی به EX Holdings که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Quexco است ، در توافقنامه خرید اسب قرار دارد.

میلتون ، گا. ، 8 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Exide Technologies (“Exide” یا “شرکت”) ، ارائه دهنده جهانی راه حل های ذخیره شده انرژی ، امروز اعلام کرد که برای فروش قابل توجهی در کلیه قراردادهای خرید سهام و دارایی (“توافق نامه”) وارد شده است. فعالیتهای تجاری کنونی آمریكا را به EX Holdings، Inc. (“EX Holdings”) ، یك شركت كاملاً متعلق به شركت Quexco Incorporated (“Quexco”) ، یك شركت هلدینگ ، كنار بگذارید. Quexco توسط رئیس رهبری می شود هوارد M. مایرز، که بیش از پنج دهه تجربه در صنعت باتری را دارد.

این توافق نامه تقاضای الزام آور تقریباً به شرکت ارائه می دهد 170 میلیون دلار به صورت نقدی ، به شرط تنظیم برخی از بدهی های مربوط به دارایی های خریداری شده ، مشمول تعدیل است. EX Holdings قصد دارد كل نیروهای كار شركت آمریكا را كه از عملیات به دست آمده پشتیبانی می كند ، حفظ كند. معامله منوط به شرایط خاصی است که در این توافقنامه آمده است.

توافق با EX Holdings به دنبال یک روند قوی در بازاریابی حاصل شد. این پیشنهاد اسب بخار برای تجارت آمریکا تکمیل توافق نامه از قبل اعلام شده برای فروش EMEA شرکت و آسیا و اقیانوسیه تجارت با یک گروه موقت از noteholders خود.

مطلب مرتبط  Sandvik واگذاری سهام اقلیت در شرکت آلیاژ ویژه Xiamen Golden Egret ، با مسئولیت محدود (Gesac)

وی گفت: “پس از ارزیابی پیشنهادات جذاب مختلف به عنوان بخشی از یک فرایند جامع بازاریابی ، ما خوشحالیم که با EX Holdings به این توافق رسیده ایم تا در درازمدت موقعیت تجاری ما را در آمریکا نشان دهد.” تیم وارگو، رئیس ، رئیس جمهور ، و مدیر اجرایی Exide. وی گفت: “ما اعتقاد داریم که با یک پیشنهاد موافقت شده از یک بازیکن صنعتگر با تجربه و آشنا ، که با مشاغل ما آشنا است و هدف مشخصی برای ادامه کار با تیم با استعداد ما وجود دارد ، بهترین فرصت را برای ادامه ارائه راه حل های با کیفیت بالا و ذخیره سازی انرژی در اختیار ما قرار می دهد. مشتریان “

در این توافق نامه به کار ادامه کار مشاغل شرکت می پردازد. این توافق نامه مشمول بخش 363 قانون ورشکستگی برای پیشنهادهای بالاتر یا بهتر و تأیید دادگاه ورشکستگی است و شرکت انتظار دارد که این ماه حراج را برای تجارت انجام دهد.

مطلب مرتبط  IKO اروپا در گفتگوهای اختصاصی برای به دست آوردن بخش غشایی ضد آب AXTER

23 ویژگی غیر عملیاتی شرکت از توافق نامه پیشنهادی مستثنی است. اگزید همچنان به همکاری نزدیک با آژانس های محلی ، ایالتی و فدرال برای دستیابی به فروش مناسب یا انتقال این ویژگی ها و اطمینان از حفظ و نگهداری آنها به روشی ایمن و مسئولانه ادامه می دهد.

اطلاعات و مشاوران اضافی
اطلاعات اضافی در مورد مراحل Exide فصل 11 را می توان در exide.com/2020-restructuring یافت. فروشندگان با سؤال می توانند به https://cases.primeclerk.com/Exide2020/ مراجعه کنند ، با یک خط تلفن ویژه اختصاصی با شماره 877-429-4840 تماس بگیرند بین ساعت 9 صبح تا 6 عصر شرقی ، دوشنبه تا جمعه یا ایمیل [email protected].

Weil، Gotshal & Manges LLP به عنوان مشاور حقوقی مشغول به کار است ، شرکت Houlihan Lokey Capital به عنوان بانکدار سرمایه گذاری فعالیت می کند ، و گروه مشاوره Ankura ، LLC به عنوان مشاور مالی Exide فعالیت می کند.

K&L Gates LLP و Kasowitz Benson Torres LLP به عنوان مشاور حقوقی خدمت می کنند ، و Wells Fargo Securities ، LLC به عنوان مشاور مالی EX Holdings فعالیت می کند.

درباره فن آوری های Exide
برای بیش از 130 سال ، Exide Technologies ، LLC (exide.com) به عنوان ارائه دهنده جهانی راه حل های ذخیره شده انرژی الکتریکی ذخیره شده برای بازارهای حمل و نقل و صنعتی ، از قدرت جهانی به جلو استفاده می کند. مقر آن در میلتون ، جورجیا، Exide در 80 کشور جهان با بیش از 8000 کارمند فعالیت می کند. Exide طیف وسیعی از سیستم های ذخیره سازی باتری و انرژی و کاربردهای ویژه را برای بازارهای حمل و نقل ، شبکه قدرت و انگیزه و صنعت از جمله کشاورزی ، اتومبیل ، برقی ، کامیون سبک و سنگین ، دریایی ، حمل مواد ، نظامی ، معدن ، نیرو ، تولید می کند. ورزش ، راه آهن ، امنیت ، ارتباطات از راه دور ، آب و برق و برق اضطراری (UPS) ، از جمله دیگر. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین بازیافت کنندگان ثانویه در جهان ، متعهد به پایداری محیط زیست است.

مطلب مرتبط  مجوز ISO 13485 AOTCO اعطا شد

تماس رسانه ای:
ملیسا فلوید
[email protected]
(678) 566-9927

جرمی فیلدینگ / ناتان ریگز
CNC Kekst
(212) 521-4858 / (212) 521-4804

منابع Exide Technologies

پاسخی بگذارید