GA-ASI تیم SkyGuardian استرالیا را اعلام می کند

GA-ASI تیم SkyGuardian استرالیا را اعلام می کند

سن دیگو، 21 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – General Atomics Aeronautical Systems، Inc. (GA-ASI) ، تولید کننده پیشرو در جهان سیستم های هواپیمای از راه دور با ریلوت (RPAS) ، اعلام کرد که تیم صنعت ، متشکل از مشاغل شریک استرالیا برای توسعه و تحویل MQ-9B SkyGuardian® RPAS برای استرالیا، اکنون “تیم SkyGuardian Australia” (TSGA) نامیده می شود. این جایگزین نام تیم قبلی ، “Team Reaper استرالیا” می شود.

GA-ASI قصد خود را برای ارائه RPAS با ارتفاع متوسط ​​، با دوام طولانی (MALE) به ADF در طول AVALON 2017 با راه اندازی Team Reaper استرالیا اعلام کرد. تحت پروژه Air 7003 ، GA-ASI برای تهیه MQ-9B SkyGuardian برای توانایی مسلح RPAS برای نیروی دفاعی استرالیا (ADF) انتخاب شد.

این گروه از شرکای صنعت استرالیا که اکنون به عنوان تیم SkyGuardian Australia شناخته می شوند ، شامل 10 شرکت در سطح جهانی استرالیا است که طیف وسیعی از سنسورهای نوآورانه ، ارتباطی ، ساخت و قابلیت پشتیبانی چرخه زندگی را ارائه می دهند. 10 عضو TSGA – Cobham (شریک صنعت سرب TSGA) ، CAE ، Raytheon استرالیا ، Flight Data Systems ، TAE هوافضا ، Quickstep ، Airspeed ، Collins Aerospace ، Ultra و Sentient Vision Systems به خوبی در موقعیتی قرار گرفته اند تا بتوانند یک روش منسجم برای معنی دار و مناسب ارائه دهند. محتوای صنعت پایدار استرالیا.

مطلب مرتبط  Techniplas با موفقیت روند فروش را کامل می کند

تغییر در نام تیم صنعت استرالیا با مشورت با ADF انجام شده است تا بهتر بتواند توانایی RPAS ارائه شده را نشان دهد.

“GA-ASI همکاری نزدیکی با ADF و همکاران TSGA ما برای ارائه یک قابلیت مسلح RPAS قوی به استرالیا که نیازهای عملیاتی و صنعتی را برآورده می کند ، “گفت: Linden Blue ، مدیر عامل شرکت GA-ASI.

MQ-9B پیشرفته ترین RPAS GA-ASI است. بعلاوه استرالیا، نیروی هوایی سلطنتی انگلیس اخیراً قرارداد تولید MQ-9B خود را از طریق وزارت دفاع انگلیس و دولت این کشور اعلام کرد بلژیک دفاع بلژیک را برای مذاکره درباره خرید MQ-9B تصویب کرده است. در سراسر جهان مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

مطلب مرتبط  CleanSpark قیمت 40.0 میلیون دلار پیشنهاد عمومی پذیرفته شده را اعلام کرد

SkyQuardian MQ-9B محافظت و پشتیبانی بسیار مورد نیاز نیروهای زمینی استرالیا را تأمین خواهد کرد ، ضمن اینکه از پتانسیل قابل توجهی برای گسترش پشتیبانی در عملیات های چند دامنه از طریق توسعه قابلیت های پیشرفته GA-ASI ، از جمله جنگ ضد زیردریایی ، جنگ الکترونیکی ، خود استفاده می کند. سیستم های حفاظت و شناسایی و جلوگیری از ، همراه با طیف وسیعی از راه حل های پیشرفته شبکه. این نقش ها مطابق ایده آل برای MQ-9B برای عملکردهای آینده ADF است که از طریق به روزرسانی استراتژیک دفاعی 2020 به تازگی منتشر شده است.

تصاویر با وضوح سلامتی از MQ-9B SkyGuardian برای رسانه های واجد شرایط از لیست تماس رسانه ای GA-ASI در دسترس است.

درباره GA-ASI

General Atomics Aeronautical Systems، Inc (GA-ASI) ، وابسته به General Atomics ، یک طراح و تولید کننده پیشرو در سیستم های هواپیمایی ، رادار ، و رادارها ، و سیستم های ماموریت الکترو نوری و مرتبط ، از جمله درنده® سریال های ՀՀԿ و سیاهگوش® رادار چند حالته. با بیش از شش میلیون ساعت پرواز ، GA-ASI هواپیماهای با تحمل مأموریت طولانی و مجهز به سنسور یکپارچه و سیستم های پیوند داده مورد نیاز برای ارائه پرواز مداوم را فراهم می کند که امکان آگاهی موقعیتی و اعتصاب سریع را فراهم می کند. این شرکت همچنین انواع ایستگاه های کنترل زمینی و نرم افزار کنترل سنسور / تجزیه و تحلیل تصویر را تولید می کند ، خدمات خلبانی و پشتیبانی را ارائه می دهد و آنتن های مت متریال را توسعه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.ga-asi.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 32 سریال دل

SkyGuardian ، Predator و Lynx علائم تجاری ثبت شده از General Atomics Aeronautical Systems، Inc. هستند.

روابط رسانه ای GA-ASI
General Atomics Aeronautical Systems، Inc.
+1 (858) 524-8101
[email protected]

SOURCE General Atomics Aeronautical Systems، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.ga-asi.com

پاسخی بگذارید