GEARWRENCH خط محبوب Biter Bolt را با سوکت های جدید استخراج مهره Lug گسترش می دهد

GEARWRENCH خط محبوب Biter Bolt را با سوکت های جدید استخراج مهره Lug گسترش می دهد

وی گفت: “ما موفقیت پرتاب اولیه را دیدیم و مردم بلافاصله درخواست بیشتر می کردند ، بنابراین ما گوش کردیم و قدم دیگری را برداشتیم” جارت گرگ، مدیر محصول در GEARWRENCH. “سوکت های استخراج پیچ و مهره GEARWRENCH به فن آوری های خودکار ، فن آوری های MRO و DIYers اجازه می دهد تا مهره های خورده ، هوازدگی ، گرد و یا آسیب دیده را به راحتی حذف و استفاده مجدد کنند.”

سوکت های استخراج مهره Bolt Biter Lug دارای یک ورودی مخروطی است که نشستن آن بر روی یک اتصال دهنده آسیب دیده بدون چکش زدن را آسان می کند ، و سوکت های “اندازه منفی” برای گرفتن مهره هایی که به طور قابل توجهی فرسوده شده اند طراحی شده اند. طراحی دو جهته پنج برابر دیگر قدرت جذب سوکت ها را ایجاد می کند و به فناوری ها اجازه می دهد تا نه تنها اتصال دهنده ها را بردارند بلکه از آنها نیز استفاده مجدد کنند. پریزها همچنین از طرحی عمیق برای رسیدن به عمیق ترین مهره های شاخه ای استفاده می کنند که دیگران نمی توانند.

مطلب مرتبط  مزایای گسترده - کریدور انرژی پاک نیرو را با قیمت تخفیف برای ماین تحویل می دهد

درایو مربع با پایه هگزا ، سوکت استخراج مهره Bolt Biter Lug را با یک اسلحه ضربه ای ، ضامن دار ، آچار یا انبر سازگار می کند. پریزها از مولیبدن کروم ساخته شده اند تا 10 برابر عمر ضربه در برابر رقبا داشته باشند ، در حالی که پوشش اکسید سیاه مقاومت به خوردگی بالاتری را ایجاد می کند. آنها با دوام بیشتر از بقیه ، در انجام کار و پول در وقت فناوری صرفه جویی می کنند.

مطلب مرتبط  ConFlow Power با قیمت 50،000،000،000 دلار به قلمرو ایالات متحده فروخته می شود

سوکت های استخراج مهره Bolt Biter Lug در 10 سوکت مجزا یا دو مجموعه ، یک مجموعه درایو 5 اینچی inch اینچی (86070) و یک درایو 10 قطعه inch اینچی (86071) موجود است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.gearwrench.com مراجعه کنید.

درباره GEARWRENCH®
GEARWRENCH یک مارک برتر ابزار دستی از گروه ابزار Apex است. از زمان راه اندازی آچار جغجغه ای پنج درجه اصلی ، مارک GEARWRENCH این صنعت را با دستیابی به موفقیت در جغجغه های عبور ، پریزها ، درایورهای پیچ / مهره ، انبر و ابزارهای ویژه هدایت کرده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.gearwrench.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  چگونه نیکل جایگزین کبالت در وسایل نقلیه الکتریکی می شود ، IDTechEx نشان می دهد

درباره گروه ابزار Apex
Apex Tool Group، LLC یکی از بزرگترین تولید کنندگان ابزار دستی و برقی صنعتی ، ابزار ذخیره سازی ، چاه های مته ، زنجیره ای و محصولات لحیم کاری الکترونیکی در سراسر جهان است. Apex به تعداد زیادی از بازارهای جهانی از جمله خودرو ، هوا فضا ، الکترونیک ، انرژی ، سخت افزار ، صنعتی و خرده فروشی مصرفی خدمات ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.apextoolgroup.com مراجعه کنید.

SOURCE GEARWRENCH

لینک های مربوطه

https://www.gearwrench.com

پاسخی بگذارید