Fortune Nickel and Gold Inc. شرکت های آتش نشانی Prairie را حفظ می کند

Fortune Nickel and Gold Inc. شرکت های آتش نشانی Prairie را حفظ می کند

RYE BROOK، N.Y.، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Here To Serve Holding Corp. (OTC: HTSC) خوشحال است که شرکت تابعه خود را به طور کامل متعلق به خود اعلام می کند ، Fortune Nickel and Gold Inc. (“Fortune”) Prairie Fire Enterprises را به عنوان مشاور زمین شناسی و معدن نیکل و استخراج طلا در تیمینز ، انتاریو.

Prairie Fire متشکل از متخصصان بسیار ماهر از جمله یک زمین شناس اکتشاف و معدن با تجربه و یک مدیر عملیات فنی و فنی آشنا به اکتشاف و استخراج معادن در تیمین.

مشاور استراتژیک فورچون ، چارلز گریبا، گفت: “Prairie Fire کاملاً مناسب برای اجرای برنامه حفاری Fortune است. مشاوران این شرکت نظارت بر اکتشاف طلا و نیکل در اردوگاه تیمینز شامل نظارت بر برنامه های حفاری ، تولید اهداف اکتشاف ، ورود به سیستم هسته ای ، نقشه برداری و جستجوی زمین شناسی و تفسیر مجدد داده های زمین شناسی علمی باستان و اخیر ، که منجر به شناسایی سیستم های جدید طلا شد. متخصصان زمین شناسی مشاور در Prairie Fire Enterprises دارای تجربه زیادی در آسیا، آفریقای شرقی و کانادا از جمله سرزمین های کانادا ، مثلث طلایی در بریتیش کلمبیا و ماسه های روغن در آلبرتا، همراه با تجربه قابل توجهی در کمربند Abitibi Greenstone. “

مطلب مرتبط  MOTIVE همچنان می درخشد زیرا تلاشهای انرژی خورشیدی خود را از طریق به دست آوردن راه حلهای انرژی DS گسترش می دهد

فورچون به دلیل محبوبیت نیکل در بازار خودروهای الکتریکی (“EV”) در حال تسریع در روند کار است.

Prairie Fire در زمینه های سبز ، پروژه اکتشاف مبتنی بر معادن ، تولید پروژه ، نظارت و هماهنگی پروژه ، طراحی و اجرای برنامه های حفاری ، استفاده و ادغام تکنیک های نمونه برداری زمین شناسی – ژئوفیزیکی – ژئوشیمیایی ، پردازش و تفسیر مجموعه داده های زمین شناسی / حفاری ، زمین شناسی و مدل سازی منابع و گزارشگری فنی.

درباره اینجا برای Serve Holding Corp.

Here to Serve Holding Corp. به عنوان چندین نهاد فعالیت می کند: Fortune Nickel and Gold Inc. ، ICF Industries Inc. (“ICF”) و Executive Industries ، که به عنوان بخشی از ICF فعالیت می کند.

فورچون قصد دارد به یک بازیگر در اکتشاف و تولید نیکل ، طلا و سایر فلزات گرانبها در سطح بین المللی تبدیل شود. این شرکت در درجه اول روی اکتشاف نیکل متمرکز شده است زیرا پیش بینی می شود که فلزات باتری در سالهای آینده همراه با بازار EV منفجر شود. مأموریت اصلی این شرکت تأمین عمده قراردادهای نیکل است که توسط بزرگترین تولید کننده EV در جهان منعقد شده است.

مطلب مرتبط  اجلاس مجازی Gastech انگیزه انتقال انرژی را فراهم می کند

ICF یک شرکت توزیع ، مشاوره و فروش است که برای تهیه مواد ساختمانی در سراسر کشور طراحی شده است آمریکای شمالی. ICF قراردادهایی را برای توزیع مجموعه متنوعی از محصولات صنعتی مانند گچ بری ها ، گچ ها ، فرم های بتونی عایق بندی شده و Gigahomes از فروشندگان تعیین شده استراتژیک منعقد کرده است.

صنایع اجرایی خدمات مشاوره ای ، مشاوره ای و بازاریابی شرکتی را به شرکت های دولتی و خصوصی ارائه می دهد. صنایع اجرایی با تصمیمات استراتژی ، مذاکره ، ساختار شرکت ، بازاریابی و مدیریت اجرایی به نهادها کمک می کند.

اطلاعات مندرج در اینجا شامل گزاره های آینده نگر است. این اظهارات مربوط به رویدادهای آینده یا عملکرد مالی آینده ما هستند و شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای ما با نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی این بیانیه های آینده نگر. شما نباید بی اعتماد به اظهارات آینده نگر عمل کنید زیرا این موارد شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که در برخی موارد از کنترل ما خارج هستند و می توانند بر نتایج واقعی ، سطح فعالیت و عملکرد یا دستاوردها هر بیانیه آینده نگر نظرات فعلی ما را با توجه به وقایع آینده منعکس می کند و در معرض این خطرات ، سایر عدم اطمینان ها و فرضیات مربوط به عملیات ، نتایج عملیات ، استراتژی رشد و نقدینگی است. ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا بازنگری علنی این اظهارات آینده نگر به هر دلیلی یا به روزرسانی دلایلی که نتایج واقعی می توانند از نظر پیش بینی شده در این بیانیه های آینده نگر متفاوت باشند ، حتی اگر اطلاعات جدیدی در آینده در دسترس باشد ، فرض نمی کنیم.

مطلب مرتبط  گروه مشاوره Windrose پاراریوفورما را به عنوان بخشی از استراتژی جهانی رشد خود برای افزایش بیشتر توانایی های آن در بازارهای غیر سنتی بدست می آورد

منبع اینجا برای سرویس Holding Corp.

پاسخی بگذارید