FPL با شروع روند تعیین نرخ پایه پایه برای 2022-2025 ، فلوریدا با مقاومت و پایداری بیشتری را متصور است

FPL با شروع روند تعیین نرخ پایه پایه برای 2022-2025 ، فلوریدا با مقاومت و پایداری بیشتری را متصور است

ساحل جونو ، فلوریدا، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت برق و نور فلوریدا (FPL) امروز به کمیسیون خدمات عمومی فلوریدا (PSC) اطلاع داد که انتظار دارد در ماه های آینده درخواست رسمی برای نرخ های پایه جدید ارائه کند. این شرکت در نظر دارد یک برنامه نرخ چهار ساله را پیشنهاد کند که از آغاز آغاز خواهد شد ژانویه 2022، به محض اینکه قرارداد تسویه نرخ پایه فعلی آن در پایان سال جاری منعقد شود. FPL قبلاً فعالیت های خود را تحت توافق نرخ با افزایش نرخ پایه برای یک سال دیگر تا سال 2021 تمدید کرد.

هم اکنون FPL 5.6 میلیون حساب مشتری از طریق میامی به پنساکولا بیش از نیمی از فلوریدا(1)، وضعیتی که به سرعت در حال رشد است و در خط مقدم تغییر آب و هوا و هوای شدید و مکرر شدید است. با درک این موضوع ، برنامه FPL این شرکت را قادر می سازد تا آینده انرژی انعطاف پذیر و پایدارتری را برای همه – از جمله نسل های آینده – ایجاد کند ، در حالی که صورتحساب های معمول مشتری را حداقل تا سال 2025 کمتر از متوسط ​​ملی نگه دارد.

وی گفت: “ارائه انرژی پاک ، قابل اطمینان و مقرون به صرفه به مشتریان وظیفه هر یک از ما در FPL است ، خصوصاً در این اوقات سخت و چالش برانگیز ، بسیار جدی است.” اریک سیلاگی، رئیس و مدیر عامل FPL. “ارائه یک سرویس ضروری به مشتریان امروز با این مسئولیت اساسی روبرو است که دائماً افق را بررسی کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که فردا نیز آماده ارائه خدمات به آنها هستیم. البته ، ما توجه داریم که هرگز زمان مناسبی برای درخواست افزایش نرخ وجود ندارد ، اما ما قاطعانه متعهد می شویم که در هنگام ساختن آینده ای انرژی که می توانند به آن وابسته باشند ، ارزش بی نظیری را برای پول خود در اختیار مشتریان قرار دهیم. برای انجام این کار ، ما برای تأیید نظارتی برای ادامه استراتژی منظم و بلند مدت سرمایه گذاری در زیرساخت ها ، انرژی پاک و در طول 15 سال گذشته ، ما بارها نشان داده ایم که این رویکرد ابتکاری و بلندمدت ، امروز صورتحساب کمتری و قابلیت اطمینان بالاتری را برای مشتریان فراهم می کند و فردا فلوریدا را برای موفقیت بیشتر قرار می دهد. “

در سال 2006 ، صورتحساب FPL اندکی بالاتر از میانگین کشوری بود اما طی 15 سال گذشته تقریباً 10٪ کاهش یافته در حالی که میانگین کشوری تقریباً در همین مدت تقریبا 30٪ افزایش یافته است. صورتحساب مشتری ساکن 1000 کیلووات ساعتی FPL امروز کمتر از 15 سال پیش است و 30 درصد کمتر از متوسط ​​کشور است.

از آنجا که قبض FPL با گذشت زمان کاهش یافته است ، خدماتی که به مشتریان ارائه می دهد به طور مداوم و آشکار بهبود یافته است. سرمایه گذاری های FPL برای ساخت یک شبکه انرژی قوی و هوشمند باعث شده است که از سال 2006 هر ساله بهترین حالت را داشته باشد و همچنین به رسمیت شناختن مکرر ملی منجر شود. در سال 2020 ، FPL ReliabilityOne را دریافت کرد® جایزه تعالی ملی قابلیت اطمینان ، که توسط PA مشاوره برای پنجمین بار در شش سال گذشته اهدا شده است. از زمان تبدیل شدن به شرکت های خواهر با FPL در سال 2019 ، Gulf Power مزایای عملیاتی و مالی برای مشتریان فراهم کرده است ، از جمله بهترین قابلیت اطمینان این شرکت در سال 2019. Gulf Power در سال 2020 حتی قابلیت اطمینان بیشتری را ارائه داده و ReliabilityOne 2020 را به دست آورده است.® جایزه برای عملکرد قابل اطمینان برجسته در منطقه خدمات حومه جنوبی / روستایی جنوب شرقی. FPL با تمیز کردن ناوگان پیشرفته و پیشرفته مراکز انرژی پاک بسیار کارآمد و پرتفوی سریع از نیروگاه های خورشیدی به عنوان بخشی از برنامه “30 در 30” این شرکت ، یکی از تمیزترین خدمات برق کشور است. تا سال 2030 30 میلیون صفحه خورشیدی نصب کند.

“حتی وقتی قیمت بسیاری از کالاها و خدمات سال به سال افزایش می یابد – غالباً بدون هشدار بدون هیچ گونه هشدار – قیمت برق از FPL طی 15 سال گذشته کاهش یافته است در حالی که سرویس به طور قابل توجهی تمیزتر و قابل اطمینان تر شده است. نمی تواند به طور تصادفی اتفاق بیفتد. در عوض ، این نتیجه مستقیم سرمایه گذاری های طولانی مدت و هوشمند است که باعث کاهش هزینه ها و بهبود کارایی می شود. در ماه های آینده ، ما مشتاقانه منتظر هستیم تا نشان دهیم که چگونه پیشنهاد نرخ پایه 2022-2025 به ما در ادامه ارائه محصولات سالم کمک می کند. ، انرژی قابل اعتماد و مقرون به صرفه در سالهای آینده انتظار و شایستگی مشتریان را دارند. “

مطابق با پیشنهادهای چند ساله قبلی ، FPL در حال طراحی برنامه نرخ جدید خود به گونه ای است که هزینه های طولانی مدت را برای مشتریان کاهش دهد در حالی که از سرمایه گذاری های مداوم برای ارتقا further بیشتر زیرساخت ها و بهبود کارایی سیستم خود پشتیبانی می کند.

مطلب مرتبط  اسحاق نوریانی عنوان رسمی شرکت IRA طلای رسمی به تالار مشاهیر کارفرمای جو مونتانا را اعطا کرد

نمای کلی درخواست
FPL ، که از سال 2016 درخواست افزایش نرخ عمومی نکرده و توافق نرخ فعلی خود را با ثابت نگه داشتن نرخ پایه برای یک سال دیگر تمدید کرده است ، در حال نهایی کردن پیشنهاد تنظیم نرخ پایه است که چهار سال آینده (2025-2022) را پوشش می دهد و ادامه می دهد ، اطمینان طولانی مدت برای مشتریان

FPL انتظار دارد که این پیشنهاد شامل موارد زیر باشد:

  • در سال 2022 ، تقاضای پایه درآمد سالانه تقریباً تنظیم شده است 1.1 میلیارد دلار.
  • در سال 2023 ، یک سال تعدیل بعدی برای تقاضای پایه درآمد سالانه تقریباً انجام شد 615 میلیون دلار.
  • در سال های 2024 و 2025 ، درخواستی برای سازوکار تنظیم نرخ پایه خورشیدی (SoBRA) برای بازیابی حداکثر 900 مگاوات (مگاوات) پروژه های خورشیدی مقرون به صرفه در هر سال. اگر مقدار کامل ظرفیت جدید خورشیدی مجاز تحت پیشنهاد SoBRA ساخته شود ، برآورد اولیه FPL این است که منجر به تنظیمات کلی نرخ پایه تقریباً 140 میلیون دلار در سال 2024 و 140 میلیون دلار در سال 2025 ، که تا حدی با کاهش هزینه های سوخت در بند بند صورت حساب های مشتری جبران می شود.

مجموع این درخواستهای افزایش نرخ در طی دوره چهار ساله از 2022 تا 2025 منجر به افزایش متوسط ​​تخمین زده شده در کل درآمد کمتر از 3.7٪ در سال خواهد شد. پروژه های FPL قبض های معمول مشتری حتی با افزایش پیشنهادی کاملاً پایین تر از میانگین کشوری باقی خواهد ماند. در واقع ، با توجه به تورم ، صورتحساب معمول FPL در ژانویه 2022 تقریباً 22٪ کمتر از سال 2006 خواهد بود. از نظر اسمی ، پیش بینی صورتحساب FPL در سال ژانویه 2022 پیش بینی می شود که فقط 3.5 درصد بیشتر از 2006 باشد. از طریق ادغام FPL و Gulf Power ، قبض معمول مشتری مسکونی در شمال غربی فلوریدا پیش بینی می شود تا پایان برنامه نرخ چهار ساله پیشنهادی از لایحه امروز کمتر باشد.

تنظیمات مرحله به مرحله برای کمک به پرداخت هزینه های بیشتر ضروری است 29 میلیارد دلار FPL در طی چهار سال از 2019 تا 2022 سرمایه گذاری می کند تا از این طریق به مشتریان سود برساند ، از جمله بهبود قابلیت اطمینان خدمات الکتریکی ، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و بهبود بهره وری سوخت تولید ، تقویت سیستم الکتریکی خود برای مقاوم سازی در شرایط سخت آب و هوایی و آماده شدن برای رشد مشتری. علاوه بر این ، FPL به سرمایه گذاری های قابل توجه در کل بازه زمانی پیشنهاد نرخ پایه برای بهبود بیشتر خدمات به مشتریان خود ادامه خواهد داد.

بیشتر مشتریان FPL فقط با چند دلار در روز خانه های خود را تأمین می کنند. میانگین استفاده ماهانه مشتری مسکونی FPL 950 کیلووات ساعت است ، به این معنی که بیشتر خانوارهای مشتری FPL کمتر از استاندارد ، 1000 کیلووات ساعت معیار قبض معمول مصرف می کنند ، که در حال حاضر حدود 99 دلار. قبض معمول مشتری 1000 کیلووات ساعتی Gulf Power مسکونی تقریباً است 140 دلار.

تا زمانی که FPL درخواست رسمی خود را که پیش بینی می شود در ماه مارس اتفاق بیفتد ، ثبت کند ، تمام ارقام نرخ ، صورتحساب و درآمد برآورد می شود. مشتریان می توانند بازدید کنند FPwap/answers یا GulfPower.com/answers برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درخواست پس از ثبت درخواست رسمی ، وب سایت به مشتریان امکان می دهد تأثیر تخمین زده شده در قبوض خود را در سال 2022 بر اساس میزان مصرف فعلی برق خود محاسبه کنند.

ارائه خدمات به طور موثر
FPL بر اساس هزینه های عملیاتی و تعمیر و نگهداری (O&M) هر کیلووات ساعت فروش خرده فروشی ، در بین تمام شرکتهای بزرگ تأسیساتی ایالات متحده بهترین کلاس را دارد. در مقایسه با هزینه های O&M متوسط ​​آب و برق ، تمرکز نوآورانه و بی امان روزانه FPL بر هزینه های رانندگی از تجارت باعث صرفه جویی در مشتریان تقریباً می شود 2.6 میلیارد دلار سالانه ، که برابر است با پس انداز حدود 24 دلار یک ماه در یک مشتری معمولی مسکونی 99 دلار صورتحساب FPL هرگز راضی نیست ، همچنان به یافتن روشهای جدید برای کار موثرتر برای صرفه جویی در هزینه مشتریان می پردازد. به عنوان مثال پیش بینی می شود که O&M غیر سوختی FPL 2022 ، که در پرونده آینده این شرکت منعکس خواهد شد ، از سطح F کلاس 2018 در کلاس FPL کمتر باشد.

به عنوان نمونه ، پیش بینی می شود که یک برنامه سالانه FPL’s Project Accelerate ، برنامه ای برای یافتن راه های جدید برای بهبود کارایی ، کاهش هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ، بیش از 1.5 میلیارد دلار در پس انداز برای مشتریان بیش از برنامه نرخ چهار ساله شرکت ، که تقریباً یک نرخ پس انداز سالانه است 390 میلیون دلار که در برنامه نرخ پیشنهادی منعکس خواهد شد. یکی دیگر از اقدامات قابل توجه صرفه جویی در هزینه که FPL طی برنامه نرخ فعلی اتخاذ کرده است ، ادغام و تلفیق آن با Gulf Power است. FPL تخمین می زند که این ادغام در سال تقریباً 82 میلیون دلار پس انداز O&M برای شرکت ترکیبی داشته باشد. FPL همچنین تقریباً مزایای سیستم را پیش بینی می کند 1.5 میلیارد دلار طی 30 سال آینده به عنوان یک نتیجه از به روزرسانی های تولید برق که در حال انجام است ، یک خط انتقال جدید به طور فیزیکی هر دو شرکت را متصل می کند و توانایی ارسال و برنامه ریزی برای ناوگان مشترک منابع تولید برق را دارد. در مجموع پیش بینی می شود پس انداز مشتری از ترکیب این دو شرکت 2.8 میلیارد دلار باشد.

مطلب مرتبط  دوک انرژی مجدداً تأکید می کند که سرمایه گذاری در پروژه های تجدید پذیر و شبکه برای تأمین انرژی پاکتر ، رشد اقتصادی

این شرکت متعهد است که به منظور ارائه خدمات مطمئن در حالی که افزایش کم است ، حتی در حالی که هزینه سایر محصولات و خدمات ضروری به طرز چشمگیری افزایش یافته است ، به طور موثر کار کند. به عنوان مثال ، مواد غذایی ، خدمات پزشکی ، بیمه درمانی و مسکن از 2006 تا 2020 25٪ -75٪ افزایش یافته است. در همین حال ، قبض معمول مشتری FPL امروز 10٪ کمتر از 2006 است.

در حالی که تمرکز FPL بر بهره وری و بهره وری تأثیر آن را کاهش داده است ، هزینه های بسیاری از مواد و محصولاتی که شرکت برای تهیه توان تمیز ، قابل اطمینان و مقرون به صرفه باید خریداری کند ، افزایش یافته است. این هزینه های افزایش یافته ، همراه با پیش بینی تقریبی یک و نیم میلیون مشتری جدید در طول هفت سال آغاز سال 2018 ، هزینه های عملیاتی بالاتری را به دنبال دارد.

سرمایه گذاری در فلوریدا برای حفظ دولت قوی ، رقابتی و موفق
FPL به عنوان بزرگترین سرمایه گذار خصوصی فلوریدا ، یک برنامه نرخ چهار ساله پیشنهاد می کند که از سرمایه گذاری های مداوم در زیرساخت های بلند مدت و فناوری پیشرفته پشتیبانی می کند که به شما کمک می کند صورت حساب های مشتری در بلند مدت پایین و قابلیت اطمینان بالا باشد. برای دوره 2019 تا 2022 ، FPL بیش از سرمایه گذاری کرده است 29 میلیارد دلار برای تأمین نیازهای روزافزون اقتصاد فلوریدا و ادامه ارائه ارزش فوق العاده برای مشتریان ، به نفع مشتریان است ، انتظار می رود در سال 2023 و بعد از آن سرمایه گذاری های قابل توجه دیگری انجام شود.

این سرمایه گذاری ها از ادامه ساخت شبکه انرژی قوی ، هوشمند و مقاوم پشتیبانی می کنند. به طور مداوم در اولویت اصلی مشتریان ، انتظار و نیاز به خدمات الكتریكی مطمئن و شبانه روزی فقط در میان بیماری ویروسی کرونا (COVID-19) افزایش یافته است زیرا مشتریان بیشتری از راه دور کار می کنند و به مدرسه می روند. فراتر از انتظارات مشتری ، صدها مورد جدید نظارتی فدرال از سال 2017 ، از جمله استانداردهای جدید امنیت سایبری ، FPL را به ادامه سرمایه گذاری در زیرساخت های خود ملزم کرده است.

در حالیکه از شش سال گذشته به FPL معتبرترین شرکت برق در ایالات متحده تعلق گرفته است ، تغییرات آب و هوایی و هوای شدید و مکرر فلوریدا ، شرکت را به ادامه سرمایه گذاری در شبکه انرژی نیاز دارد. سرمایه گذاری های اضافی در ساخت یک سیستم الکتریکی قوی تر و هوشمند بسیار مهم است زیرا FPL همچنان به بهبود قابلیت اطمینان سرویس خود برای مشتریان از جمله قطعی کمتر و ترمیم سریعتر ادامه می دهد. همچنین ، FPL همچنان به سرمایه گذاری در فن آوری شبکه هوشمند ادامه می دهد که این شرکت را قادر می سازد تا به طور مداوم سلامت سیستم خود را کنترل و ارزیابی کند ، مشکلات احتمالی را پیش از آنکه خدمات رسانی به مشتریان را مختل کرده و پس از قطع شدن برق سریعتر برقرار کنند ، پیش بینی کند.

این پیشنهاد همچنین شامل سرمایه گذاری های مداوم FPL در تولید برق پاک تر و کارآمدتر است. ناوگان فوق العاده کارآمد نیروگاههای پیشرفته FPL یکی از تمیزترین مشخصات آلایندگی را در بین شرکتهای قابل مقایسه در سراسر کشور دارد و این شرکت همچنان به سرعت انرژی خورشیدی را گسترش می دهد. از سال 2019 تا 2022 ، FPL بیش از 2700 مگاوات تولید برق اضافه می کند که هزینه های آن در نرخ های فعلی مشتری لحاظ نمی شود. اگرچه این سرمایه گذاری ها با نرخ پایه پشتیبانی می شوند ، انتظار می رود که با کاهش سوخت و سایر هزینه ها در درازمدت پس انداز قابل توجهی برای مشتریان ایجاد کنند و در نتیجه صرفه جویی قابل توجهی در مشتری در طول عمر سرمایه گذاری ها به همراه داشته باشد.

مطلب مرتبط  2017-2026 از نظر حجم به تن متریک و ارزش آن به دلار آمریکا و 2019-2026 CAGR

سابقه FPL در ایجاد پیشرفتهای تولید هوشمند برق قوی است. به عنوان مثال ، از سال 2001 ، سرمایه گذاری های FPL در مراکز انرژی گاز طبیعی با بازده بالا باعث صرفه جویی در مشتریان تقریباً شده است 11 میلیارد دلار در هزینه های سوخت و جلوگیری از بیش از 145 میلیون تن انتشار دی اکسیدکربن ، معادل نفی تولید گازهای گلخانه ای تولید هر خودروی ثبت شده در فلوریدا برای تقریباً چهار سال آینده

سرمایه گذاری های سرمایه ای سالانه FPL در فلوریدا بسیار بیشتر از درآمد سالانه خود ، و باعث می شود قدرت مالی شرکت ، به ویژه بازده مجاز سهام (ROE) آن ، برای تأمین مالی این پیشرفت های مهم از طرف مشتریان بسیار مهم باشد. FPL به عنوان بخشی از درخواست نرخ پایه خود ، پیشنهاد می کند که نقطه میانی ROE مجاز آن 11.50٪ تعیین شود که شامل انگیزه عملکرد 0.5٪ در شناسایی عملکرد برتر FPL ، نسبت به سایر سرویس های برق در فلوریدا و ملت قدرت مالی FPL – در همه شرایط مالی – به طور مستقیم به نفع مشتریان است ، این شرکت را قادر می سازد وام با نرخ بهره کمتری جذب کند و سرمایه گذاران مورد نیاز را برای حمایت از انواع سرمایه گذاری های بلند مدت هوشمند که خدمات را بهبود می بخشد و با گذشت زمان صورتحساب ها را پایین نگه می دارد ، جذب کند. بهترین عملکرد FPL در کلاس یا بالاترین درجه در بسیاری از معیارهای کلیدی به یک مشتری تبدیل می شود که از بهترین کشورها است. FE با پیشنهاد میانی ROE بهتر این را منعکس می کند و عملکرد قوی را تشویق می کند.

همانطور که از لحظه فراگیر شدن COVID-19 در آن وجود دارد مارس 2020، FPL همچنان متعهد به حمایت از مشتریانی است که به دلیل همه گیری و عدم اطمینان اقتصادی ناشی از آن ، سختی هایی را تجربه می کنند. تا به امروز ، FPL تقریباً به مشتریان ارائه داده است 75 میلیون دلار از طریق برنامه ها و ابتکارات مختلف با بهبودی فلوریدا ، این شرکت همچنان به مشتریانی که بیشترین نیاز را دارند کمک خواهد کرد. با این حال ، بیماری همه گیر همچنین یادآوری جدی اهمیت برق قابل اعتماد و نیاز به ادامه سرمایه گذاری های هوشمندانه و طولانی مدت در زیرساخت ها ، انرژی پاک و فناوری نوآورانه است که FPL را قادر می سازد تا در حال حاضر و برای دهه های آینده به مشتریان خدمت کند.

FPL قصد دارد دادخواست و شهادت خود را به طور رسمی در ماه مارس در PSC ثبت کند تا امکان بررسی کامل و تصمیم گیری قبل از پایان سال 2021 را فراهم کند.

فلوریدا پاور و شرکت سبک
فلوریدا پاور & Light Company بزرگترین شرکت انرژی در ایالات متحده است که توسط برق خرده فروشی تولید و فروخته می شود. این شرکت به بیش از 5.6 میلیون حساب مشتری پشتیبانی می کند که بیش از 11 میلیون نفر از ساکنان فلوریدا را با برق تمیز ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه پشتیبانی می کند. FPL یکی از تمیزترین ناوگان تولید برق در ایالات متحده را اداره می کند و در سال 2020 موفق به کسب ReliabilityOne شد® جایزه تعالی ملی قابلیت اطمینان ، که توسط PA مشاوره برای پنجمین بار در شش سال گذشته اهدا شده است. این شرکت در سال 2020 به عنوان یکی از معتبرترین خدمات برق ایالات متحده توسط Escalent برای هفتمین سال متوالی شناخته شد. FPL یک شرکت تابعه از ساحل جونو ، فلوریدامبتنی بر NextEra Energy، Inc. (NYSE: NEE) ، یک شرکت انرژی پاک که به دلیل تلاش های خود در زمینه پایداری ، اخلاق و تنوع به طور گسترده ای شناخته شده است و در لیست 2020 صنعت برق و گاز در لیست Fortune “جهان” شماره 1 قرار دارد بیشترین تحسین شرکت ها. ” NextEra Energy همچنین شرکت مادر NextEra Energy Resources، LLC است که به همراه نهادهای وابسته به آن بزرگترین تولید کننده انرژی تجدیدپذیر از باد و خورشید در جهان و رهبر جهان در ذخیره سازی باتری است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت های NextEra Energy ، به این وب سایت ها مراجعه کنید: www.NextEraEnergy.com ، www.FP اختلاف سایت ، www.GulfPower.com ، www.NextEraEnergyResources.com.

1) روشن 1 ژانویه 2021، Gulf Power ، که به مشتریان در خدمت است شمال غربی فلوریدا، به طور قانونی با FPL ترکیب شده است. Gulf Power به عنوان یک بخش عملیاتی جداگانه تحت نام Gulf Power تا سال 2021 ادامه خواهد یافت.

منبع فلوریدا پاور و شرکت سبک

لینک های مربوطه

http://www.fpl.com

پاسخی بگذارید