Global Market Insights، Inc. می گوید بازار پمپ حرارت اروپا تا سال 2026 به بیش از 15 میلیارد دلار خواهد رسید.

Global Market Insights، Inc. می گوید بازار پمپ حرارت اروپا تا سال 2026 به بیش از 15 میلیارد دلار خواهد رسید.

SELBYVILLE ، دل.، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود بازار پمپ های حرارتی اروپا پیشی بگیرد 15 میلیارد دلار همانطور که در آخرین مطالعه توسط Global Market Insights ، Inc. گزارش شده است ، تا سال 2026 سیاست های دولت از جمله برنامه های تشویقی و اهداف کاهش انتشار برخی از فاکتورهای اصلی هستند که روند بازار اروپا را پیش می برند.

اروپا بازار پمپ گرمایی منبع آب قرار است با توجه به ضریب بالای شاخص عملکرد و مصرف کم انرژی ، رشد قابل توجهی را شاهد باشد. بازپرداخت سریع مالی و عمر طولانی WSHP باعث تحریک رشد صنعت نسبت به جدول زمانی پیش بینی شده خواهد شد. معرفی برنامه های تشویقی حرارتی تجدید پذیر و تلاش برای محدود کردن انتشار گازهای ساختمان ، نصب پمپ های حرارتی منبع آب را بیشتر پیش می برد.

نمونه ای از این گزارش تحقیقاتی را بخواهید @ https://www.gminsights.com/request-sample/detail/4839

چند یافته مهم از اروپا گزارش بازار پمپ گرمایی شامل:

  • برنامه های تحقیق و توسعه در حال انجام با هدف به حداقل رساندن تأثیر اکولوژیکی سیستم های گرمایشی ، رشد کسب و کار را افزایش می دهد
  • این محصول یک روش کم مصرف برای گرم کردن فضا و تولید آب گرم خانگی را ارائه می دهد که باعث رشد بیشتر صنعت می شود
  • پیش بینی می شود افزایش سرمایه گذاری ها به سمت ساختمان های سبز و زیرساخت های تجاری پایدار باعث تقویت آمار بازار شود
  • اجرای فن آوری های نوآورانه به سمت طراحی محصول برای افزایش کارایی و کاهش هزینه ، تقاضای پمپ های حرارتی را در سراسر کشور افزایش می دهد اروپا
  • مقدمه ای از هنجارهای سختگیرانه انتشار بهمراه ادغام فزاینده فناوریهای گرمایشی تجدید پذیر برای بهبود چشم انداز صنعت تنظیم شده است
  • بازیکنان برجسته ای که در سراسر کشور فعالیت می کنند اروپا بازار پمپ های حرارتی شامل Stiebel Eltron GmbH & Co. ، Bosch Thermotechnology ، Carrier Corporation ، Vaillant Group و Danfoss و غیره است.

اطلاعات کلیدی صنعت را در 170 صفحه با 171 جدول داده بازار و 25 شکل و نمودار از گزارش مرور کنید ، “آمار بازار پمپ حرارتی اروپا براساس کاربرد (مسکونی ، تجاری ، صنعتی) ، محصولات (منبع هوا ، منبع زمینی ، منبع آب) ، گزارش تجزیه و تحلیل صنعت ، چشم انداز کشور ، روند قیمت ، سهم بازار رقابتی و پیش بینی ، 2020 – 2026“به تفصیل همراه با فهرست مطالب:

https://www.gminsights.com/industry-analysis/europe-heat-pump-market

افزایش آگاهی نسبت به انتشار کربن همراه با پذیرش روزافزون سیستم های گرمایشی پایدار ، تقاضای محصول را در صنایع افزایش می دهد. هزینه عملیاتی پایین ، طول عمر بالا و نیازهای تعمیر و نگهداری کم از مهمترین ویژگیهایی است که به طور مثبت بر بخش صنعتی تأثیر می گذارد اروپا اندازه بازار پمپ حرارتی. توانایی آنها در ذخیره انرژی مازاد به صورت انرژی گرمایی می تواند عملکرد شبکه های برق را یکپارچه و بهینه کند که باعث چشم انداز تجارت در بازه زمانی پیش بینی شده می شود.

پیش بینی می شود تقاضای بازار پمپ حرارتی انگلیس بیش از 12٪ CAGR تا سال 2026 ثبت شود. کاهش وابستگی به واردات انرژی و محدود کردن انتشار کربن با افزایش ترکیب انرژی تجدید پذیر رشد صنعت را تحریک می کند. معرفی طرح های تشویقی حمایتی از جمله وام های با بهره صفر و کمک های مالی سرمایه گذاری توجه مشتریان را از سیستم های گرمایش سنتی به سیستم های غیرمتعارف جلب می کند. علاوه بر این ، افزایش سرمایه گذاری ها در زمینه نوسازی ساختمانهای داخلی و تجاری چشم انداز بازار پمپ های حرارتی را در سراسر کشور افزایش می دهد.

به TOC این گزارش دسترسی پیدا کنید @ https://www.gminsights.com/toc/detail/europe-heat-pump-market

مرور گزارش مرتبط:

بازار جهانی پمپ حرارتی با استفاده از برنامه (مسکونی {تک خانواده ، چند خانواده} ، {م Educationalسسات آموزشی تجاری ، بهداشت ، خرده فروشی ، تدارکات و حمل و نقل ، دفاتر ، مهمان نوازی} ، صنعتی) ، محصولات (منبع هوا ، منبع زمینی ، منبع آب) ، گزارش تجزیه و تحلیل صنعت ، منطقه ای چشم انداز ، پتانسیل کاربرد ، روند قیمت ، سهم بازار رقابتی و پیش بینی ، 2020 – 2026

https://www.gminsights.com/industry-analysis/heat-pump-market

درباره بینش بازار جهانی

شرکت Global Market Insights ، Inc ، دفتر مرکزی آن در دلاور، ایالات متحده آمریکا ، یک ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه تحقیقات و تحقیقات بازار جهانی است که گزارش های تحقیقات صنفی و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارش های تحقیقاتی مربوط به هوش تجاری و صنعتی ما به مشتریانی ارائه می دهد که دارای بینش نفوذی و داده های عملی بازار هستند که به ویژه برای کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده اند. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده اند و برای صنایع اصلی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بینش بازار جهانی ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

اروپا-پمپ حرارتی-بازار-پیش بینی ها.jpg
پیش بینی های بازار پمپ حرارتی اروپا 2026

لینک های مربوطه

بازار پمپ حرارتی آلمان

بازار پمپ های حرارتی ژئوترمال

SOURCE Global Market Insights، Inc.

مطلب مرتبط  فعالیتهای شیمیایی فشارسنج در ماه آوریل غرق می شود

پاسخی بگذارید