Exide Technologies با موفقیت نتیجه گیری در حراج برای کسب و کار در آمریکا و وابسته ای از شرکت های اطلس را به عنوان داوطلب موفق تعیین می کند

Exide Technologies با موفقیت نتیجه گیری در حراج برای کسب و کار در آمریکا و وابسته ای از شرکت های اطلس را به عنوان داوطلب موفق تعیین می کند

میلتون ، گا. ، 23 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – Exide Technologies ، LLC (“Exide” یا “شرکت”) ، ارائه دهنده جهانی راه حل های انرژی ذخیره شده ، امروز نتیجه گیری موفقیت آمیز حراج خود را برای مشاغل آمریکایی خود ، که به عنوان بخشی از فروش تحت نظارت دادگاه برگزار می شود ، اعلام کرد. فرایند ، با این تصمیم شرکت مبنی بر اینکه پیشنهادی از طرف وابسته شرکت Atlas Holdings LLC (“اطلس”) بالاترین یا در غیر این صورت بهترین پیشنهاد است. اطلس و شرکت های وابسته به آن 20 شرکت تولیدی ، توزیع و لجستیک صنعتی در سراسر جهان دارند و بیش از 20،000 همکار را در بیش از 150 تسهیلات به کار می گیرند.

براساس شرایط توافق نامه پیشنهادی ، که به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده ارائه شده است ، شرکت های وابسته به اطلس دارایی هایی را تشکیل می دهند که تقریباً کلیه مشاغل و فعالیت های کنونی آمریکا در Exide را برای تقریباً 178.6 میلیون دلارمشروط بر تعدیل ، و برخی از بدهی های مربوط به دارایی های خریداری شده را بر عهده بگیرید. این موافقتنامه درگیر ادامه فعالیت فعالیتهای حمل و نقل ، بازیافت و بازیهای صنعتی صنعتی Gide است.

به طور جداگانه ، همانطور که از زمان اعلام شرکت برای ورشکستگی اعلام شده است 19 مه سال 2020، Exide توافق نامه ای را امضا کرده است که براساس آن ، یک گروه موقت از noteholders های پیش پرداخت شرکت به عنوان صاحبان EMEA و ادامه آن آسیا و اقیانوسیه کسب و کار. نوآموزان قصد دارند تا ادامه اشتغال نیروی کار شرکت در این مناطق را حفظ کنند.

مطلب مرتبط  JA Solar در نمایشگاه آنلاین VR خط جدیدی از ماژول های PV ارائه خواهد داد

وی گفت: “ما از اینكه علاقه زیادی به تجارت در آمریكا ایجاد كرده ایم خوشحال می شویم و خوشحال می شویم كه با وابستگان اطلس به این توافق رسیده ایم ، سرمایه گذار با منابع عملیاتی و مالی قابل توجه و سابقه اثبات شده در ساخت سازمان های قوی و با كارایی بالا.” تیم وارگو، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی فناوریهای Exide. “تحت مالکیت جدید ، مشاغل آمریکایی ما به ارائه راه حل ها و خدمات با کیفیت بالا برای ذخیره سازی انرژی به مشتریان خود ادامه خواهد داد ، به حداکثر رساندن رشد و سودآوری در آینده.”

وی گفت: “ما از خرید دارایی های مشاغل Exide’s Americas بسیار هیجان زده ایم.” جیکوب هادسون، مدیر شریک هلدینگ اطلس. “ما اعتقاد داریم که با یک شروع پاک و ترازنامه قوی ، تجارت Exide Americas آینده ای بسیار روشن دارد و ما مشتاقانه منتظر سرمایه گذاری در رشد آن هستیم.”

موافقت نامه ها با تأیید دادگاه ، در حال حاضر برای جلسه رسیدگی قرار دارند 6 آگوست 2020و همچنین شرایط بسته شدن معمولی

مطلب مرتبط  مدیریت باتری های لیتیوم یون پایان عمر ، مطالعه 2020

اطلاعات و مشاوران اضافی
اطلاعات اضافی در مورد مراحل Exide فصل 11 را می توان در exide.com/2020-restructuring یافت. فروشندگان با سؤال می توانند به https://cases.primeclerk.com/Exide2020/ مراجعه کنند ، با یک خط تلفن ویژه اختصاصی با شماره 877-429-4840 تماس بگیرند بین ساعت 9 صبح تا 6 عصر شرقی ، دوشنبه تا جمعه یا ایمیل [email protected].

Weil، Gotshal & Manges LLP بعنوان مشاور حقوقی مشغول به کار است ، شرکت Houlihan Lokey Capital به عنوان بانکدار سرمایه گذاری فعالیت می کند ، و گروه مشاوره Ankura ، LLC به عنوان مشاور مالی در هر مورد به خدمت مشغول است.

Winston & Strawn LLP مشاور حقوقی اطلس است.

درباره فن آوری های Exide
برای بیش از 130 سال ، Exide Technologies ، LLC (exide.com) به عنوان ارائه دهنده جهانی راه حل های ذخیره شده انرژی الکتریکی ذخیره شده برای بازارهای حمل و نقل و صنعتی ، از قدرت جهانی به جلو استفاده می کند. مقر آن در میلتون ، جورجیا، Exide در 80 کشور جهان با بیش از 8000 کارمند فعالیت می کند. Exide طیف وسیعی از سیستم های ذخیره سازی باتری و انرژی و کاربردهای ویژه را برای بازارهای حمل و نقل ، شبکه قدرت و انگیزه و صنعت از جمله کشاورزی ، اتومبیل ، برقی ، کامیون سبک و سنگین ، دریایی ، حمل مواد ، نظامی ، معدن ، نیرو ، تولید می کند. ورزش ، راه آهن ، امنیت ، ارتباطات از راه دور ، آب و برق و برق اضطراری (UPS) ، از جمله دیگر. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین بازیافت کنندگان ثانویه در جهان ، متعهد به پایداری محیط زیست است.

مطلب مرتبط  SunPower و Maxeon Solar Technologies معامله کامل Demerger را انجام می دهند

درباره هلدینگ اطلس
دفتر مرکزی در گرینویچ ، کانکتیکات و در سال 2002 تأسیس شد ، اطلس و شرکت های وابسته به آن 20 شرکت بسترهای نرم افزاری دارند که تقریباً 20،000 همکار در بیش از 150 تسهیلات در سراسر جهان استخدام می کنند. اطلس در بخش هایی مانند پردازش آلومینیوم ، خودرو ، مصالح ساختمانی ، تجهیزات سرمایه ای ، خدمات ساختمانی ، تولید و توزیع مواد غذایی ، بسته بندی ، کاغذ ، تولید برق ، خمیر ، مدیریت زنجیره تأمین و محصولات چوبی فعالیت می کند. شرکت های اطلس در کنار هم بیش از اینها تولید می کنند 5 میلیارد دلار در درآمد سالانه برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.atlasholdingsllc.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه برای اکثر:
ملیسا فلوید
[email protected]
(678) 566-9927

جرمی فیلدینگ / ناتان ریگز
CNC Kekst
(212) 521-4858 / (212) 521-4804

تماس رسانه ها برای دارایی های ATLAS:
دیوید فیلیپلی
[email protected]
(203) 983-7909

منابع Exide Technologies

پاسخی بگذارید