FABTECH 2020 لغو شد

FABTECH 2020 لغو شد

لاس وگاس، 3 آگوست 2020 / PRNewswire / – SME ، FMA ، AWS ، PMA و CCAI ، شرکای رویداد FABTECH ، اعلام کرده اند که FABTECH ، برنامه ریزی شده برای 18-20 نوامبر که در لاس وگاس، به علت همه گیر COVID-19 ، لغو شده است.

وی ادامه داد: صنایع فلزکاری ، ساخت ، جوشکاری و اتمام برای تولید و اقتصاد بسیار مهم است و FABTECH مفتخر است به شرکت ها و متخصصان این صنایع خدمت کند. اد یودل، رئیس جمهور و مدیرعامل انجمن تولید کنندگان و تولید کنندگان ، بین المللی. “این مهم است که FABTECH به میزان استاندارد و شایسته انتظارات صنعت اجرا شود ؛ در حالی که ما به دنبال گزینه های مناسب بودیم ، متأسفانه ما به سادگی در سال 2020 راه پیش رو نداریم.”

مطلب مرتبط  Mpower Energy با افتتاح دفتر مرکزی Mpower Direct Columbus خدمات انرژی های تجدیدپذیر را به اوهایو گسترش می دهد

گفت: “ما در هر گزینه ای تحقیق كردیم تا راهی برای تولید این رویداد در سال 2020 پیدا كنیم.” ساندرا بوکلی، مدیر اجرایی و مدیرعامل SME. “متاسفانه COVID-19 محیطی را ایجاد کرده است که برگزاری این رویداد غیرممکن است. نگرانی اصلی ما همیشه ایمنی غرفه داران ، شرکت کنندگان ، سخنرانان ، حامیان مالی و کارمندان به همراه شرکای تأمین کننده و کارکنان محل است. ما می خواهیم این تصمیم را بگیریم ، فهمیدیم که چاره ای نداریم. “

FABTECH یک رویداد برتر برای صنعت ساخت فلز است. FABTECH از زمان اولین فعالیت خود در سال 1981 ، از یک نمایشگاه تجاری منطقه ای به منطقه تبدیل شده است آمریکای شمالی بزرگترین و معتبرترین رویداد برای تشکیل ، ساخت ، جوشکاری و اتمام فلز. شرکای رویداد سریع به جامعه اطمینان دادند که در حال ارزیابی گزینه های دیگر برای خدمت به صنعت هستند.

مطلب مرتبط  SOL: Sasol Lmited - بیانیه معاملات سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2020

گفت: “FABTECH از مدتها پیش عنصر اصلی تلاشهای AWS برای پشتیبانی و پیشبرد جامعه جوشکاری بوده است.” گری کونارسکا، مدیرعامل انجمن جوشکاری آمریکا. “ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با شرکای رویداد FABTECH برای شناسایی راه های جدید و پیشرفته – اعم از آنلاین و فیزیکی – برای اتصال جامعه FABTECH ، به اشتراک گذاری دانش در مورد آخرین محصولات و تحولات صنعت ، و کمک به شرکت ها در پیشبرد تجارت خود هستیم.

FABTECH در سال 2021 با حضور FABTECH مکزیک به عنوان یک رویداد چهره به چهره بازگشت 4-6 ماه مه در مونتری ، و FABTECH شیکاگو برگزار می شود 13-16 سپتامبر در محل مک کورمیک. پیش بینی می شود بیش از 1700 شرکت نمایش دهنده و بیش از 48000 شرکت کننده در FABTECH شیکاگو شرکت کنند.

مطلب مرتبط  بینش در مورد بازار جهانی بهینه ساز قدرت تا سال 2026

درباره FABTECH

FABTECH بزرگترین فلز تشکیل ، ساخت ، جوشکاری و اتمام رویداد است. این رویداد یک مکان مناسب و یکجانبه را برای شما فراهم می کند تا بتوانید با تهیه کنندگان کلاس جهانی ملاقات کنید ، آخرین محصولات و پیشرفت های صنعت را ببینید و ابزارهایی را برای بهبود بهره وری و افزایش سود پیدا کنید. FABTECH توسط شرکای رویداد SME برگزار می شود. ، AWS ، FMA ، PMA و CCAI با هم ، این انجمن ها مهارت فنی و بینشی بی نظیر صنعت را برای FABTECH به ارمغان می آورند. درباره شرکای رویداد FABTECH در اینجا بیشتر بخوانید.

SMEURE SME

لینک های مربوطه

http://www.sme.org

پاسخی بگذارید