FABTECH 2020 لغو شد

FABTECH 2020 لغو شد

لاس وگاس، 3 آگوست 2020 / PRNewswire / – SME ، FMA ، AWS ، PMA و CCAI ، شرکای رویداد FABTECH ، اعلام کرده اند که FABTECH ، برنامه ریزی شده برای 18-20 نوامبر که در لاس وگاس، به علت همه گیر COVID-19 ، لغو شده است.

وی ادامه داد: صنایع فلزکاری ، ساخت ، جوشکاری و اتمام برای تولید و اقتصاد بسیار مهم است و FABTECH مفتخر است به شرکت ها و متخصصان این صنایع خدمت کند. اد یودل، رئیس جمهور و مدیرعامل انجمن تولید کنندگان و تولید کنندگان ، بین المللی. “این مهم است که FABTECH به میزان استاندارد و شایسته انتظارات صنعت اجرا شود ؛ در حالی که ما به دنبال گزینه های مناسب بودیم ، متأسفانه ما به سادگی در سال 2020 راه پیش رو نداریم.”

مطلب مرتبط  داده های کیفیت آب برای هر آدرس در ایالات متحده آمریکا

گفت: “ما در هر گزینه ای تحقیق كردیم تا راهی برای تولید این رویداد در سال 2020 پیدا كنیم.” ساندرا بوکلی، مدیر اجرایی و مدیرعامل SME. “متاسفانه COVID-19 محیطی را ایجاد کرده است که برگزاری این رویداد غیرممکن است. نگرانی اصلی ما همیشه ایمنی غرفه داران ، شرکت کنندگان ، سخنرانان ، حامیان مالی و کارمندان به همراه شرکای تأمین کننده و کارکنان محل است. ما می خواهیم این تصمیم را بگیریم ، فهمیدیم که چاره ای نداریم. “

FABTECH یک رویداد برتر برای صنعت ساخت فلز است. FABTECH از زمان اولین فعالیت خود در سال 1981 ، از یک نمایشگاه تجاری منطقه ای به منطقه تبدیل شده است آمریکای شمالی بزرگترین و معتبرترین رویداد برای تشکیل ، ساخت ، جوشکاری و اتمام فلز. شرکای رویداد سریع به جامعه اطمینان دادند که در حال ارزیابی گزینه های دیگر برای خدمت به صنعت هستند.

مطلب مرتبط  جورجیا پاور نکات ایمنی در مورد آب و قایقرانی را برای تعطیلات آخر هفته روز به اشتراک می گذارد

گفت: “FABTECH از مدتها پیش عنصر اصلی تلاشهای AWS برای پشتیبانی و پیشبرد جامعه جوشکاری بوده است.” گری کونارسکا، مدیرعامل انجمن جوشکاری آمریکا. “ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با شرکای رویداد FABTECH برای شناسایی راه های جدید و پیشرفته – اعم از آنلاین و فیزیکی – برای اتصال جامعه FABTECH ، به اشتراک گذاری دانش در مورد آخرین محصولات و تحولات صنعت ، و کمک به شرکت ها در پیشبرد تجارت خود هستیم.

FABTECH در سال 2021 با حضور FABTECH مکزیک به عنوان یک رویداد چهره به چهره بازگشت 4-6 ماه مه در مونتری ، و FABTECH شیکاگو برگزار می شود 13-16 سپتامبر در محل مک کورمیک. پیش بینی می شود بیش از 1700 شرکت نمایش دهنده و بیش از 48000 شرکت کننده در FABTECH شیکاگو شرکت کنند.

مطلب مرتبط  Oncor نتایج مشارکت اولیه در پیشنهاد ارز را اعلام می کند

درباره FABTECH

FABTECH بزرگترین فلز تشکیل ، ساخت ، جوشکاری و اتمام رویداد است. این رویداد یک مکان مناسب و یکجانبه را برای شما فراهم می کند تا بتوانید با تهیه کنندگان کلاس جهانی ملاقات کنید ، آخرین محصولات و پیشرفت های صنعت را ببینید و ابزارهایی را برای بهبود بهره وری و افزایش سود پیدا کنید. FABTECH توسط شرکای رویداد SME برگزار می شود. ، AWS ، FMA ، PMA و CCAI با هم ، این انجمن ها مهارت فنی و بینشی بی نظیر صنعت را برای FABTECH به ارمغان می آورند. درباره شرکای رویداد FABTECH در اینجا بیشتر بخوانید.

SMEURE SME

لینک های مربوطه

http://www.sme.org

پاسخی بگذارید