Global Market Insights، Inc. گفت: سروو درایو ارزش بازار تا سال 2026 به 9 میلیارد دلار رسید.

Global Market Insights، Inc. گفت: سروو درایو ارزش بازار تا سال 2026 به 9 میلیارد دلار رسید.

دیجیتالی سازی مداوم همراه با افزایش اجرای پروژه های شهر هوشمند با هدف رانندگی اتوماسیون صنعت ، به منظور افزایش استقرار درایوهای سرور AC است. تمرکز صنعت تغییر جهت دستیابی به عملکردهای محور دقیق و کنترل بیشتر سیستم در کنار توانایی آن برای کنترل جریانهای بیشتر باعث افزایش محصول می شود.

درخواست نمونه این گزارش تحقیق @ https://www.gminsights.com/ Ask-sample/detail/4204

مشخصات پیشرفته محصول همراه با در دسترس بودن تخفیف های دولتی و یارانه های تشویق به روز رسانی های عملیاتی صنعتی ، باعث افزایش سناریوی صنعت درایو سروو در بخش بسته بندی و برچسب زدن می شود. رقابت شدید صنعت به دلیل پیشرفت های فنی پیشرفته و افزایش اولویت مصرف کننده نسبت به فناوری های یکپارچه ، تولید کنندگان را وادار به ارائه محصولات با انرژی کارآمد می کند.

برخی از یافته های عمده گزارش بازار درایو سروو شامل موارد زیر است:

  • یارانه ها و تخفیفات مطلوب دولت مربوط به به روز رسانی بهره وری انرژی در واحدهای سروو محرک روند صنعت را تحریک می کنند.
  • افزایش تقاضا برای این محصولات با توجه به اتوماسیون صنعت همراه با تاکید بیشتر بر پیشرفت های فنی ، برانگیختن آمار بازار است.
  • تغییر تمرکز مشتری به سمت فن آوری های یکپارچه هوش مصنوعی که مانیتورینگ از راه دور را تسهیل می کند ، پذیرش محصول را تحریک می کند.
  • پخش کننده های کلیدی که در سراسر بازار درایو سروو فعالیت دارند عبارتند از Yaskawa Group ، Nidec Corporation ، Siemens ، ABB و Rockwell Automation.
  • محدودیت جهانی در حرکت کار به دلیل انتشار COVID-19 صنایع را موظف کرده است که برای انجام عملیات خودکار اقدام به انتخاب کنند.
مطلب مرتبط  استفاده از اجاق های قابل حمل با کارتریج های گاز بوتان یکپارچه فروش خار در بازار کارتریج های گاز بوتان ، ارزیابی برای CAGR از of 4 from از 2019 تا 2027 گسترش می یابد

در بینش های صنعت کلیدی که در 475 صفحه با 797 جدول داده های بازار و 33 شکل و نمودار از گزارش پخش شده است ، مرور کنید. “تجزیه و تحلیل بازار درایو سروو توسط درایو (AC ، DC) ، دسته (دیجیتال ، آنالوگ) ، ولتاژ (کم ، متوسط) ، کاربرد (روغن و گاز ، برش فلز ، تشکیل فلز ، تجهیزات انتقال مواد ، بسته بندی و برچسب زدن ، روباتیک ، لاستیک و ماشین آلات پلاستیک ، ماشین آلات نیمه هادی ، سایر صنایع) ، گزارش تحلیل صنعت ، تجزیه و تحلیل منطقه ای ، پتانسیل کاربرد ، روند قیمت ، سهم و پیش بینی بازار رقابتی ، 2020-2020“به طور مفصل به همراه فهرست مطالب:

https://www.gminsights.com/industry-analysis/servo-drive-market

بیش از 70٪ سهم ایالات متحده از ایالات متحده است آمریکای شمالی بازار سروو درایو در سال 2019. این کشور با توجه به تلاش های صنعت برای تقویت بخش اتوماسیون و رباتیک ، رشد را تجربه خواهد کرد. به عنوان مثال ، طبق فدراسیون بین المللی رباتیک ، در سال 2017 ، تراکم ربات در صنایع تولیدی ایالات متحده به بیش از 200 ربات رسید که برای هر 10،000 کارمند تشکیل شده است. بنابراین ، استقرار تشدید شده روبات ها باعث اتخاذ بیشتر سرویس های درایو می شود.

مطلب مرتبط  موضوعات Conseil d'Etat که از مولین دو لوهان حکم استقبال می کنند

فعالان کلیدی بازار در حال شکل گیری اتحادهای استراتژیک هستند و ادغام رو به جلو و عقب را انجام می دهند و بدین ترتیب کل هزینه های تحمیل شده هنگام دستیابی به مواد اولیه از تأمین کنندگان شخص ثالث کاهش می یابد. علاوه بر این ، چندین شرکت کننده با هدف ارتقاء واحدهای موجود به منظور حفظ جایگاه بازار خود در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنند.

به TOC این گزارش دسترسی داشته باشید @ https://www.gminsights.com/toc/detail/servo-drive-market

گزارش مرتبط را مرور کنید:

بازار درایوهای ولتاژ کم توسط فناوری (استاندارد ، احیا کننده) ، محدوده توان (ریز ، کم) ، ظرفیت (<2.2 kW, 2.2-7.4 kW, 7.5-22 kW, 23-75 kW, 76-110 kW, 111-500 kW, >500 کیلو وات) ، درایو (AC {براساس کارآیی) [IE1, IE2, IE3, IE4,]} ، دی سی ، سروو) ، سیستم (حلقه باز ، حلقه بسته) ، کاربرد (پمپ ، پنکه ، نوار نقاله ، کمپرسور ، اکسترودر) ، استفاده نهایی (نفت و گاز ، تولید برق ، پردازش مواد غذایی ، خودرو ، معدن و فلزات ، پالپ و مقاله ، نساجی ، دریایی) گزارش تحلیل صنعت ، چشم انداز منطقه ای ، پتانسیل کاربرد ، سهم و پیش بینی بازار رقابتی ، 2019 – 2025

مطلب مرتبط  منابع استراتژیک اعطای گزینه ها را اعلام می کنند

https://www.gminsights.com/industry-analysis/low-voltage-drives-market

درباره بینش بازار جهانی

بازار جهانی بینش ، شرکت ، با دفتر مرکزی دلاور، ایالات متحده ، یک ارائه دهنده خدمات تحقیقاتی و مشاوره در زمینه بازار جهانی است و گزارش های تحقیقاتی سندیکا و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارشهای تحقیقاتی و اطلاعاتی در زمینه شغلی و تجاری ما به مشتریان با بینشهای نافذ و دادههای عملی در بازار که به منظور کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده است ، ارائه می دهد. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:
آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بازار جهانی بینش ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE بازار جهانی Insights ، Inc.

پاسخی بگذارید