Fortis Solutions Group موفق به کسب گواهینامه چاپگر سبز پایدار در Merced، CA می شود

Fortis Solutions Group موفق به کسب گواهینامه چاپگر سبز پایدار در Merced، CA می شود

ساحل ویرجینیا ، واشنگتن.، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Fortis Solutions Group LLC ، یک شرکت نمونه کارها از Main Post Partners و پیشرو در ارائه برچسب ، بسته بندی انعطاف پذیر ، آستین های کوچک ، کارتن ها و برنامه های کاربردی ، خوشحال است که اعلام می کند بسته بندی انعطاف پذیر و امکانات برچسب در Merced ، کالیفرنیا از سازمان شخص ثالث مشارکت چاپ سبز پایدار گواهینامه چاپگر سبز پایدار (SGP) را دریافت کرد.

رئیس جمهور فورتیس و مدیر عامل جان او وین ، جونیور اظهار داشت: “من فوق العاده افتخار می کنم به مورد رحمت تیم برای دستیابی به این شناخت قابل توجه است. گواهینامه SGP تعهد ما را ، هم در داخل و هم در خارج ، برای ارائه راه حل های پایدار و نوآورانه تأیید می کند.

صدور گواهینامه SGP کل امکانات چاپ ، روند آن ، محصول و حوزه های اجتماعی را در نظر می گیرد. صدور گواهینامه SGP یک چاپگر را به گروهی برتر از چاپگرهای پایدار تبدیل می کند که توسط خریداران چاپ و صنعت چاپ شناخته می شوند. گواهینامه SGP توسط انجمن های صنعتی ، از جمله انجمن فنی فلکسوگرافی (FTA) و موسسه تولیدکنندگان برچسب و برچسب (TLMI) پشتیبانی می شود..

مشاهده می کند: “پایداری برای سالهای طولانی ارزش اصلی شرکت ما بوده است.” رئیس جمهور فورتیس از بسته بندی انعطاف پذیر ، دیوید بنکسون. “SGP کار فوق العاده ای انجام داده است که یک استاندارد چالش برانگیز و در عین حال قابل دستیابی را که توسط داده ها و راه حل های واقعی برای چالش هایی که ما به عنوان یک چاپگر بسته بندی با آن روبرو هستیم هدایت می کند. ما از پیوستن به SGP به عنوان یک چاپگر مجاز بسیار هیجان زده هستیم و ، من افتخار می کنم تعهد به پایداری عملکردهای تیمی ما است که به ما امکان می دهد به این هدف برسیم. “

مطلب مرتبط  Polin Waterparks اولین جایزه مجازی خود را همیشه جشن می گیرد

به عنوان یک چاپگر مجاز SGP ، Fortis متعهد شده است که با کاهش اتلاف ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، تأمین منابع پایدار ، ایجاد یک محل کار امن ، بهبود مستمر و کاهش اثر کربن ، از اهداف پایداری فراتر رود. هر ساله پروژه های پایداری شناسایی و ردیابی می شوند تا زمینه های بهبود را ثبت کنند. ممیزی توسط سازمان صدور گواهینامه شخص ثالث هر دو سال یک بار انجام می شود.

درباره گروه راه حل های فورتیس
در گروه راه حل های فورتیس ، ما از طریق صنعت پیشرو ، کنترل کیفیت ، مدیریت رنگ و رویکردهای راه حل گرا ، رویکرد متفاوتی را ارائه می دهیم که به مشتریان خود یک مزیت قدرتمند در بازار می دهیم. ما با استفاده از قابلیت های برجسته چاپ فلکسوگرافی ، افست و دیجیتال ، محصولات گسترده ای را ارائه می دهیم. این پیشنهادات شامل برچسب های آستین حساس به فشار و کوچک شدن ، کوپن چند لایه و چاپ بسته بندی انعطاف پذیر ، چاپ کتابچه گسترده ، کیسه ها ، کارتن های تاشو ، برنامه های کاربردی برچسب و چاپ داده متغیر است. دفتر مرکزی آن در ساحل ویرجینیا ، واشنگتن، این شرکت همچنین دارای دفاتر تولید و فروش در آستین ، TX، کاتوسا ، خوب، الینگتون ، سی تی، شاخه گل ، GA، High Point، NC، کانزاس سیتی ، MO، لوئیزویل ، TX، ممفیس ، TN، Merced ، کالیفرنیا، ناپا ، کالیفرنیا، اورم ، UT، West Chester، OH و ویکسوم ، میشی

درباره شرکای اصلی پست
Main Post Partners یک شرکت سرمایه گذاری در سهام خصوصی است که بر سرمایه گذاری در شرکت های رشد ثابت شده در سراسر زنجیره ارزش مصرف کننده متمرکز شده است. شرکای اصلی پست عمدتا در موقعیت های اکثریت و اقلیت سرمایه گذاری می کنند در اولین موقعیت های سرمایه ای سازمانی که بنیان گذاران ، کارآفرینان و تیم های مدیریتی به دنبال یک شریک باتجربه برای کمک به ایجاد شرکت های خود در پتانسیل کامل هستند. با رویکرد “مشارکت ، نه مالکیت” ، Main Post Partners از نزدیک با شبکه ای از مدیران موفق همکاری می کند تا پشتیبانی عملیاتی و استراتژیک خود را برای شرکای مدیریت خود فراهم کند. شرکای اصلی پست به لیست 50 شرکت برتر سهام خصوصی برای کارآفرینان Inc معرفی شد.

مطلب مرتبط  هشدار آخرین مهلت تعیین شده: ROSEN ، یک شرکت حقوقی حقوق پیشگامان سرمایه گذاری ، مهلت مهم 2 نوامبر در اقدام کلاس اوراق بهادار را به سرمایه گذاران شرکت الکتریک جنرال پورتلند یادآوری می کند

درباره مشارکت پایدار چاپ سبز
مشارکت چاپ سبز پایدار (SGP) سازمانی غیرانتفاعی است که بهترین روشهای پایداری تأسیسات چاپی را ، از جمله و فراتر از انطباق با مقررات ، تأیید می کند. SGP از بهترین شیوه ها و نوآوری در میان ذینفعان جامعه چاپ حمایت می کند ، صنعت چاپ و مشتریان آن را در جهت دنبال کردن یک زنجیره تأمین پایدار با پاسخگویی تراز می کند.

مطلب مرتبط  یو لکانگ ، محقق Zooomlion برنده جایزه بهترین کارمند ملی چین شد

تماس با رسانه:
روابط عمومی کریس توفالی ، LLC | کریس توفالی (914)834-4334 | [email protected]

SOURCE Fortis Solutions Group

پاسخی بگذارید