First Mining مدیر جدید هیئت مدیره و انتصاب معاون رئیس شرکت ، توسعه شرکت را اعلام می کند

First Mining مدیر جدید هیئت مدیره و انتصاب معاون رئیس شرکت ، توسعه شرکت را اعلام می کند

ونکوور ، قبل از میلاد، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت اول معدن طلای (“اولین استخراج” یا “شرکت”) (TSX: FF) (OTCQX: FFMGF) (FRANKFURT: FMG) خوشحال است كه انتصاب خانم را اعلام می كند. لین هال به هیئت مدیره آن (“هیئت”).

“ما خوشحالیم که کسی با تجربه حرفه ای و هیئت مدیره Leanne به عنوان مدیر مستقل به First Mining ملحق می شود” کیت نویمیر، رئیس هیئت مدیره “تجربه Leanne به عنوان مدیر عامل شرکت Creative Fire و نقش قبلی وی به عنوان رهبر ملی شیوه های بومی Deloitte ، تجربه قابل توجهی در رهبری تجارت و توانایی ایجاد روابط ما با سهامداران ، جوامع بومی و دولت را برای ما به ارمغان می آورد.”

First Mining همچنین خوشحال است که انتصاب آقای ریچارد هوانگ را به عنوان معاون رئیس شرکت توسعه شرکت اعلام می کند. دن ویلتون ، مدیرعامل First Mining ، اظهار داشت: “ما خوشحالیم که از ریچارد در تیم معدن اول استقبال می کنیم. ریچارد بیش از 10 سال تجربه در زمینه امور مالی شرکت ها ، M&A و بازارهای سرمایه به ارمغان می آورد ، که به ما در تمرکز مستمر بر باز کردن ارزش باز کردن کمک می کند. از دارایی های غیر اصلی ما در حالی که همچنان به اجرای استراتژی رشد خود ادامه می دهیم. “

افزودن صفحه – لین هال
پیش از پیوستن به Des Nedhe در سال 2019 و پذیرفتن نقش مدیر ارشد اجرایی آتش خلاق ، Leanne رهبر ملی شیوه های بومی Deloitte بود و به بیش از 275 جامعه بومی در سراسر کشور خدمت می کرد. کانادا. تجربه وی در رهبری تجارت و توانایی ایجاد روابط بین شرکای شرکتی و مشاغل بومی برای رشد Deloitte و مشتریان آن اساسی بود. Leanne بعنوان مدیر شورای تجارت بومی کانادا خدمت کرده و عضو شورای حکام برای دانشگاه ویلفرید لوریر و یک WXN 100 زن قدرتمند در است کانادا برنده ی جایزه.

افزودن توسعه شرکت – ریچارد هوانگ
ریچارد هوانگ دارای بیش از 10 سال سرمایه مالی ، M&A و بازارهای سرمایه در بخش معدن و منابع ، و دارای تجربه گسترده ای در زمینه ارائه مشاوره استراتژیک به مشتریان استخراج بزرگ ، متوسط ​​و کوچک در زمینه انجام معاملات و سرمایه گذاری و سرمایه گذاری. تجربه قبلی وی شامل پوشش بخش معدن در گروه بانکی سرمایه گذاری در بانک ملی و گروه بازارهای سهام در اسکوشیابانک است. او همچنین نقش های دیگری را با سایر بوتیک های سرمایه گذاری مستقر در کانادا و ایالات متحده داشته است. ریچارد دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی (تمایز) از دانشکده بازرگانی شولیچ در است دانشگاه یورک که در تورنتو.

درباره شرکت First Mining Gold Corp.

مطلب مرتبط  گالیانو طلا نتایج رای گیری سالانه جلسات عمومی و ویژه را اعلام می کند

First Mining یک توسعه دهنده طلای کانادایی است که بر توسعه و مجوز پروژه Springpole Gold در شمال غربی انتاریو متمرکز شده است. Springpole یکی از بزرگترین پروژه های توسعه نیافته طلا در است کانادا. یک مطالعه پیش از امکان سنجی در حال انجام است ، که هدف آن تکمیل در اوایل سال 2021 است ، و مجوز با ارائه بیانیه اثرات زیست محیطی در نظر گرفته شده برای سال 2021 در حال انجام است. این شرکت همچنین دارای یک سهام بزرگ در Treasury Metals Inc است که در حال پیشرفت Goliath هستند. پروژه های طلای گلدلوند به سمت ساخت و ساز. نمونه کارهای اول معدنکاری پروژه های طلا در شرق کانادا همچنین شامل ترشی کلاغ (با همکاری Auteco Minerals Ltd.) ، کامرون ، امید بروک، دوپارکت، دوكسن، و پروژه های طلا پیت.

اولین استخراج در سال 2015 توسط Mr. کیت نویمایر، رئیس و مدیرعامل موسس First Majestic Silver Corp.

به نام شرکت معدن طلای اول.

دانیل دبلیو ویلتون
مدیر ارشد اجرایی و مدیر

www.firstmininggold.com

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر

این نسخه خبری شامل “اطلاعات آینده نگرانه” و “اظهارات آینده نگرانه” (در مجموع “بیانیه های آینده نگر”) به معنای قابل اجرا کانادایی و ایالات متحده قانون اوراق بهادار از جمله قانون اصلاح دعوی در مورد دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995. این اظهارات آینده نگر از تاریخ انتشار این خبر ارائه می شود. اظهارات رو به جلو اغلب ، اما نه همیشه ، با کلماتی مانند “انتظار” ، “پیش بینی” ، “معتقد است” ، “برنامه” ، “پروژه” ، “قصد” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “بالقوه” مشخص می شود “،” ممکن “،” استراتژی “،” اهداف “،” اهداف “، یا تغییرات آنها یا بیان اینکه برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن است “،” می تواند “،” می تواند “،” ممکن “یا” خواهد بود ” گرفته شده ، اتفاق می افتد یا به دست می آید ، یا منفی هر یک از این اصطلاحات و عبارات مشابه.

مطلب مرتبط  مت ماهونی به Plug Smart برای پیشبرد رشد بازار پنسیلوانیا پیوست

اظهارات رو به جلو در این خبر انتشارات مربوط به وقایع آینده یا عملکرد آینده است و منعکس کننده برآوردهای فعلی ، پیش بینی ها ، انتظارات یا اعتقادات مربوط به رویدادهای آینده است و شامل جمله هایی است ، اما به آنها محدود نمی شود: (i) زمان بندی برای تکمیل یک مطالعه امکان سنجی برای Springpole ؛ (ii) زمان ارائه گزارش اثرات زیست محیطی برای Springpole ؛ (iii) تمرکز شرکت در پیشبرد دارایی های خود به سمت تولید ؛ و (iv) پی بردن به ارزش پروژه های طلای شرکت برای سهامداران شرکت. تمام اظهارات آینده نگرانه براساس عقاید فعلی First Mining یا مشاوران آن و همچنین فرضیات مختلفی است که توسط آنها انجام شده و اطلاعات فعلی در دسترس آنها است. نمی توان اطمینان داشت که چنین عباراتی دقیق خواهند بود و نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اظهاراتی تفاوت های اساسی داشته باشند. اظهارات رو به جلو منعکس کننده اعتقادات ، نظرات و پیش بینی ها در مورد تاریخ اظهارات است و بر اساس تعدادی از فرضیات و تخمین ها استوار است ، گرچه توسط طرفین مربوطه منطقی تلقی می شود ، اما ذاتاً تحت تجارت ، اقتصادی ، رقابتی ، سیاسی قابل توجه است و عدم اطمینان اجتماعی و احتمالی. بسیاری از فاکتورها ، شناخته شده و ناشناخته ، می توانند باعث شوند که نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردها از نتایج ، عملکرد یا دستاوردهایی که توسط چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه بیان می شود یا ممکن است دلالت کند ، متفاوت باشد و طرفین فرضیات و تخمین ها را بر اساس در بسیاری از این عوامل وجود دارد یا به آنها مربوط می شود. چنین عواملی شامل ، بدون محدودیت ، فعالیت ، فعالیت و شرایط مالی شرکت است که به طور بالقوه تحت تأثیر شیوع بیماری های همه گیر ، همه گیر یا سایر بحران های بهداشتی ، مانند COVID-19 ، و واکنش های دولت و بازیگران خصوصی نسبت به چنین شیوع هایی تأثیر منفی می گذارد. خطرات سلامتی و ایمنی کارکنان در نتیجه شیوع بیماری های همه گیر ، همه گیر یا سایر بحران های بهداشتی ، مانند COVID-19 ، که ممکن است منجر به کند شدن یا تعلیق موقت عملیات در برخی یا کلیه خواص معدنی شرکت و همچنین دفتر مرکزی آن نوسانات قیمت لحظه ای و طلا ، نقره ، فلزات اساسی یا کالاهای خاص دیگر. نوسانات در بازارهای ارز (مانند دلار کانادا در مقابل دلار آمریکا) ؛ تغییر در دولت ملی و محلی ، قانونگذاری ، مالیات ، کنترل ، مقررات و تحولات سیاسی یا اقتصادی ؛ خطرات و خطرات مرتبط با تجارت اکتشاف ، توسعه و استخراج مواد معدنی (از جمله خطرات زیست محیطی ، حوادث صنعتی ، تشکیلات غیرمعمول یا غیر منتظره ، فشارها ، غارنوردی ها و جاری شدن سیل) وجود قوانین و مقرراتی که ممکن است محدودیتی در استخراج معادن ایجاد کند. روابط کارمندان؛ روابط و ادعاهای جوامع محلی ، جمعیتهای بومی و سایر ذینفعان ؛ در دسترس بودن و افزایش هزینه های مرتبط با ورودی و استخراج معدن ؛ ماهیت سوداگری اکتشاف و توسعه مواد معدنی ؛ عنوان خصوصیات؛ و خطرات اضافی توصیف شده در فرم اطلاعات سالانه شرکت برای سال پایان 31 دسامبر 2019 در نمایندگی تنظیم مقررات اوراق بهادار کانادا تحت مشخصات SEDAR شرکت به آدرس www.sedar.com و در گزارش سالانه شرکت در فرم 40-F که در SEC در SEC EDGAR ثبت شده است ، ثبت شده است

مطلب مرتبط  منابع طبیعی چین ، شرکت نتایج 2019 را اعلام می کند

اولین معدن هشدار می دهد که لیست عواملی که ممکن است نتایج آینده را تحت تأثیر قرار دهند جامع نیست. هنگام اتکا به اظهارات آینده نگرانه ما برای تصمیم گیری در رابطه با First Mining ، سرمایه گذاران و سایرین باید عوامل قبل و سایر عدم قطعیت ها و حوادث بالقوه را به دقت مورد توجه قرار دهند. First Mining متعهد نیست که هرگونه اظهارنظر آینده نگر ، چه کتبی و چه شفاهی ، که ممکن است هر از چندگاهی توسط شرکت یا از طرف ما بیان شود ، به روز کند ، مگر در مواردی که قانون مورد نیاز است.

SOURCE First Mining Gold Corp.

لینک های مربوطه

https://firstmininggold.com/

پاسخی بگذارید