Grainger 1.7 میلیون جلد صورت به کودکان برای حمایت از مدارس دولتی شیکاگو در سال تحصیلی 2020/2021 اهدا می کند

Grainger 1.7 میلیون جلد صورت به کودکان برای حمایت از مدارس دولتی شیکاگو در سال تحصیلی 2020/2021 اهدا می کند

بخشی از کمک های مالی تابستان امسال برای حمایت از برنامه Summer Return to Play برای ورزش در سراسر منطقه استفاده شد. با رفتن به سال تحصیلی ، بخش دیگری از پوشش های صورت برای حمایت از معلمان ، کارمندان و دانش آموزان برای برنامه های تکمیلی ، بازگشت به ورزش بازگشت به بازی و موارد دیگر و همچنین برای حمایت از خانواده ها و کارکنان در مراکز یادگیری کودک استفاده خواهد شد.

“همانطور که ما برای اطمینان از سلامت و ایمنی جوامع مدرسه ای خود تلاش می کنیم ، از حمایت و رهبری آن سپاسگزاریم شیکاگو شرکت ها ، “گفت مدیر عامل CPS ، دکتر جانیس کی جکسون. “این کمک مالی سخاوتمندانه از طرف گرینگر به ما کمک می کند تا به نیازهای در حال تکامل دانش آموزان و کارکنان خود پاسخ دهیم ، همچنان به ارائه ماسک برای کارمندان ضروری خود در ساختمان های مدارس بپردازیم و در صورت ایمن بودن برای استقبال از جوامع مدارس آماده باشیم.”

مطلب مرتبط  Sinochem International نتایج قابل توجهی در مدیریت محیط زیست کسب می کند

کمک مالی به CFF تخصص گرینگر را به عنوان یک تامین کننده پیشرو در محصولات ایمنی و راه حل ها با تمرکز در امور جامعه در زمینه آمادگی و واکنش در برابر حوادث ، و آموزش ترکیب می کند.

از زمان شیوع همه گیر ، گرینگر “مشاغل اساسی” بوده که از نظر سخت افزاری ، ایمنی ، تجهیزات حفاظت شخصی و سایر محصولات MRO به مشتریان از جمله سازمان های دولتی ، بیمارستان ها ، اولین پاسخ دهندگان ، تولیدکنندگان مواد غذایی ، تاسیسات ، تولیدکنندگان دارو و کسانی که کار می کنند ، ارائه می شود. در بخشهای مهم زیرساختی.

“به عنوان یک شرکت تاسیس و دفتر مرکزی آن در شیکاگو به نظر ما کمک به همسایگان برای جلوگیری از شیوع COVID-19 بسیار مهم است. ” کار ، آموزش و رفاه ساکنان در جوامع ما در این زمانهای دشوار. “

مدیر اجرایی موقت CFF گفت: “کمک مالی سخاوتمندانه Grainger به 1.7 میلیون پوشش صورت ، یک مورد اساسی را برای اطمینان از ایمنی جوامع مدارس CPS فراهم می کند.” میکا ماتسف. “ما از گرینگر و همه شرکای خود سپاسگزاریم شیکاگو که برای کمک به ما در ترویج یک سال تحصیلی ایمن ، حمایتی و عادلانه برای همه گرد هم آمده اند. “

مطلب مرتبط  Sabesp - اعلامیه بازار

Grainger در سال تاسیس شد شیکاگو در سال 1927. امروز ، این شرکت 19 مکان را در سراسر کشور اداره می کند ایلینوی، از جمله سه شاخه در شیکاگو و یک دفتر در theMART.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلاش های گرینگر برای حمایت از جوامع ، به سایت www.graingercsr.com مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقداماتی که Grainger برای اولویت بندی بهداشت و ایمنی در طی همه گیری انجام می دهد ، به سایت www.grainger.com/content/coronavirus-covid-19-update مراجعه کنید.

درباره گرینگر
دبلیو دبلیو Grainger، Inc. ، با فروش 2019 11.5 میلیارد دلار، است آمریکای شمالی پیشرو در تامین کننده خط گسترده محصولات تعمیر و نگهداری ، تعمیر و بهره برداری (MRO) ، با فعالیتهای عمده در آمریکای شمالی، ژاپن و اروپا.

Grainger را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و لینکدین. برای دریافت آخرین اخبار در اتاق رسانه Grainger مشترک شوید.

مطلب مرتبط  تویوتا از پشتیبانی آموزش الکترونیکی در سراسر ایالات متحده پشتیبانی می کند

درباره صندوق اول کودکان
صندوق کودکان اول به عنوان یک مرکز دانش و رابط بین آنها عمل می کند شیکاگو مدارس دولتی (CPS) و جامعه شرکای آن ، با تأمین و سازماندهی منابعی که مأموریت CPS را برای ارائه آموزش عمومی با کیفیت بالا پیش می برد که هر کودک در هر محله را برای موفقیت در دانشگاه ، شغل و زندگی مدنی آماده می کند. صندوق کودکان اول به عنوان تنها عامل مالی منطقه ، بهترین موقعیت را برای کمک به هدایت منابع شما برای حداکثر تأثیر دارد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به https://www.childrenfirstfund.org مراجعه کنید یا CFF را درChiFirstFund اجتماعی پیدا کنید.

منبع W.W. گرینگر ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.grainger.com

پاسخی بگذارید