Exide Technologies تصویب دادگاه از انجام حرکات روز اول را مجاز به ادامه فعالیت های تجاری در دوره معمولی اعلام کرد

Exide Technologies تصویب دادگاه از انجام حرکات روز اول را مجاز به ادامه فعالیت های تجاری در دوره معمولی اعلام کرد

ميلتون، GA.، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – Exide Technologies (“Exide” یا “شرکت”) ، ارائه دهنده جهانی راه حل های ذخیره شده انرژی ، امروز اعلام کرد که حرکات روز اول عادی برای کمک به تسهیل ادامه کار در دوره عادی تجارت در حالی که شرکت در فصل فعالیت می کند. 11 مورد تأیید قاضی قرار گرفتند کریستوفر اس. سانچی از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه از دلاور.

به عنوان بخشی از تأیید دادگاه برای دادخواستهای روز اول ، Exide مجوز از دادگاه را بدون وقفه دریافت کرد:

  • به کارمندان به طور معمول پرداخت کنید و برای ادامه برنامه های مزایای بهداشت و رفاه خود؛
  • ادامه به تولید و عرضه محصول به مشتریان؛ و
  • تأمین کنندگان کالا و خدمات ارائه شده به شرکت پس از درخواست را بپردازید.

دادگاه همچنین به طور موقت تصویب كرد 40 میلیون دلار بودجه در بدهی در مالکیت (“DIP”) از طریق گروهی از وام دهندگان ، از جمله برخی از noteholders موجود آن. این بودجه DIP نقدینگی کافی را برای پشتیبانی از عملیات در حال انجام در سال فراهم می کند آمریکای شمالی برای مدت زمان فروش و تجدید ساختار.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor چمدانهای حمل و نقل آسان (NJD-2156) را توسعه می دهد

دادگاه جلسات دادرسی را برگزار می کند 18 ژوئن سال 2020 در نظر گرفتن سفارشات نهایی در مورد حرکات روز اول Exide ، از جمله تصویب نهایی تأمین اعتبار DIP.

“تأیید دادگاه از این حرکات مهم روز اول ، اولین گام مهم است که به ما امکان ادامه راه حل های با کیفیت بالا برای ذخیره انرژی را به مشتریان می دهد و به تعهدات خود نسبت به ذینفعانمان احترام می گذاریم در حالی که دنبال فروش حداکثری ارزش خود هستیم. آمریکای شمالی، EMEA ، و آسیا و اقیانوسیه عملیات ، “گفت: Exide رئیس ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی تیم وارگو.

همانطور که در تاریخ اعلام شده است 19 مه، این شرکت و برخی از شرکت های تابعه ایالات متحده درخواست های داوطلبانه برای کمک به پرونده در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه ارائه داده اند. دلاور، به عنوان یکی از مؤلفه های یک استراتژی جامع برای بهترین موقعیت آن آمریکای شمالی، EMEA ، و آسیا و اقیانوسیه کسب و کار. عملیات شرکت در خارج از کشور آمریکای شمالی در جلسات فصل 11 به عنوان بدهکار گنجانده نشده است.

مطلب مرتبط  CEIA USA عملیات بازرسی را با یک راه حل جدید برای کنترل های امنیتی بهبود می بخشد

اطلاعات و مشاوران اضافی

اطلاعات اضافی در مورد مراحل Exide فصل 11 را می توان در exide.com/2020-restructuring یافت. فروشندگان با سؤال می توانند به https://cases.primeclerk.com/Exide2020/ مراجعه کنند ، با یک خط تلفن ویژه اختصاصی با شماره 877-429-4840 تماس بگیرند بین ساعت 9 صبح تا 6 عصر شرقی ، دوشنبه تا جمعه یا ایمیل [email protected].

Weil، Gotshal & Manges LLP and Richards، Layton & Finger، P.A. به عنوان مشاور حقوقی برای Exide ، هولیان لوکی به عنوان بانکدار سرمایه گذاری خدمت می کند و آنکورا به عنوان مشاور مالی فعالیت می کند.

درباره فن آوری های Exide

برای بیش از 130 سال ، Exide Technologies ، LLC (exide.com) به عنوان ارائه دهنده جهانی راه حل های ذخیره شده انرژی الکتریکی ذخیره شده برای بازارهای حمل و نقل و صنعتی ، از قدرت جهانی به جلو استفاده می کند. دفتر مرکزی در میلتون، جورجیا، Exide در 80 کشور جهان با بیش از 8000 کارمند فعالیت می کند. Exide طیف وسیعی از سیستم های ذخیره سازی باتری و انرژی و کاربردهای ویژه را برای بازارهای حمل و نقل ، شبکه قدرت و انگیزه و صنعت از جمله کشاورزی ، اتومبیل ، برقی ، کامیون سبک و سنگین ، دریایی ، حمل مواد ، نظامی ، معدن ، نیرو ، تولید می کند. ورزش ، راه آهن ، امنیت ، ارتباطات از راه دور ، آب و برق و برق اضطراری (UPS) ، از جمله دیگر. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین بازیافت کنندگان ثانویه در جهان ، متعهد به پایداری محیط زیست است

مطلب مرتبط  Exide Technologies با موفقیت نتیجه گیری در حراج برای کسب و کار در آمریکا و وابسته ای از شرکت های اطلس را به عنوان داوطلب موفق تعیین می کند

تماس رسانه ای:
ملیسا فلوید
[email protected]
(678) 566-9927

جرمی فیلدینگ / ناتان ریگز
CNC Kekst
(212) 521-4858 / (212) 521-4804

ریچارد کمپبل
CNC Kekst
(+44 7775) 794933

منابع Exide Technologies

پاسخی بگذارید