Flowfinity از صنعت فاضلاب با یکپارچه سازی نقشه برداری داخلی و اتوماسیون فرایند رباتیک حمایت می کند

Flowfinity از صنعت فاضلاب با یکپارچه سازی نقشه برداری داخلی و اتوماسیون فرایند رباتیک حمایت می کند

VANCOUVER ، B.C.، 13 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Flowfinity Wireless Inc. ، ارائه دهنده اثبات نرم افزار بدون برنامه کد بدون کد ، امروز عملکرد جدیدی را اعلام کرد که باعث بهبود مدیریت داده های میدانی و بهره وری عملیات برای صنعت آب و فاضلاب می شود. با استفاده از روبات های داخلی و روبات های نرم افزاری ، داده های نمونه گیری می توانند مستقیماً از نقشه های جغرافیایی مشاهده و ویرایش شوند و پله های ناشی از بازرسی های ایمنی سایت سریعتر انجام می شوند.

مطلب مرتبط  شبکه های فیبر دسترسی آزاد در اروپا ، 2020 شامل 4 مطالعه موردی

آخرین ویژگی ها عبارتند از:

  • پشتیبانی بومی برای میزبانی راه حل های محبوب نقشه برداری GIS از جمله Esri ، Mapbox و MapTiler برای تبادل و هماهنگ سازی داده های معتبر
  • روبات های نرم افزاری برای ساده سازی کار آزمایشگاه و انجام کارهای روزمره و پیمایش ها با دقت بیشتر
  • بانک اطلاعاتی ابر متمرکز برای نظارت بر حجم داده های بزرگ از سیستم های SCADA در زمان واقعی
  • توانایی با لیکا زنو GG04 به علاوه آنتن های هوشمند برای داده های مکان دقیق سیستم ماهواره ای ناوبری جهانی (GNSS) با دقت بالا

اکنون ، کلیه نمونه گیری ها ، آزمایشگاه ها و بازرسی دارایی ها می توانند در دستگاه های تلفن همراه انجام شوند ، در جریان کارهای دیجیتالی قرار بگیرند ، سپس در داشبورد های تعاملی در دفتر نمایش داده شوند تا تصمیمات شغلی مبتنی بر داده ها را هدایت کنند. کارمندان همچنین ساعت ها در این زمینه صرفه جویی می کنند و بهره وری را در حین حضور در سایت و آفلاین افزایش می دهند.

قابلیت داشبورد Flowfinity شامل دکمه های مرتبط با فعالیت است که می توانند به سرعت با تک لمسی تکالیفی از قبیل بازرسی تأسیسات ، گزارش وقایع و ارزیابی خطرات سطح را به سرعت راه اندازی کنند. این دکمه ها به اندازه کافی بزرگ طراحی شده اند که توسط کاربر می تواند به راحتی از دستکش استفاده کند تا اطمینان حاصل شود که بهداشتی و شرایط ایمنی در همه زمان ها برآورده نمی شود.

منطقه فاضلاب منطقه ای کلارک برنامه های یکپارچه سازی جمع آوری داده های زمینه Flowfinity و نرم افزار نقشه برداری Esri ArcGIS را برای بهبود بهره وری در زمینه کار و بهره وری در پشت دفتر. هم اکنون منطقه در مدت 5 سال 160٪ ROI را پیش بینی می کند.

وی گفت: “با پس زمینه SQL Flowfinity به ما امکان می دهد ادغام داده های نوآورانه را مستقیماً با سیستم Enterprise GIS که منطقه اجرا می کند توسعه دهیم و امکان نمایش و تعامل نقشه آسان را فراهم می کنیم.” گرانت هربرت، سازنده برنامه GIS Professional و Flowfinity.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به https://www.flowfinity.com/promo/1/wastewater.aspx مراجعه کنید

درباره Flowfinity

Flowfinity یک ابزار ابزار پیکربندی برنامه بدون کد است که برای دیجیتالی کردن و اتوماسیون فرایندهای تجاری سفارشی بر اساس مدلهای پیچیده داده استفاده می شود. برای بیش از 20 سال ، Flowfinity به IT و متخصصان مشاغل توانسته است برنامه هایی را برای جمع آوری داده های میدانی منعطف ، مقیاس پذیر و گردش کار ایجاد کنند بدون اینکه منابع مورد نیاز برای نوشتن و حفظ کد را بسازند. پلت فرم بصری ما ترکیبی از ویرایشگر برنامه مبتنی بر وب ، پایگاه داده ابری ، جمع آوری داده های پیشرفته تلفن همراه ، داشبورد تعاملی ، اتوماسیون فرایند و ادغام های قابل اعتماد است. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به: https://www.flowfinity.com/.

مخاطب رسانه ای:
لیزا نگوین
[email protected]
604-878-0008

SOURCE Flowfinity Wireless Inc.

پاسخی بگذارید