Fortune Nickel and Gold Inc. در مورد املاک نیکل Gowan آن کار می کنند

Fortune Nickel and Gold Inc. در مورد املاک نیکل Gowan آن کار می کنند

ریبروک ، نیویورک ، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Here To Serve Holding Corp (OTC: HTSC) با خوشحالی اعلام می کند که این شرکت قصد دارد با سرعت برنامه های کاری در املاک گوان واقع در منطقه تیمینس-گوان از شمال شرقی انتاریو کانادا از طریق شرکت تابعه کاملاً متعلق به آن Fortune Nickel and Gold Inc. (“Fortune”). تسلا فراخوان استخراج کنندگان نیکل کانادایی را برای تولید پایدار نیکل و دریافت قراردادهای بزرگ تأمین اعلام کرده است. مدیریت ثروت در پاسخ به سرعت در حال پیشروی است.

املاک فورچون در فاصله 10 مایلی با کشف بزرگ نیکل در کانادا قرار دارد. نمونه خاصیت Fortune در یک سوراخ RCD حاوی 3.5٪ نیکل ، 1.3٪ مس به علاوه فلزات گرانبها بیش از 27 فوت عمودی در سال 1975 بود و مدیریت معتقد است که ویژگی Gowan امتداد یک ناهنجاری است که همان روند غنی از نیکل است.

مشاور استراتژیک فورچون ، چارلز گریبا، برنامه کاری را ارائه داده است که شامل موارد زیر است:

  1. با استفاده از سیستم هواپیمای بدون سرنشین ، یک فاصله دقیق 50 سانتی متری را بررسی کنید.
  2. برای بدست آوردن روشهای به روز شده در مورد نیکل ، پلاتین ، مس پالادیوم و طلا سوراخ RCD دولت را دوباره سوراخ کنید.
  3. یک بررسی دقیق EM و گرانش انجام دهید یا 3 خط نظرسنجی IP انجام دهید.
  4. برای کمک به سرعت بخشیدن به روند اکتشاف ، یک بررسی الکترومغناطیسی حلقه متحرک یا “MLEM” را در سراسر دارایی انجام دهید. بررسی جدید MLEM برخی از فن آوری های جدید را به صورت دستگاه تداخل کوانتومی ابررسانا در دمای بالا یا “SQUID” ادغام خواهد کرد. SQUID به حداقل رساندن سطح نویز ناشی از پوشش سطحی رسانا کمک می کند تا سیگنال EM بتواند عمیق تر و با وضوح بالاتر نفوذ کند. SQUID می تواند به اپراتور کمک کند تا درک کند چه چیزی ممکن است در زیر سطح کمین کند.
  5. 10 هدف برتر را با الماس تمرین کنید.
مطلب مرتبط  Argus معیار جدیدی را برای رشد مرکز نفت خام ایالات متحده به راه انداخت

به زودی مجوزهای حفاری اعمال می شود.

مطابق با پل ریس، مدیر عامل فورچون ، “ما قصد داریم یک معدن گوآن را به طور گسترده کشف و تولید کنیم. تاریخچه این ملک نشان می دهد که نیکل با درجه بالا تولید می شود و با توجه به تقاضای زیاد تولید کنندگان EV برای نیکل ، ما هیجان زده هستیم که به آن برسیم. کار بر روی توسعه یک دارایی نیکل پایدار که سهامداران می توانند به آن افتخار کنند. ما همچنین از پتانسیل اکتشاف برای کانی سازی طلا که در ملک موجود در سوراخ RCD سال 1975 یافت شده هیجان زده هستیم. من معتقدم که این خاصیت پر از باتری و فلزات گرانبها است. استفاده از آخرین فن آوری در ارزیابی املاک و تکمیل برنامه کار به روشی بسیار سریع. “

مطلب مرتبط  صنعت تجهیزات شناور سازی جهانی Froth تا سال 2025

درباره اینجا برای Serve Holding Corp.

Here to Serve Holding Corp. به عنوان چندین نهاد فعالیت می کند: Fortune Nickel and Gold Inc. ، ICF Industries Inc. (“ICF”) و Executive Industries ، که به عنوان بخشی از ICF فعالیت می کند. فورچون قصد دارد به یک بازیگر در اکتشاف و تولید نیکل ، طلا و سایر فلزات گرانبها در سطح بین المللی تبدیل شود. این شرکت در درجه اول بر روی اکتشاف نیکل متمرکز شده است زیرا پیش بینی می شود که فلزات باتری در سالهای آینده همراه با بازار خودروهای الکتریکی (“EV”) منفجر شود. مأموریت اصلی این شرکت تأمین عمده قراردادهای نیکل است که توسط بزرگترین تولید کننده EV در جهان منعقد شده است.

ICF یک شرکت توزیع ، مشاوره و فروش است که برای تهیه مواد ساختمانی در سراسر کشور طراحی شده است آمریکای شمالی. ICF قراردادهایی را برای توزیع مجموعه متنوعی از محصولات صنعتی مانند گچ بری ها ، گچ ها ، فرم های بتونی عایق بندی شده ، Gigahomes ، خانه های مدولار و گلخانه ها و تجهیزات پزشکی از فروشندگان تعیین شده استراتژیک منعقد کرده است.

مطلب مرتبط  AEP سود سه ماهه را به 74 سنت در هر سهم افزایش می دهد

صنایع اجرایی خدمات مشاوره ای ، مشاوره ای و بازاریابی شرکتی را به شرکت های دولتی و خصوصی ارائه می دهد. صنایع اجرایی با تصمیمات استراتژی ، مذاکره ، ساختار شرکت ، بازاریابی و مدیریت اجرایی به نهادها کمک می کند.

اطلاعات مندرج در اینجا شامل گزاره های آینده نگر است. این اظهارات مربوط به رویدادهای آینده یا عملکرد مالی آینده ما است و شامل خطرات ، عدم اطمینان و سایر عوامل شناخته شده و ناشناخته ای است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای ما از نظر نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی در آینده متفاوت باشد. با این اظهارات آینده نگرانه شما نباید بیش از حد به اظهارات پیش فروش اعتماد کنید. ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا بازنگری عمومی این اظهارات آینده نگر به هر دلیلی یا به روزرسانی دلایلی که نتایج واقعی می توانند از نظر پیش بینی شده در این بیانیه های آینده نگر متفاوت باشند ، حتی اگر اطلاعات جدیدی در آینده در دسترس باشد ، فرض نمی کنیم.

منبع اینجا برای سرویس Holding Corp.

پاسخی بگذارید