Genie Energy اعلام کرد خرید علاقه شریک در Orbit Energy JV است

Genie Energy اعلام کرد خرید علاقه شریک در Orbit Energy JV است

نیوآرک ، نیوجرسی، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Genie Energy Ltd. ، (نیویورک: GNE ، GNEPRA) ، یک ارائه دهنده خدمات جهانی انرژی ، اعلام کرد که سود 24٪ برجسته سهام مشترک انرژی خرده فروشی خود را که در انگلستان (انگلستان) از شریک سرمایه گذاری مشترک سابق خود. این سرمایه گذاری که با نام تجاری Orbit Energy فعالیت می کند ، خدمات برق و گاز طبیعی را به بیش از 100000 متر مسکونی در بازار بی نظیر خرده فروشی انرژی انگلیس ارائه می دهد. قیمت خرید تقریباً بود 1.7 میلیون دلار. خالص از بازپرداخت وامهای پرداخت نشده ، جن تقریباً پرداخت کرده است 1.4 میلیون دلار.

پس از انجام معامله ، شرکت عامل Orbit Energy یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Genie Energy است. Genie نتایج Orbit را در گزارش مالی خود تحت بخش Genie Retail Energy International (GREI) ادغام خواهد کرد.

مطلب مرتبط  Clarity Gold فرم مشاوره ای را تشکیل می دهد و عضو اول را منصوب می کند

“از زمان راه اندازی آن دو سال پیش ، طرح Orbit Energy رویکرد ما را در زمینه خرده فروشی تامین انرژی تأیید کرده است انگلستان و پتانسیل رشد بلند مدت در این بازار مهیج را ثابت کرد. ” مایکل استین، مدیر اجرایی جن انرژی. “با خرید علاقه فوق العاده در Orbit ، ما همچنان به گسترش نمونه کارهای بین المللی خود با تأمین کنندگان انرژی خرده فروشی که به سرعت در حال رشد هستند ادامه می دهیم.”

مطلب مرتبط  IKO اروپا در مذاکرات اختصاصی برای به دست آوردن بخش غشای ضد آب AXTER

گیل پارکر، مدیر عامل شرکت Orbit Energy ، افزود: “سرمایه گذاری جن یک ساختار مدیریتی کارآمد را فراهم می کند که به ما کمک می کند تا در ادامه استراتژی رشد خود ، به خوبی پاسخ دهیم. ما همچنان خدمات و ارزش برجسته ای را که مشتریان ما در اینجا در انگلیس ارائه می دهیم ، ارائه خواهیم داد. انتظار.”

درباره Genie Energy Ltd:
Genie Energy Ltd. ، (NYSE: GNE، GNEPRA) یک شرکت جهانی راه حل های انرژی است. ما خانه ها و مشاغل کوچک را در ایالات متحده تأمین می کنیم ، اروپا و آسیا با برق از جمله برق تولید شده از منابع تجدید پذیر و با گاز طبیعی. ما با کارگزاری انرژی و خدمات مشاوره ای از طریق مارک Diversegy به مشتریان تجاری و صنعتی ارائه می دهیم. ما از طریق Genie Solar Energy و Prism Solar راه حل های تجاری انرژی خورشیدی را طراحی ، ساخت و نصب می کنیم. برای اطلاعات بیشتر به https://genie.com/ مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  هشتمین فیلترینگ و جدایی آسیا (FSA2020) در ماه دسامبر برگزار می شود و بیش از 80٪ رزرو

SOURCE Genie Energy Ltd.

لینک های مربوطه

http://www.genie.com

پاسخی بگذارید