Georgia Power توزیع 8000 کیت بهره وری انرژی و 150،000 لامپ LED در سراسر ایالت است

Georgia Power توزیع 8000 کیت بهره وری انرژی و 150،000 لامپ LED در سراسر ایالت است

آتلانتا، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – جورجیا پاور امروز از توزیع اخیر 8000 کیت بهره وری انرژی از برنامه بهره وری انرژی این شرکت به مشتریان واجد شرایط درآمد در سراسر ایالت خبر داد. این شرکت همچنین توزیع نزدیک به 150،000 LED ENERGY STAR® را از طریق تسهیلات بانک مواد غذایی اعلام کرد. کیت های بهره وری انرژی و لامپ های LED از طریق به روزرسانی رایگان بهره وری انرژی که برای صرفه جویی در هزینه مشتریان و کارآیی بیشتر خانه های آنها طراحی شده است ، کمک خواهند کرد.

این کیت ها شامل مواردی از جمله:

  1. لامپ های LED
  2. کیت پنجره بسته بندی حرارتی تک بسته
  3. واشرهای سوئیچ و خروجی
  4. فیلتر کوره
  5. Caulk Gun و 100٪ سیلیکون Caulk Clear
  6. نوار آب و هوا V-Seal
  7. Foam Tape برای ویندوز
  8. بسته بندی عایق لوله

برنامه نورپردازی تخصصی مسکونی Georgia Power نیز با شش کار می کند گرجستانبانک های مواد غذایی مستقر در سراسر ایالت برای توزیع بیش از 37000 چهار بسته LED ENERGY STAR® ، آگهی های آموزشی برنامه و کیسه های مواد غذایی قابل استفاده مجدد. توزیع این 150،000 لامپ LED به گیرندگان کمک می کند تا در هزینه و مصرف انرژی خود صرفه جویی کنند ، زیرا LED ها 90٪ انرژی کمتری نسبت به لامپ های رشته ای مصرف می کنند و 15-25 برابر بیشتر دوام می آورند *.

مطلب مرتبط  کمک قبض انرژی در دسترس مشتریان Mon Power و Potomac Edison در ویرجینیای غربی از طریق وزارت بهداشت و منابع انسانی WV

شرکای بانک غذا شامل: بانک غذایی جامعه آتلانتا ، بانک غذا از شمال شرقی جورجیا، بانک غذای کوهستانی جورجیا ، بانک غذایی Golden Harvest ، بانک غذای جامعه جورجیا میانه و بانک غذای Harvest Second.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه نورپردازی تخصص مسکونی Georgia Power ، به سایت www.georgiapower.com/lighting مراجعه کنید.

صرفه جویی در ساخت آسان
جورجیا پاور با دسترسی به ابزارها و منابع صرفه جویی در مصرف انرژی بصورت آنلاین در GeorgiaPower.com/Save ، مشتریان را تشویق می کند که حتی راه های بیشتری برای پس انداز پیدا کنند ، از جمله صدها نکته آسان برای بهره وری انرژی ، یک بررسی آنلاین انرژی رایگان و انواع تخفیف ها و مشوق ها برای خانه ها و کسب و کار.

مطلب مرتبط  راه حل های فناوری امکان مزیت رقابتی بیشتر را در تدارکات بخش انرژی زیستی فراهم می کند

علاوه بر این ، جورجیا پاور مصرف برق من برنامه ، یک سرویس رایگان متصل به بسیاری از حساب های آنلاین جورجیا پاور ، به مشتریان این امکان را می دهد تا میزان مصرف روزانه انرژی خود را ردیابی کنند ، صورتحساب ماهانه خود را تهیه کنند و هشدارهای استفاده روزانه یا ماهانه را تنظیم کنند.

* برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LED های ENERGY STAR® ، به www.energystar.gov مراجعه کنید. ENERGY STAR علامت ثبت شده EPA ایالات متحده است.

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین زیرمجموعه برق شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و سرپرستی سنگ بنای قول شرکت به 2.6 میلیون مشتری در تمام چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان متعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اطمینان و مقرون به صرفه با نرخ کمتر از متوسط ​​ملی ، جورجیا پاور ترکیبی متنوع و نوآورانه را شامل می کند که شامل هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین تجدیدپذیرهایی مانند خورشیدی ، برق آبی و بادی است. جورجیا پاور تمرکز خود را بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود هر روز می گذارد و این شرکت توسط J.D. Power به عنوان یک رهبر صنعت در رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در Facebook (Facebook.com/GeorgiaPower) ، Twitter ارتباط برقرار کنید (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

مطلب مرتبط  EnergyWare ، LLC با تشکر از مشتریان خود

منبع جورجیا پاور

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید