Generac PWRzone را برای ساده سازی و بهینه سازی طراحی سیستم خورشیدی پشت بام معرفی می کند

Generac PWRzone را برای ساده سازی و بهینه سازی طراحی سیستم خورشیدی پشت بام معرفی می کند

WAUKESHA ، ویس.، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – ژنرال Power Systems (NYSE: GNRC) رویکرد جدید و کارآمدتری برای طراحی سیستم PV و بهینه سازی با PWRzone معرفی کرده است ، یک نوآوری در کل نصب سیستم که سریعتر ، استحکام تر است و از اجزای پیچیده کمتری نسبت به لوازم الکترونیکی قدرت ماژول (MLPEs) استفاده می کند.

سیستم ساده PWRzone ژنرال با استفاده از تجهیزات سنتی چندین مشکل روبرو است که نصاب خورشیدی با آن روبرو هستند: میزان خرابی زیاد ، کارایی پایین و نصب های پیچیده. سیستم های رقابت نیاز به چندین نقطه اتصال و صدها قطعه الکتریکی پیچیده دارند ، PWRzone تعداد اتصالی را که باید روی پشت بام ایجاد شود ، کاهش می دهد و همین امر باعث کاهش شانس اتصال های معیوب می شود. از آنجا که PWRzone از اجزای کمتری و انرژی کمتری استفاده می کند ، انرژی خورشیدی بیشتری در اختیار صاحب سیستم قرار می گیرد. و ، یک مطالعه سایه MPPT اخیر نشان داد که PWRzone روشی کارآمد برای مدیریت سایه در یک نصب خورشیدی است.

PWRzone زیر مجموعه ای قابل تنظیم است که از ماژول های خورشیدی استاندارد ، پیوندهای PV تشکیل شده است ، که بهینه ساز 2500W Generac و SnapRS ، یک سوئیچ خاموش سریع است ، در صورت لزوم. معماری PWRzone به نصاب اجازه می دهد تا به سرعت و با شرایط نصب سقف را نصب کنند. PWRzone به شما می دهد بهره وری از یک روش بهینه سازی رشته و همچنین امکان به حداکثر رساندن تولید در کلیه سناریوهای سایه دار. نصب کننده ها می توانند حداکثر نه ماژول PV را در یک بهینه ساز واحد یا به عنوان دو برابر قرار دهند.

مطلب مرتبط  حراجی های برادران ریچی که برای میزبانی جلسات سالانه سهامداران به صورت مجازی درج شده اند

وی گفت: “ما فرصتی دیدیم كه بتوانیم یك سیستم پیچیده را برای نصب كنندگان و مالكین خانه ساده تر و بهبود بخشیم.” راس مینیکمدیر ارشد بازاریابی جنرال. “PWRzone صرفه جویی در هزینه را برای نصب کننده و صرفه جویی در مصرف انرژی برای صاحب سیستم ایجاد می کند .با رشد بازار انرژی پاک ، PWRzone به نصب کننده ها امکان می دهد تا نصب های بیشتری را برطرف کنند و به صاحبان خانه های بیشتری اجازه می دهند تا از انرژی پاک برای مهار انرژی خانه و زندگی خود استفاده کنند.” اینکه رویکرد رشته مستقیم در شرایط آفتابی و عمدتا آفتابی عملکرد بهتری نسبت به MLPE داشته باشد ، در حالی که MLPE در نصب های سایه دار به میزان بهتری عمل می کند.ما تصمیم گرفتیم سیستمی بسازیم که هر دو روش بهترین را ارائه دهد. PWRzone نوآورانه است ، به سادگی یک راه بهتر. “

مطلب مرتبط  چشم انداز فناوری ، روندها و فرصتها

سادگی در طراحی سیستم PV با PWRzone برابر است با زمان نصب سریع تر و حاشیه های بهتر برای نصب کننده ها همراه با کمتر نقاط خرابی و استفاده بهتر از توان برای صاحب خانه. PWRzone هنگام طراحی خورشیدی برای Generac PWRcell یک عنصر سادگی را به شما می افزاید و یک قدم بزرگ بعدی برای کسب و کار انرژی پاک Generac و ترکیب محصولات است. برای اطلاعات بیشتر در مورد PWRzone ، به این قسمت مراجعه کنید www.Generac.com/PWRzone.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات انرژی پاک Generac ، به www.Generac.com مراجعه کنید.

توجه ویرایشگران: یک تست کارآیی MPPT پویا در دسترس است. این داده های آزمون نشان می دهد که Generac PV Link بیشتر از 99.37٪ با میانگین محاسبه شده 99.7٪ را حفظ کرده است. این میانگین محاسبه شده بالا احتمالاً به سرعت اجرای الگوریتم MPPT PWRzone مربوط می شود.

تماس رسانه ای: اشلی کاست: [email protected] | 608-633-2404

مطلب مرتبط  دوک انرژی با کمک 90000 دلار کمک هزینه به کالج های جامعه کارولینای شمالی فرصت های آموزش شغلی ایجاد می کند

درباره Generac
Generac Power Systems، Inc. (NYSE: GNRC) یک تامین کننده پیشرو جهانی در زمینه تهیه نسخه پشتیبان از قدرت و محصولات قدرت اولیه ، سیستم ها ، ابزارهای موتور و سیستم های ذخیره انرژی خورشیدی است. در سال 1959 ، بنیانگذار ما متعهد به طراحی ، مهندسی و ساخت اولین ژنراتور پشتیبان مقرون به صرفه شد. بیش از 60 سال بعد ، این فداکاری به نوآوری ، دوام و تعالی باعث شده است تا این شرکت بتواند سبد محصولات پیشرو صنعت خود را در خانه ها و مشاغل کوچک ، در سایت های شغلی و کاربردهای صنعتی و سیار در سرتاسر جهان گسترش دهد. Generac از سیستم های پشتیبان تک موتور و موتورهای قدرت حداکثر حداکثر 2 مگاوات و راه حلهای موازی تا 100 مگاوات استفاده می کند و از منابع مختلف سوختی برای پشتیبانی از نیازهای مشتریان برای ما استفاده می کند. Generac میزبان Power Outage Central ، منبع قطعی داده های قطع برق ایالات متحده ، در Generac.com/poweroutagecentral است. برای اطلاعات بیشتر در مورد Generac و محصولات و خدمات آن ، به Generac.com مراجعه کنید.

SOURCE Generac Power Systems، Inc.

لینک های مربوطه

www.generac.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *