Flack Global Metals جوایز جهانی Fastmarkets را برای تعالی فولاد به دست آورد: مرکز خدمات سال

Flack Global Metals جوایز جهانی Fastmarkets را برای تعالی فولاد به دست آورد: مرکز خدمات سال

CLEVELAND، 29 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Flack Global Metals مفتخر شد که به عنوان مرکز خدمات سال (شرکت کوچک تا متوسط) شناخته شود ، در یازدهمین دوره جوایز جهانی Fastmarkets سالانه عالی برای فولاد که عملا اعلام شد پنجشنبه 23 ژوئیه.

جوایز جهانی برای تعالی فولاد یکی از معتبرترین و قابل تشخیص ترین برنامه های جوایز برای صنعت جهانی فولاد است. این جوایز نوآوری و تعالی کلاس جهانی در فولاد و صنایع وابسته را برای شرکتها در سراسر زنجیره تامین فولاد و توسط شرکای اصلی این صنعت به رسمیت شناخته اند. شرکتهایی که فینالیست و برنده هستند بهترین روشها را برای دستیابی به نتایج برجسته نشان داده اند. آنها شیوه های بهترین کلاس را طبق استاندارد جهانی ارزیابی می کنند.

مطلب مرتبط  با دارا بودن ارزش بازار بیش از 105 میلیارد یوان ، شانگهای برقی رتبه چهارم و بالاترین شرکت دارای لیست در چین را به خود اختصاص داده است

“ما خوشحالیم که کارهای خارق العاده ای را که در سراسر زنجیره تأمین فولاد جهانی انجام می شود ، بشناسیم تا به مردم و شرکتهایی که در تلاش برای پیشرفت هستند توجه ویژه ای نشان دهد. بدنبال همه – این جستجوی بهتر ، برای رسیدن به بهترین ، در قلب همه موفقان قرار دارد. مشاغل ، “گفت: Fastmarkets ، الکس هریسون، مدیر سرمقاله و قیمت گذاری ، فلزات و معدن.

جوایز سال 2020 رکورد پذیرفته شدگان را به خود جلب کرد. در حدود 90 شرکت کننده نهایی از 71 شرکت در 23 گروه وجود داشته اند ، از جمله دسته بندی های جدید “که نشان دهنده دستیابی جهانی به صنعت و زنجیره تأمین آن و همچنین دسته هایی است که نوآوری را با مشتریان کلیدی مانند خودروسازان و تعهد در شرکتها برای برجسته سازی برجسته می کند. هریسون گفت ، تنوع در محل کار و گنجاندن آن برای موفقیت دراز مدت بسیار مهم است.

مطلب مرتبط  ماژول Jinergy HJT گواهینامه TÜV NORD را دریافت می کند

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Flack Global Metals ، جرمی فلکاین جایزه را به نمایندگی از سازمان پذیرفت. فلک گفت: “ما مفتخریم که توسط Fastmarkets برای این گروه شناخته شده باشیم.” “این جایزه بدون پشتیبانی از مشتریان باورنکردنی ما امکان پذیر نبود ، تأمین کنندگان ، و تیم زحمتکش در FGM. ما همچنان به نوآوری و ارائه خدمات بی نظیر در صنعت خود ادامه خواهیم داد. ”

درباره فلز جهانی فلز

مطلب مرتبط  انرژی هند به عنوان کسب و کار سال 2020 بومی آمریکا افتخار کرد

Flack Global Metals با استفاده از فولاد نورد صاف ، آلومینیوم و ضد زنگ ، زنجیره های عرضه را برای نصب های سنگین طراحی و تحقق می بخشد. Flack نوسانات قیمت را از صنعت فولاد خارج کرده و چابکی و پاسخگویی در زمان واقعی را به پردازش و مدیریت زنجیره تأمین می افزاید. هنگامی که قدرت تخصص بازار فلزات و شبکه های منابع جهانی ما با استراتژی های برو به بازار شما مطابقت دارد ، نتیجه یک توانایی جدید برای تمرکز روی رشد کسب و کار شما با اطمینان به قیمت ، کیفیت و خدمات است. در www.flackglobalmetals.com بیشتر بدانید.

مخاطب:
رنه کرک
رئیس ستاد
w: 312.690.8008
[email protected]

SOURCE Flack Metals Global

لینک های مربوطه

http://www.flacksteel.com

پاسخی بگذارید