Georgia Power نکات صرفه جویی در مصرف انرژی را برای کمک به کاهش تأثیر گرمای تابستان در طول COVID-19 ارائه می دهد

Georgia Power نکات صرفه جویی در مصرف انرژی را برای کمک به کاهش تأثیر گرمای تابستان در طول COVID-19 ارائه می دهد

اتلانتا، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – با افزایش دمای هوا جورجیا در تابستان امسال خانواده های بیشتری به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 به خانه خود می گذرانند ، جورجیا پاور با رعایت نکات ساده بهره وری ، مشتریان را ترغیب می کند تا تأثیر افزایش مصرف انرژی بر روی قبض های برقی را به حداقل برسانند.

علاوه بر این ، نرخ سوخت شرکت تقریباً کاهش می یابد 10.26 دلار در هر ماه در تابستان امسال و اعتبار قبض 11.29 دلار ماه گذشته برای یک مشتری معمولی مسکونی که به طور متوسط ​​از 1000 کیلووات ساعت در ماه استفاده می کند ، در صورتحساب های تابستانی کمک مستقیم می کند. این شرکت همچنین برای کمک به افراد نیازمند برنامه های کمک به انرژی ارائه می دهد.

نکات ، ابزار و منابع
چه مشتری صاحب خانه و یا اجاره باشد ، نکات متناسب در www.GeorgiaPower.com/Save موجود است ، که شامل دسترسی رایگان بررسی انرژی آنلاین و انواع تخفیف و مشوق برای خانه و مشاغل.

جورجیا پاور استفاده از قدرت من برنامه ، یک سرویس رایگان متصل به بسیاری از حساب های آنلاین جورجیا پاور ، به مشتریان اجازه می دهد تا میزان مصرف انرژی روزانه خود را ردیابی کنند ، صورتحساب ماهانه خود را طراحی کرده و هشدارهای استفاده روزانه یا ماهانه را تنظیم کنند.

نکات ساده با توجه به گرم شدن تابستان در پس انداز ، شامل موارد زیر است:

  • آن را برای فصل تنظیم کنید: ترموستات را روی 78 درجه تنظیم کنید و از فن ها استفاده کنید تا احساس خنک تر کنند. برای هر درجه بالاتر که ترموستات خود را حفظ می کنید ، می توانید مصرف انرژی را به میزان 3-4٪ کاهش دهید.
  • جریان را احساس کنید. فیلترهای خود را آزاد کنید: ماهیانه فیلترهای هوا را تمیز یا تغییر دهید. فیلترهای کثیف می توانند جریان هوا را مسدود کنند ، و باعث می شوند سیستم شما سخت تر کار کند تا شما را راحت نگه دارد. فضاهای اطراف هوا را پاک کنید و از منافذ هوا جلوگیری کنید تا از انسداد جریان هوا جلوگیری کنید.
  • اتلاف انرژی فانتوم: وسایل الکترونیکی خود را هنگام استفاده نکردن از برق جدا کرده و از نوارهای هوشمند استفاده کنید. تنظیمات صرفه جویی در مصرف انرژی را در نظر بگیرید ، که اغلب در تجهیزات و وسایل جدیدتر موجود هستند.
  • چرخه چرخش خود را مدیریت کنید: هنگام شستن لباس ، سعی کنید فقط بارهای کامل و در آب سرد را بشویید و خشک کنید.
  • خنک کردن آشپزخانه: از اجاق گاز خود به صورت کم استفاده کنید. گزینه های آشپزی مانند مایکروویو ، اجاق گازهای آهسته و کوره های فضای باز را در نظر بگیرید.
  • یخچال خود را پر کنید: جامدات و مایعات از هوا راحت تر سرد می شوند. سعی کنید یخچال و فریزر خود را برای کارایی مطلوب مطابق با دمای توصیه شده توسط سازنده نگه دارید.
  • گرما را نگه دارید: پرده ها و پرده های خود را در ساعات اوج روز ببندید تا گرمای آفتاب حفظ نشود.
مطلب مرتبط  منبع قدرت ایده آل برای تاکسی های خود رانندگی

تسکین در قبض های تابستانی
در تاریخ 28 ماه مه ، کمیسیون خدمات عمومی جورجیا (PSC) طرح جورجیا پاور را برای کاهش نرخ سوخت خود به میزان 17.2 درصد و کل قبض های آن را تقریباً 740 میلیون دلار در طی یک دوره دو ساله تصویب کرد. اجرای یک کاهش موقت ویژه ، باعث می شود تا در طول همه گیری های COVID-19 حتی از میزان سوخت کمتری در ماه های تابستان ، در طول همه گیری های COVID-19 ، کمک بیشتری به مشتری شود. پایین آمدن نرخ سوخت و کاهش موقت ویژه ، صورتحساب کل مشتری مسکونی معمولی را با استفاده از میانگین 1000 کیلووات ساعت ساعت در مجموع 10.26 دلار در ماه از ژوئن تا سپتامبر 2020 کاهش می دهد.

مطلب مرتبط  منابع طبیعی چین با حداقل نیاز بازار Nasdaq مطابقت دارند

جورجیا پاور همچنین ماه گذشته اعلام کرد که مشتری مسکونی معمولی که از 1000 کیلووات ساعت استفاده می کند ، اعتبار 11.29 دلار را در لایحه جورجین برق جورجیا دریافت می کند. این نشان دهنده اجرای یک اعتبار 51.5 میلیون دلاری یک بار برای مشتریان است که توسط PSC نیز تأیید شده است.

برنامه های کمک به انرژی
جورجیا پاور با سازمانهای غیرانتفاعی ، جامعه و مؤسسات ایمان برای ارائه برنامه های کمک به افراد نیازمند شریک است. این برنامه ها شامل موارد زیر است:

  • تخفیف بالاتر از شهروندان جورجیا پاور – مشتریان جورجیا پاور 65 سال یا بالاتر که شرایط لازم برای واجد شرایط بودن را برآورده می کنند می توانند حداکثر دریافت کنند 24 دلار یک ماه از صورتحساب آنها خارج است.
  • برنامه کمک به انرژی خانگی کم درآمد (LIHEAP) – جورجیا پاور از بخش خدمات خانواده و کودکان برای کمک به افراد واجد شرایط و کم درآمد ، در پرداخت قبض انرژی خانه خود پشتیبانی می کند.
  • به اشتراک گذاری پروژه ارتش رستگاری – با برقراری همکاری با ارتش رستگاری ، مشتریان برق جورجیا می توانند برای هزینه هایی مانند قبض های آب و برق ، مسکن ، مواد غذایی و ملزومات پزشکی از ساکنان همان جامعه کمک بگیرند.
مطلب مرتبط  خورشید سرانجام با ساکنان لوئیزیانا که توسط شرکت های برجسته انرژی خورشیدی در تاریکی مانده اند ، طلوع می کند

برای اطلاعات بیشتر به www.GeorgiaPower.com/EnergyAssistance مراجعه کنید.

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین شرکت تابعه برقی شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و مباشرت ، سنگ بنای قول شرکت به 2.6 میلیون مشتری در هر چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان تعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ های پایین تر از میانگین ملی ، جورجیا پاور ترکیبی از نسل جدید و نوآورانه را شامل می شود که شامل هسته های هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین انرژی های تجدید پذیر مانند خورشیدی ، برق و باد است. جورجیا پاور هر روز بر ارائه خدمات در سطح جهانی به مشتریان خود متمرکز است و شرکت بطور مداوم توسط J.D. Power و Associates به عنوان یک رهبر صنعت در رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در فیس بوک (Facebook.com/GeorgiaPower) ، توییتر (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

منبع انرژی جورجیا

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید